Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Bug map

  1. #1
    Vesoły Evil
    Konto usunięte

    Bug map

    Witam
    Nie wiem czy dobrze trafiłem i czy tylko ja tak mam. Mianowicie to, że gdy wchodzę na daną mapę ona mi się cała miesza i chodzę na ślepo. Być może w złym temacie pisze i tylko ja tak mam, ale jestem nowym graczem i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Komputer mam na prawdę dobry więc to raczej nie będzie wina mojej karty itp. Piszę ten temat oczekując, że ktoś może miał ten sam problem co ja lub wie jak go rozwiązać. o Przepraszam jeśli napisałem w złym temacie ale innego znaleźć nie mogłem, a ten wydawał się najbardziej odpowiedni.
    Tyle ode mnie. Zapraszam do dyskusji.

  2. #2
    Vesoły Evil
    Konto usunięte
    Dołączam do tego ss'a jak to wygląda.
    https://imgur.com/lhCCaQP

  3. #3
    Wolny internet, też takie coś miewam. Wyłącz wszystkie dodatki itp.

  4. #4
    Vesoły Evil
    Konto usunięte
    Z tego co widzę nie mam dodatków, a internet 65 mb/s. Dodam to, że gram na Mozilli Forefox, może to jest błędem? Spróbuję zainstalować Chrome/Opere, zobaczymy czy pomoże.
    Ostatnio edytowane przez Vesoły Evil ; 20-09-2014 o 14:09

  5. #5
    Smoczy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Vesoły Evil Zobacz post
    Z tego co widzę nie mam dodatków, a internet 65 mb/s. Dodam to, że gram na Mozilli Forefox, może to jest błędem?
    Spróbuj w Googlach Chrome ( Google Chrome )

  6. #6
    Próbowałeś Ctrl+R?
    Ew. wyczyść dane przeglądarki i spróbuj ponownie.

  7. #7
    Cytat Napisał Vesoły Evil Zobacz post
    Z tego co widzę nie mam dodatków, a internet 65 mb/s. Dodam to, że gram na Mozilli Forefox, może to jest błędem? Spróbuję zainstalować Chrome/Opere, zobaczymy czy pomoże.
    W grzę -> Ustawienia -> Dodatkowe Animacje: Nie

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,759
    Prawdopodobnie dodatek/malware (są takie, które dobrze się kamuflują), ewentualnie sterownik graficzny szwankuje (mniej prawdopodobne).

    Co z tym zrobić?
    1) Sprawdzić inną przeglądarkę - czy jest ten sam problem
    2) Przeskanować komputer np. za pomocą Malwarebytes Antimalware: https://www.malwarebytes.org/mwb-download/
    3) Reset przeglądarki:

    Jak przywrócić domyślne ustawienia Firefoksa?


    1. Naciśnij przycisk Firefox znajdujący się w lewym górnym rogu okna przeglądarki i przejdź do podmenu Pomoc
      (w systemie Windows XP z paska na górze przeglądarki wybierz menu Pomoc) i zaznaczInformacje dla pomocy technicznej.
    2. Naciśnij przycisk Reset Firefox znajdujący się w prawym górnym rogu strony Troubleshooting Information.
    3. Aby kontynuować, w nowo otwartym oknie naciśnij przycisk Reset Firefox.
    4. Firefox zostanie zamknięty i zresetowany. Po zakończeniu pojawi się okno z informacją o zaimportowanych danych. Naciśnij przycisk Finish. Firefox zostanie uruchomiony. Gotowe!


    Resetowanie ustawień przeglądarki Chrome:

    1. Kliknij menu Chrome na pasku narzędzi przeglądarki.
    2. Wybierz Ustawienia.
    3. Kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane i znajdź sekcję „Zresetuj ustawienia przeglądarki”.
    4. Kliknij Zresetuj ustawienia przeglądarki.
    5. W wyświetlonym oknie dialogowym kliknij Resetuj. Uwaga: gdy pole „Pomóż udoskonalić Google Chrome, zgłaszając bieżące ustawienia” jest zaznaczone, anonimowo wyślesz do Google swoje ustawienia Chrome. Dzięki tym informacjom analizujemy trendy i opracowujemy nowe sposoby zapobiegania niepożądanym zmianom ustawień.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •