Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Propozycja dodania gwiazdek **

  1. #1
    Veldar Bank
    Konto usunięte

    Propozycja dodania gwiazdek **

    Proponuje zmiane Bryzy

    zeby miala 2 uzycia przy 2*
    i dodanie 3* Normalizacji

    zeby miala 3 uzycia owa 3* wskoczyla 60-65lvl
    oraz zeby przy 2 gwiazdce bryzy zwiekszyc koszt mp z 50 na 60

  2. #2
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    nie
    bo by były to za dobre zdolności w porównaniu do innych

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie, po co? Jest dobrze tak jak jest.

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jest dobrze. Na nie.
    Bididididid!

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    bryza i norma lepiej żeby zostały bez zmian bo jak przedmówcy mówili będą za dobre
    jest natomiast masa bezużytecznych zdolności których przydałoby się więcej użyć by miały jakiś sens. np takie spowolnienie którego następne użycie dopiero na 60 czy tam 65 lv. nie dość że nie zawsze trafia (statusem) to 1 użycie na 50 to jakaś paranoja. // ble ble wiem że zdolności nie mogą mieć 100% celności nie o to chodzi//
    ogólnie będąc w temacie zdolności dla maga WSZYSTKIE zdolności są tak drogie(mp) ze głowa mała.. oślepiający pocisk za przeciętnie polowe mp, porażenie i pechowa tak samo. na auto istnieje ryzyko, że nam się mana skończy. ja bym była za obniżeniem kosztów mp lub dodaniem kolejnej gwiazdki której wbicie równałoby się temu.

    + wprowadzenie jakieś zdolności dla maga podnoszącej silę ciosu, ale nie na zasadzie gniewnego czy odbicia - bo te dwie zdolności to są postawienie wszystkiego na jedną kartę - ja nie dobije - przeciwnik to zrobi.

    end of rzal.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    + wprowadzenie jakieś zdolności dla maga podnoszącej silę ciosu, ale nie na zasadzie gniewnego czy odbicia - bo te dwie zdolności to są postawienie wszystkiego na jedną kartę - ja nie dobije - przeciwnik to zrobi.
    Silny pocisk magiczny.

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Antek, ale to dopiero na 176 poziom.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #8
    Pirrat
    Konto usunięte
    ogólnie będąc w temacie zdolności dla maga WSZYSTKIE zdolności są tak drogie(mp) ze głowa mała.. oślepiający pocisk za przeciętnie polowe mp, porażenie i pechowa tak samo. na auto istnieje ryzyko, że nam się mana skończy. ja bym była za obniżeniem kosztów mp lub dodaniem kolejnej gwiazdki której wbicie równałoby się temu.
    Do skryptu niech wprowadzą domyślne zaklęcie lub dodatkowe polecenie, to rozwiąże problem many, jeżeli mag używa tych 50%MP zdolności. Ogólnie nie rozumiem ograniczania ludzi, który umieją coś zrobić w skrypcie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    U mnie oślepiający pocisk zabiera dokładnie 33% maksymalnego MP (średnio 2 na 3 użycia są trafiające), nie mam problemu ze zdolnościami i nie narzekam. Chociaż są zdolności, które można uatrakcyjnić, np. Zamrożenie.
    Co do propozycji jestem na nie.
    Pomysł z Silnym Pociskiem Magicznym nie jest zły. Wystarczyłoby pomyśleć trochę nad odpowiednią zdolnością bądź zaklęciem a następnie stworzyć przeciwwagę dla wojownika o ile byłaby taka potrzeba. Na przykład SPM (Silny Pocisk Magiczny) miałby 50% większy koszt MP w porównaniu do standardowych zaklęć i zadawałby więcej obrażeń (30-40%) (wtedy Gniewny Pocisk utraciłby na znaczeniu bo ma podobne parametry ale ograniczoną celność)
    Ostatnio edytowane przez Seitas ; 02-07-2013 o 17:47

  10. #10
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ja bym tam nawet był za czterema gwiazdkami, dopiero wtedy fajnie by było.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    zależy ile kto ma many, wiadomo, ale uogólniam że to połowa;-) chodzi o to że zdolności są drogie i przydatne w większości na magów.. bo z lichym szczęściem jak w woja tym trafić? // da sie jeżeli wywinduje sie szczęście, i tak wiem większa baza u maga jest.//
    bez jakiej zdolności ofensywnej nie wyobrażacie sobie pvp? oczywiście Trujak! głownie dla tego, że zatrucie jest najbardziej przeszkadzające, poza tym 3 użycia i koszt mniejszy niż zaklęcia na 50. (właściwie już od 35 robi się tańsze niż zaklęcie)

    popieram również pomysł Pirrata, żeby zaklęcie było dodatkowym poleceniem. można dodać takie coś jak wybór przeciwnika(na górze) domyślne zaklęcie jakiego używasz.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •