Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem wykazu kar shoutboxa?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem.

    17 80.95%
  • Nie, nie jestem.

    4 19.05%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 66

Temat: Wykaz kar shoutboxa

  1. #46
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Jak mam sprawdzić do kiedy mam knebla bo bym sobie potrolowal kogos ?

  2. #47
    Coś czuję, że obok Squadrona, będziesz drugą osobą, która prawdopodobnie już nigdy nie zobaczy SB ;)

  3. #48
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Czemu Squadron już nigdy nie zobaczy SB? Sporo odczekał już chyba, myślę, że wycierpiał już aż za nadto ;)

    Btw, i co z propozycją?

  4. #49
    Też tak uważałem, kiedy anulowałem mu poprzedni (wieczny ;)) knebel. Jak widać myliłem się, skoro jeszcze tego samego dnia zapracował sobie na kolejny knebel.

    Co do propozycji. Nie zanosi się na zmiany. Po prostu zgłaszajcie się do mnie w sprawie knebli, a najlepiej nie dawajcie powodów do kneblowania ;)

  5. #50
    Kostian
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Po prostu zgłaszajcie się do mnie w sprawie knebli
    Zgłaszam się.

  6. #51
    To będzie działać na dwa sposoby:
    - w przypadku standardowego knebla - po prostu go anuluję
    - kiedy jednak moderator zaznaczy, że knebel ma być niestandardowej długości, wtedy będę odsyłał użytkownika po wyjaśnienia bezpośrednio do właściwego moderatora

    Poza tym, jak już wspomniałem:

    A jak już nie chcesz mieć SB czy obrazisz moderatorowi matkę, to nie zawracaj nikomu głowy swoim kneblem.

  7. #52
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Czy powstaną kiedyś narzędzia żeby kneble ściągały się automatycznie ?

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Ta funkcja z tego co wiem jest płatna, wiec predzej sb zniknie

  9. #54
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    A jak już nie chcesz mieć SB czy obrazisz moderatorowi matkę, to nie zawracaj nikomu głowy swoim kneblem.
    Moderator to też użytkownik, stosujmy się więc do regulaminu.
    Chyba, że obraza moderatora jest gorsza niż obraza innego użytkownika? Myślałem, że co do tej kwestii to wszyscy są równi ;)
    Obrażanie Użytkowników
    pierwsze przewinienie ban na 3 dni, drugie 7 dni, trzecie 30 dni, każde kolejne dwukrotnie dłużej
    - w przypadku standardowego knebla - po prostu go anuluję
    - kiedy jednak moderator zaznaczy, że knebel ma być niestandardowej długości, wtedy będę odsyłał użytkownika po wyjaśnienia bezpośrednio do właściwego moderatora
    Kiedy knebel jest standardowy, a kiedy nie, na podstawie jakich kryteriów jest to wybierane?
    Znów od widzimisię moderatorów?

  10. #55
    Moderator to też użytkownik, stosujmy się więc do regulaminu.
    Chyba, że obraza moderatora jest gorsza niż obraza innego użytkownika? Myślałem, że co do tej kwestii to wszyscy są równi ;)
    Bo (technicznie) może. Ja więcej nie będę robił za mediatora w takich przypadkach. Sami ściągacie na siebie problemy, sami sobie z nimi radźcie.

    Kiedy knebel jest standardowy, a kiedy nie, na podstawie jakich kryteriów jest to wybierane?
    Ostatnio zaproponowałem trzy rodzaje knebla:
    - standardowy (anulowany "pojutrze")
    - miesiąc (w przypadku, kiedy użytkownik co rusz otrzymuje kneble)
    - "wieczne kneble" (z którymi nie chcę mieć nic wspólnego)

  11. #56
    Kostian
    Konto usunięte
    Dobra propozycja, mój knebel nie należy do kategorii wiecznych a trwa już ponad dwa miesiące. Czekam.

  12. #57
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    To takie pytanie bym wiedział.
    Zaliczam się do kategorii standardowego knebla czy tego 'lepszego' (bo knebla miałem na razie 2 razy, choć długie, ale przecież nie otrzymywałem je 'co rusz')?

    Co do Squadrona:
    Jak widać myliłem się, skoro jeszcze tego samego dnia zapracował sobie na kolejny knebel.
    Wynika z tego, że otrzymuje 'co rusz' kneble, więc czym się wyróżnił, że zasłużył na wiecznego knebla, a nie zgodnie z tym co piszesz na miesięcznego?

    Bo te wieczne to rozumiem, że właśnie w takich przypadkach:
    A jak już nie chcesz mieć SB czy obrazisz moderatorowi matkę, to nie zawracaj nikomu głowy swoim kneblem.

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2013
    Postów
    42
    Hajs się musi zgadzać.

  14. #59
    Poojka
    Konto usunięte
    Dobra, to od dzisiaj obrażam VD na PW : )
    Tzn... już to robiłam, ale od dzisiaj będę natrętna <3

  15. #60
    Zaliczam się do kategorii standardowego knebla czy tego 'lepszego' (bo knebla miałem na razie 2 razy, choć długie, ale przecież nie otrzymywałem je 'co rusz')?
    Moja interpretacja "co rusz" - kilka dni od poprzedniego knebla.

    Wynika z tego, że otrzymuje 'co rusz' kneble, więc czym się wyróżnił, że zasłużył na wiecznego knebla, a nie zgodnie z tym co piszesz na miesięcznego?
    On najpierw dostał wieczny knebel (chciał wyłączenia SB, więc wyłączyłem ;)). Kończył mu się ban na forum, anulowałem mu knebel, po czym od razu zapracował sobie na kolejny. Ot, niepotrzebnie anulowałem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •