Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Odłączenie się od walki

  1. #1
    Mikrolis
    Konto usunięte

    Odłączenie się od walki

    Witam, mam poropozycje wprowadzenia w trakcie walki grupowej np z bosem odnawialnym w opcjach walki, przycisku o wykluczenie się z walki i zostawienie w ten sposób wolnego miejsca dla innego gracza. Myślę że przydałby się taki przycisk (np. kiedy wiem że nie dokończe walki bo nie zdąże czy też chciałem pomóc innej osobie a przez przypadek dołączyłem się do kogoś innego). Jego użycie powodowałoby utratę złota tak jak w przypadku śmierci ale pozostawienie na tej samej mapie a nie odesłanie do miasta.

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Mogłoby coś takiego być, czasem się dołączy pomóc jakiemuś graczowi, a powstaje z tego walka 4v4, która trwa półgodziny. Wtedy taka opcja by się przydała, lecz jeżeli każdy z graczy (albo z twojej strony - sojusznicy) by się na to zgodził.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    Tak, i jak poczuje się, że nasza drużyna przegrywa to wszyscy uciekną tak?
    Nie, dołączając do walki pozostajesz w niej do końca.

  4. #4
    Dantez
    Konto usunięte
    Tym razem zgadzam się z Mapy, ponieważ gdyby wprowadzono możliwość opuszczenia walki, i zostawienia miejsca na innego gracza to bossy były by jeszcze bardziej banalne..

  5. #5
    Zubba
    Konto usunięte
    No właśnie. Nowy gracz zamiast starego - nowe miksy, niewykorzystane umiejetności. Poza tym jedni by odwalali robote za drugich...

  6. #6
    Asr
    Konto usunięte
    Poza tym jeżeli podejmuje walkę to bierze pod uwagę możliwość przegranej .
    Ostatnio edytowane przez Asr ; 23-05-2011 o 20:26

  7. #7
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    A co najlepsze , nie którzy wykorzystali by to inaczej :
    - Jest dwóch graczy i co chwile jeden wychodzi i drugi na zmianę , żeby nowe poty zyskać na walkę.

    I tu moje pytanie brzmi : Jaki to ma sens ?

  8. #8
    Mogłoby być takie coś , że jak się wywali osobę z walki , to żeby ona nie miała możliwości dołączenia z powrotem . Może być , że jak osoba łapie swojego bossa to tylko i wyłącznie ta osoba może wywalić z walki osoby które jej przeszkadzają lub nie ma ich przy kompie.

    @Edit

    Można też dodać każdej osobie takie coś jak " opuść walkę" , że osoba opuszcza walkę , bez możliwości wrócenia do niej.
    Ostatnio edytowane przez Bicek ; 27-05-2011 o 03:16

  9. #9
    Jacek
    Konto usunięte
    Odłączanie z walki nie będzie wprowadzone.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •