Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Podążanie obrazu za postacią

  1. #16
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Skonwertuj do formatu rmvb, znacznie schudnie
    I wrzuć potem na youtube.

  2. #17

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    ej, a wma nie umiesz zrobić?

  4. #19
    Heh, sądziłem, że to będzie jakiś sposób wywołania błędu, a nie pokazanie jak on wygląda.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    Nie ma czegoś takiego jak "wywołanie błędu" w tym błędzie. Pojawia się i już. Trzeba mieć szczęście i tyle. Łatwo do zobaczyć przy garudzie - wystarczy się do niej teleportować i wyjść z jaskini - u mnie działa taki scenariusz, oczywiście nie zawsze ale bardzo często.

  6. #21
    Wywołać błąd jest trudno, jak też mówił MapY najłatwiej na garudzie (Jakby miał być komunikat o zmianie pogody a nie był).

  7. #22
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,754
    Garuda (Wichrowe Wzgórza), Przełącz Wiecznych Lawin i Komnata Przetrwania - tylko w tych lokacjach były sygnały o tego typu błędzie, także jakiś wspólny mianownik musi być (lub na mapach sąsiadujących).
    Ja już kiedyś próbowałem po kilkanaście razy na każdej z tych map i nie udało mi się trafić.

  8. #23
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Garuda (Wichrowe Wzgórza), Przełącz Wiecznych Lawin i Komnata Przetrwania - tylko w tych lokacjach były sygnały o tego typu błędzie, także jakiś wspólny mianownik musi być (lub na mapach sąsiadujących).
    Ja już kiedyś próbowałem po kilkanaście razy na każdej z tych map i nie udało mi się trafić.
    Może to jak już wspomniałam dotyczy po kolei - Wichrowe: Komunikat o zmianie pogody, Przełęcz Wiecznych Lawin: Spadające głazy, Komnata Przetrwania: Kolce + Kule.

    Ja się na grach nie znam, więc spekulowałabym na temat tego błędu. Jedno jest pewne - jakieś powiązanie jest. Możliwe że automatyczna interakcja.

    PS: Dodać warto Jaskinie Gothar: Para. Bo na moim filmiku (przypadkowo) ten błąd się tam zdarzył.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2013
    Postów
    25
    Cytat Napisał HydreiGon Zobacz post
    mnie bond w komnacie przetrwania wyskakuje tylko, jak wychodzę z sąsiadującej komnaty walki. Nie wiem, czy szczurołak nie ma przez przypadek wpływu na to. I jeżeli stanę na polu z kolcami, to mapa wraca do poprawnej pozycji
    Ja mam odwrotnie - błąd łapie mnie tylko gdy wchodzę z Lochów do Komnaty. I też, jak stanę na kolce, to mapa wraca na swoje miejsce.

  10. #25

  11. #26
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,754
    Poszły pewne poprawki - ale robione trochę po omacku. Zobaczymy czy pomogą.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •