Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 57

Temat: Wieje nudą, pokażcie, że coś się dzieje!

  1. #1
    sratatat
    Konto usunięte

    Pytanie Wieje nudą, pokażcie, że coś się dzieje!

    Dlaczego administracja nie pofatyguje się i nie zrobienia tematu, w którym mogłaby wypisać w punktach wszystko nad czym pracuje i co najwyżej zmieniać od czasu procenciki( postęp w pracach) żebyśmy wiedzieli, że coś się dzieje? Dlaczego nie ma żadnych teaserów zapowiadających nowe lokacje, potworki itp?

    P.S.
    Zwracam się do administracji, więc szczeniacki spam będzie ignorowany.

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Avatar Zobacz post
    Dlaczego administracja nie pofatyguje się i nie zrobienia tematu, w którym mogłaby wypisać w punktach wszystko nad czym pracuje i co najwyżej zmieniać od czasu procenciki( postęp w pracach) żebyśmy wiedzieli, że coś się dzieje?
    Bo nic się nie dzieje, administracja nic nie robi, przesiedziałbyś na forum tyle, co niektórzy to byś wiedział.
    I nie, to nie jest szczeniacki spam, to jest brutalna prawda.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jest taki temat, ale od dawna nie był zedytowany
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...C5%BCsze-plany

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jest taki temat, ale od dawna nie był zedytowany
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?...C5%BCsze-plany
    Bo pewnie się nic nie zmieniło. Mimo wszystko % ukończenie danej rzeczy by się przydało.
    Bididididid!

  5. #5
    Admin kiedyś wspominał, że już nie będzie prezentował postępu prac w procentach bo nie oddaje to stanu faktycznego.
    Powiedzmy, że obecnie upek jest skończony w 90 % (być może nawet to prawda :P), 10 % zostało, niby nie wiele, ktoś
    mógłby pomyśleć, tydzień może dwa, zacznie planować, wyprzedawać eqw itd po czym okazuje się że te 10 % to najgorszy
    etap prac w całym upku i czas potrzebny znacznie przekracza 90 % dotychczas wykonanej roboty. Z tego co wiem to prace
    obecnie utknęły właśnie w takim ciężkim etapie tworzenia upka. No nic, trzeba czekać, być może Admin zdecyduje się tu zabrać
    głos i napisze więcej.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Admin kiedyś wspominał, że już nie będzie prezentował postępu prac w procentach bo nie oddaje to stanu faktycznego.
    Powiedzmy, że obecnie upek jest skończony w 90 % (być może nawet to prawda :P), 10 % zostało, niby nie wiele, ktoś
    mógłby pomyśleć, tydzień może dwa, zacznie planować, wyprzedawać eqw itd po czym okazuje się że te 10 % to najgorszy
    etap prac w całym upku i czas potrzebny znacznie przekracza 90 % dotychczas wykonanej roboty. Z tego co wiem to prace
    obecnie utknęły właśnie w takim ciężkim etapie tworzenia upka. No nic, trzeba czekać, być może Admin zdecyduje się tu zabrać
    głos i napisze więcej.
    jak ciezkim ? wymyslenie fabuly ? przeciez ona istnieje
    chyba ze na panelu gm sie zatrzymali...przerosly ambicje nad mozliwosciami...ale chwila w mfo2 tez byl panel
    wiec nie widze co moglo ich spowolnic
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    jak ciezkim ? wymyslenie fabuly ? przeciez ona istnieje
    chyba ze na panelu gm sie zatrzymali...przerosly ambicje nad mozliwosciami...ale chwila w mfo2 tez byl panel
    wiec nie widze co moglo ich spowolnic
    Mówisz o tym, że fabuła idzie dokładnie z MFO2, a ja się z tym nie zgodzę. Jedynie główny wątek. Większość zadań pobocznych jest innych, wiele jest zmieniane...

    Teraz podobno w Devos ma być Leviathan i podwodne mapy, może podziemi nie będzie... Wiele może się zmieniać i być inne w stosunku do MF2. I to mi się podoba, nie ma powieleń poza paroma procentami. Cały czas fabuła może zaskakiwać.

    Odnoszę wrażenie, że gdzieś od ~miesiąca prace stoją. Chyba Tomi uznał, że najpierw Panel, potem upek... i czeka na Jacka aż zrobi panel ;]

    Pracy wcale nie jest tak mało, ale trochę ten czas pracy jest nieproporcjonalny. Oby chociaż ewentualne testy szybko przeszły.

  8. #8
    Mówisz o tym, że fabuła idzie dokładnie z MFO2, a ja się z tym nie zgodzę. Jedynie główny wątek. Większość zadań pobocznych jest innych, wiele jest zmieniane...

    Teraz podobno w Devos ma być Leviathan i podwodne mapy, może podziemi nie będzie... Wiele może się zmieniać i być inne w stosunku do MF2. I to mi się podoba, nie ma powieleń poza paroma procentami. Cały czas fabuła może zaskakiwać.
    Pewnie nie powinienem o tym pisać, jednak wiele wskazuje na to, że to ostatnia taka aktualizacja. Nie chcę tłumaczyć administracji, w każdym razie takich gier nie robi się w dwie osoby. A to przecież jedynie ich dodatkowe zajęcie. Naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, ile jest przy tym pracy na co dzień. Skoro i tak niewiele osób docenia pracę włożoną w zawartość gry, prawdopodobnie kolejne aktualizacje fabularne będą znacznie wierniejszą kopią tego, co znacie z MFO2. Szkoda.

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Pewnie nie powinienem o tym pisać, jednak wiele wskazuje na to, że to ostatnia taka aktualizacja. Nie chcę tłumaczyć administracji, w każdym razie takich gier nie robi się w dwie osoby. A to przecież jedynie ich dodatkowe zajęcie. Naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, ile jest przy tym pracy na co dzień. Skoro i tak niewiele osób docenia pracę włożoną w zawartość gry, prawdopodobnie kolejne aktualizacje fabularne będą znacznie wierniejszą kopią tego, co znacie z MFO2. Szkoda.
    A nie ma już nadziei na panele quest i map makerów?

  10. #10
    Jest. Nie wiązałbym jednak z edytorem zbyt dużych nadziei. Po początkowym boomie zostanie pewnie parę osób, które może od czasu do czasu coś zrobią.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Pewnie nie powinienem o tym pisać, jednak wiele wskazuje na to, że to ostatnia taka aktualizacja. Nie chcę tłumaczyć administracji, w każdym razie takich gier nie robi się w dwie osoby. A to przecież jedynie ich dodatkowe zajęcie. Naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, ile jest przy tym pracy na co dzień. Skoro i tak niewiele osób docenia pracę włożoną w zawartość gry, prawdopodobnie kolejne aktualizacje fabularne będą znacznie wierniejszą kopią tego, co znacie z MFO2. Szkoda.
    i pewnie jest to wina graczy co nie ?
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Pewnie nie powinienem o tym pisać, jednak wiele wskazuje na to, że to ostatnia taka aktualizacja. Nie chcę tłumaczyć administracji, w każdym razie takich gier nie robi się w dwie osoby. A to przecież jedynie ich dodatkowe zajęcie. Naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, ile jest przy tym pracy na co dzień. Skoro i tak niewiele osób docenia pracę włożoną w zawartość gry, prawdopodobnie kolejne aktualizacje fabularne będą znacznie wierniejszą kopią tego, co znacie z MFO2. Szkoda.
    wystarczy zainwestować by sie opłaciło. Graczy co dzień przybywa (zakładając ze to nie multi) wystarczy zatrzymać starych w grze.
    wątki propozycji bez przerwy żyją, ludzie wymyślają i zdolności i eq i questy. wyłapujemy błędy, dyskutujemy o nich, a admini wykorzystują co lepsze propozycje.
    Użytkownicy robią naprawdę dużo dla gry i to druga strona nas nie docenia - ponad 13 miesiecy up, 2 eventy do roku.. dziwisz się, że takie jęki są?
    w innej grze, w którą gram wprowadzają co miesiąc coś nowego - konkursy na choćby najlepsze zdjęcie "wakacyjne" promujące grę. kolekcje okolicznościowe z okazji polskich świąt narodowych, a pragnę dodać, że gra o której mówię, nie jest wcale rodzimą. w każdym razie, co rusz coś sie dzieje..
    promocje na punkty premium są co 2 miesiące. Tu od wielkiego dzwonu. Starzy gracze mają tyle ich zgromadzonych, że nie mają zamiaru płacić za nie, bo nie ma na co wydawać.. i mamy błędne koło.
    Nie płacą - gra nie zarabia, nie chce się im robić /nie mają funduszy na zatrudnienie ludzi.
    szkoda, bo lubię tą polską margarynę.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  13. #13
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    wystarczy zainwestować by sie opłaciło. Graczy co dzień przybywa (zakładając ze to nie multi) wystarczy zatrzymać starych w grze.
    wątki propozycji bez przerwy żyją, ludzie wymyślają i zdolności i eq i questy. wyłapujemy błędy, dyskutujemy o nich, a admini wykorzystują co lepsze propozycje.
    Użytkownicy robią naprawdę dużo dla gry i to druga strona nas nie docenia - ponad 13 miesiecy up, 2 eventy do roku.. dziwisz się, że takie jęki są?
    w innej grze, w którą gram wprowadzają co miesiąc coś nowego - konkursy na choćby najlepsze zdjęcie "wakacyjne" promujące grę. kolekcje okolicznościowe z okazji polskich świąt narodowych, a pragnę dodać, że gra o której mówię, nie jest wcale rodzimą. w każdym razie, co rusz coś sie dzieje..
    promocje na punkty premium są co 2 miesiące. Tu od wielkiego dzwonu. Starzy gracze mają tyle ich zgromadzonych, że nie mają zamiaru płacić za nie, bo nie ma na co wydawać.. i mamy błędne koło.
    Nie płacą - gra nie zarabia, nie chce się im robić /nie mają funduszy na zatrudnienie ludzi.
    szkoda, bo lubię tą polską margarynę.
    zatrzymac starych w grze ? to oni trzymaja ta gre bo jeszcze nie odeszli,

    dodam jeszcze ze ta gra istnieje dzieki nam ...
    bo nowi gracze tylk wchodza czytaja forum ze ponad rok upek i buch juz nie ma go.
    Upki co 13 miesiecy jak do tej pory to rekord w tej grze, nic dziwnego ze pokemony wyzej stoja od nas,

    Skoro i tak niewiele osób docenia pracę włożoną w zawartość gry, prawdopodobnie kolejne aktualizacje fabularne będą znacznie wierniejszą kopią tego, co znacie z MFO2. Szkoda.
    ty pewnie doceniasz?,co tydzien/lub codziennie/lub kiedy mozesz, kupujesz mfy wysylajac smsa...
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 19-08-2013 o 10:33
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    wiem co piszę, zobacz sobie ile jest nieaktywnych "50 lv" podobnie jak 40. - dochodzą do blokady i przestają grać - o takich starych mówię. moja lista obserwowanych (której nie czyściłam od początku gry) na głównej postaci jest w połowie szara. a ci co zostali.. połowa wbija do gry raz na kilka dni zbić ene i ucieka.. to nie jest gra(cz).
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  15. #15
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    wiem co piszę, zobacz sobie ile jest nieaktywnych "50 lv" podobnie jak 40. - dochodzą do blokady i przestają grać - o takich starych mówię. moja lista obserwowanych (której nie czyściłam od początku gry) na głównej postaci jest w połowie szara. a ci co zostali.. połowa wbija do gry raz na kilka dni zbić ene i ucieka.. to nie jest gra(cz).
    tez mam tka liste ale zrobilem troche na niej poradku i tez jest szara , rozmawialem z nimi ostatnio to mowili, ze juz nie ma co do niej wracac, ze moze wroca kiedys i ukoncza ta gra,
    Napisalem Adihaczowi kiedys , ze ta gra zeszla na psy to twardo i slepo mowil ze nie upadla
    Ciesz sie ze "nasza" ekipa nie odeszla jeszcze...
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 19-08-2013 o 10:47
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •