Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Podążanie obrazu za postacią

  1. #1

    Podążanie obrazu za postacią

    Od jakiegoś czasu w Komnacie Przetrwania robi mi się takie coś:

    F5 nie pomaga - po odświeżeniu postać znowu jest w centrum ekranu, ale idąc obraz nie przesuwa się ze mną.

  2. #2
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Miewałem wcześniej podobne sytuacje, też w Komnacie Przetrwania, dosyć stary błąd. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie wyjść naszą postacią całkowicie poza pole naszego widzenia.
    Z tą różnicą, że w moim przypadku f5 pomagało.
    Błąd występuję zawsze wtedy kiedy idziemy w stronę Lochów Urkaden. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem, kiedy szedłem na szczurołaka. Zawsze kiedy wracałem od strony Komnaty Walki.
    Ostatnio edytowane przez Pies Na Baby ; 27-03-2014 o 19:15 Powód: Sposób wywołania.

  3. #3
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Możesz wejść w kolce i obraz kieruje się w Twoją stronę.

  4. #4
    To samo na IŚ i Wichrowych Wzgórzach mam.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Czy potraficie to uzyskać "na zawołanie", czy tylko sporadycznie się zdarza?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    To jest chyba podobny błąd, który był także na Wichr. Wzg. - postać idzie, ekran nie i mogła wyjść poza ekran. Błąd dość stary, choć ostatnio się nie zdarzał mi (bo przestałem tam chodzić). Ktoś chyba odkrył dokładną przyczynę w przypadku WW, nie wiem jak to się tylko zakończyło, czy było coś naprawiane.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    ja tak mam kiedy ide na szczura i orka

  8. #8
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Czy potraficie to uzyskać "na zawołanie", czy tylko sporadycznie się zdarza?
    Sporadycznie. Próbowałem go wywołać wchodząc i wychodząc z Komnaty Walki, ale nie udało mi się.

  9. #9
    Spróbuje go wywołać i najwyżej filmik nakręce (może nie wysokiej jakości ale jakiś).

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2013
    Postów
    166
    Właśnie mam to samo przy garudzie... Jestem po walce PvP manu po i obraz nie podąża za postacią

    [spoiler]Nazwa:  bug.JPG
Wyświetleń: 216
Rozmiar:  220.4 KB[/spoiler]

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Spróbuje go wywołać i najwyżej filmik nakręce (może nie wysokiej jakości ale jakiś).
    To jak będzie z tym filmikiem? :

  12. #12
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Być może wpływ na to ma zmiana mapy poprzez teleport lub przełączanie kart podczas teleportacji do podmokłej groty: poziom 2.

  13. #13
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    To jak będzie z tym filmikiem?
    A jest, jest. Nawet w jakości HD xD

    https://www.uploady.com/#!/myfiles/3E88XxOyMq0

  14. #14
    Nie udostępniłaś tego pliku - aby to zrobić (na tej stronie) wymagane jest posiadanie konta.
    Ile to w HD właściwie waży?

  15. #15
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Nie udostępniłaś tego pliku - aby to zrobić (na tej stronie) wymagane jest posiadanie konta.
    Ile to w HD właściwie waży?
    Daj mi linka do jakiegoś DOBREGO uploada to wrzuce, a tak to same badziewia.

    Plik "HD" waży 93,2 MB

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •