Zobacz wyniki ankiety: Czy podobają Ci się teasery jako "wersje demo" i czy powinno być ich więcej?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, podobają mi się! Każdy teaser powinien taki być.

    19 34.55%
  • Tak, podobają mi się, ale to powinna być rzadko używana forma. Opisowe teasery są dużo ciekawsze.

    12 21.82%
  • Nie, nie podoba mi się to, ale jeżeli poprawi się grafikę, to mogłoby to się pojawiać.

    5 9.09%
  • Nie, to głupie, nic to nie daje, a dodatkowo pewnie ściągnę jakiegoś wirusa.

    19 34.55%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: [Prima aprilis] Teaser #1: Update Wiosna 2014

  1. #16
    Nikon
    Konto usunięte
    no ostatnia mapka najlepsza
    ile ją robiłeś?

  2. #17
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Rick Astley w kopalni, niesamowite.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2013
    Postów
    166
    Hahah to mnie już dobiło

    - Mogę wejść
    - Nie
    - Czemu?
    - Bo jesteś rudy!

    Pomysł wstawiania demo na nie. Wolę mieć taką prawdziwą niespodziankę co mnie czeka

  4. #19
    I love this suchar.

  5. #20
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Ja też love this suchar.

  6. #21
    Słabe, takie mapki można zrobić w kilka chwil + Dyskryminacja rudych. O zgrozo, a jeszcze się pod admina podpisujesz.
    Jak to miał być żart to był żenujący.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Chciałem to pobrać ale jak zauważyłem że wyzywacie mój kolor włosów to zrezygnowałem.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Samo demo nic nie dało, za to bardzo we mnie ciekawość update wzbudziły cytaty (?) z pierwszego posta. Pływanie w oceanie, płaszczek zabijanie i aż z tego wszystkiego ujowych rymów składanie - super, czekam z niecierpliwością.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •