Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Tablica Ogłoszeń w centrum miasta

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222

    Tablica Ogłoszeń w centrum miasta

    Witam.

    Dzisiaj chciałbym wam przedstawić jeden z moich pomysłów, który chyba mógłby ułatwić rozgrywkę.

    Chodzi mi mianowicie o - jak w tytule tematu - tablicę ogłoszeń, która byłaby umieszczona gdzieś w centrum miasta, lub bardziej na poboczu, wszystko to jest do uzgodnienia.

    Na jakich zasadach funkcjonowałaby taka tablica:
    Np.: tak jak np. z NPC, tj. musimy spróbować "najść" na dane pole, wtedy wyskakuje menu, a w tym wypadku tablica ogłoszeń.

    Działałoby to na podobnej zasadzie, jak działa targ, a mianowicie mielibyśmy nieskończoność stron, na każdej ok. 10 slotów na ogłoszenia.
    Na takiej tablicy moglibyśmy "wywiesić" swoje ogłoszenie, za skromną opłatą - mogłaby to być opłata stała, np. 1000G za dzień - lub dokładnie na odwrót, czyli zależnie od długości naszego ogłoszenia, która mogłaby być wyznaczana w ilości znaków w tytule ogłoszenia, wersach w nim, czy czymkolwiek innym na co zgodzi się administracja. Przeglądając ogłoszenia z tablicy, niektóre mogą nas zainteresować, a wtedy wystarczyłoby kliknąć na przycisk znajdujący się na ogłoszeniu - dajmy na to "Pokaż całe ogłoszenie", a wtedy wyskakiwałoby małe okienko, jak podczas klikania "Licytuj" i "Kup Teraz" na targu, w którym byłyby zawarte następujące informacje:

    -Autor ogłoszenia
    -Typ ogłoszenia (Zlecenie, usługa, ostrzeżenie, handel itp.)
    -Termin ważności ogłoszenia (przykład: "Termin ważności ogłoszenia: Od 01-09-2013 do 30-09-2013)(Mogłoby to być ograniczone, np. do miesiąca)
    -Treść Ogłoszenia (przykład: Szukam osoby, która pomoże mi zabić gracza buebuebue)
    -Nagroda za pomoc (do wyboru: Gold, Przedmioty, Uzbrojenie, Gemy)


    Mam nadzieję, że wszystko tutaj wymieniłem, jeśli coś mi umknęło proszę to zgłaszać w komentarzach, a odpowiednio zedytuję temat.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Pirrat
    Konto usunięte
    Było kiedyś i jest jak się nie mylę zostało zaakceptowane do realizacji.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    Dobry pomysł
    ja bym tam dodał misje dzienną, ale poza tym na tak

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bididididid!

  5. #5
    Wy piszecie o questach dziennych z listy ogłoszeń w mieście od mieszkańców (NPC), a w temacie raczej chodzi o zadania od graczy.
    Ja jestem na nie, kolejny problem do pilnowania czy nie ma spamu i innych linków, a nie przynoszący za wiele korzyści, bo takie ogłoszenia można napisać na chacie, zresztą ciężko byłoby też złapać wolnego właściciela ogłoszenia do pomocy mu, z pewnością również dochodziłoby do oszustw typu nie zapłacenie za wykonanie zadania.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    Analizując wady i zalety, jednoznacznie stwierdzam, że będzie więcej korzyści z tego jeżeli tego nie będzie, niż gdyby było.

  7. #7
    Błazen
    Konto usunięte
    Fajne.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2013
    Postów
    16
    Bardzo dobry pomysł

  9. #9
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    czy aby tego tematu już nie było?

  10. #10
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Mam nadzieję, że to pytanie było retoryczne.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •