Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Ajaxy i denerwujący błąd z menu walki

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Ajaxy i denerwujący błąd z menu walki

    1. Ajaxy zdarzają się każdemu, przywykłem do nich ale nigdy nie robiły mi się na widgetach. A od niedawna bardzo często robi mi się takie coś przy zmianie profilu, więc uznałem to za anomalię, którą należy zgłosić. Zaznaczam, że jakość łącza internetowego mi się nie zmieniła.


    2. Również od niedawna bardzo często zacina mi się interfejs walki. Chodzi o to, że gdy wybiorę zaklęcie, klikam na przeciwnika nic się nie dzieje, tylko znika całe menu. Odblokować to można na propozycją remisu itp. Jednak w walkach z graczami nie jest to zbyt wygodne, gdyż przeciwnik jeśli ma refleks może skorzystać z naszego remisu. Ten błąd zdarzał się wcześniej, ale teraz bardzo się nasilił.

    3. Dawny błąd z depozytem. Każda nowa postać przy pierwszym użyciu depozytu nie może nic zapisać. Później jest już ok.

  2. #2
    Fatal
    Konto usunięte
    Mały bump, co do ajaxów to ja nie mogę przez nie przeglądać walk mojej drużyny:


    @down: u innych drużyn też tak mam
    Ostatnio edytowane przez Fatal ; 21-06-2014 o 19:09

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Cytat Napisał Fatal Zobacz post
    Mały bump, co do ajaxów to ja nie mogę przez nie przeglądać walk mojej drużyny:
    mam to samo tylko że u wszystkich drużyn

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    1 & 2 mogły być pochodną: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...equest-in-time

    nr 3 - poprawiony

    błąd z szukajką raportów drużynowych - poprawiony.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •