Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 41

Temat: Styl MFO3 a mój

  1. #1
    Shikaten
    Konto usunięte

    Styl MFO3 a mój

    Witam,
    chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o moim stylu. Ostatnio zacząłem się interesować mfo i chciałbym porobić amatorskie rzeczy, jednak nie jestem pewny, czy mój sposób cieniowania jest przekonujący. O co mi chodzi? Przedstawię tutaj dwa outfity: Rycerza z MFO3 oraz moją postać przedstawiającą górnika. Bardzo bym prosił, żebyście nie oceniali na podstawie ,,świecidełek’’, czyli hełmu, zbroi i tym podobnych, a ze względu na styl: czy mój outfit potrafiłby się wpasować, czyli przejścia między kolorami, kontrast, cienie.



    Czekam na Wasze opinie

  2. #2
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    niezłe w jakim programie to robisz?

  3. #3
    Shikaten
    Konto usunięte
    W nieznanym nikomu programie o nazwie: Paint :P

  4. #4
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Cytat Napisał Shikaten Zobacz post
    W nieznanym nikomu programie o nazwie: Paint :P
    faktycznie nie mam go ale słyszałem pogłoski że ten program ma wyjść w 2015 r

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...Outfit%C3%B3wv

    Następnym razem używaj opcji "szukaj".
    Bididididid!

  6. #6
    Shikaten
    Konto usunięte
    Krycha, ten temat nie polega na składaniu propozycji outfitu.

    Następnym razem używaj opcji ''czytaj''.
    Bo mam wrażenie, że zawsze znajdzie się ktoś, kto napisze nie na temat.

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Twój "styl" to nadal outfit, więc pisz w tamtym temacie, bo gwarantuje Ci, że ten zostanie zamkniety i uznany za spam. Nie Ty jesteś tutaj od decydowania co gdzie pasuje, więc dostosować się musisz do norm i zasad panujacych na tym forum - zaakceptowałeś uprzednio jego regulamin. A według niego, Twoj temat jest zwykłym spamem, więc napisz w ODPOWIEDNIM temacie, nie tworzac nowych, które są zwykłym spamemem. Jakbyś choć na chwilę włączył tamten temat zauważyłbyś, że ludzie często pokazują tam swoje grafiki i odbywa się tam dyskusja. Ale lepiej zrobić nowy temat, pokazując jakim się jest fajnym i gdy ktoś Cię poprawi (bo sie mylisz), to odpyskowujesz. A potem bedzie kolejny płacz o minusy.

    Zycze miłego dnia.
    Bididididid!

  8. #8
    Shikaten
    Konto usunięte
    ^
    Jak propozycją może być coś, co jest już w grze?

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jakbyś pograł dłużej niż 2 tygodnie, to wiedziałbyś, że outfity cały czas dochodzą. Ich lista jest ciągle aktualizowana, a tamten temat w tym pomaga. Początkowo były outfity za 10, 20 i 30 MF, a teraz sa rowniez za 60 i 100.
    Bididididid!

  10. #10
    pirlo
    Konto usunięte
    Shikaten już się nie wypowiadaj, bo pogarszasz swoją sytuację, btw ten pierwszy out już jest w grze, a od tego 2 bym wolał drwala z brodą i koszulą w kratę <3.

  11. #11
    Tehace
    Konto usunięte
    Mi się jednak podoba, że typ się stara. Wy potraficie tylko narzekać -.-

  12. #12
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Tu nie chodzi o narzekanie, tylko o zakładanie niepotrzebnych tematów. Jak wspomniała krystyna, taki temat już istnieje i tam można składać swoje propozycję i zachęcić do dyskusji na temat outów.

  13. #13
    Shikaten
    Konto usunięte
    Okej, mówię prawdę, bo znów pójdzie fala krytyki i to sam nie wiem za co.
    Więc,
    Tomi postanowił skorzystać z mojej pomocy jako grafika, a moim zadaniem jest tworzenie różnych ciekawych wyglądów postaci, NPC i tak dalej. Administrator jednak nie jest przekonany do mojego stylu, który, jak mówi, jest zbyt wyrazisty, a nie tak gładki jak pozostałe postacie z MFO3. Sam zaproponowałem, że najlepszym na to sposobem jest zapytanie użytkowników, zapytałem też o dział, w jakim powinien być temat, a Tomi uznał, że najodpowiedniejsza jest ,,Rozmowa''. Muszę się z nim zgodzić, bo propozycją to nie jest. Zostałem jednak nazwany ignorantem, spamerem, leniem i egoistą przez Krychę.

    Więc proszę Was, możecie wreszcie pisać na temat?

  14. #14
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Zostałem jednak nazwany ignorantem, spamerem, leniem i egoistą przez Krychę.
    Do usług.

    Grafiki są normalne.
    Bididididid!

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Hehe, nie ma jak to przyjazne przywitanie na forum MFO

    To może dla wyjaśnienia - chodzi o to czy do zaakceptowania są outfity, odbiegające od stylu jaki obowiązywał dotychczas.
    Niuanse lepiej widać na powiększeniu:



    Także gdybyście chcieli np. indywidualny outfit dla siebie i mieli wybór to lewa czy prawa strona (chodzi o styl, wykończenie a nie o to czy to górnik czy rycerz)
    Załączony obraz Załączony obraz  

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •