Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Przelewanie punktów rankingowych.

  1. #16
    A dlaczego oceniasz ,że przelany raz ,dwa zdarzyła mu się walka taka, może wpadka przeciwnika no ale gdy taki ktoś ma 5-6 takich walk to od przypadku temu daleko(jeszcze ten sam przeciwnik na manu)
    Twoja obrona ,bo zzerowales ranking ,a czy jak dostajesz bana za multi to po ussnięciu dodatkowych kont zdejmują Ci bana ? Nie.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    nie wiem co się plujecie o przelewanie ranku. Bardzo chętnie się trafi na takiego i mu złoi dupę, a i żetonów pełno wpadnie.
    Jesteś dobry w pvp? nie ma znaczenia czy masz 500 czy 5000 ranku.
    chociaż mogliby tańszą opcje zerowania ranku, bo się chce powalczyć, a tu przeciwników brak (nie na 50, tam nie ma problemu)

  3. #18
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 03-04-2013 o 21:06

  4. #19
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Wypada dodać, że jest to tylko na pokaz.

    @DOWN
    Ta, bo się pewnie jakoś wychyliłeś.
    Ci co siedzą cicho i oszukują zyskują najwięcej, 99% z nich gra sobie bezpiecznie.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 03-04-2013 o 21:09

  5. #20
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Wypada dodać, że jest to tylko na pokaz.
    Wcale że nie, dostałem za to kiedyś bana

  6. #21
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    I w przypadku mortala jest to już drugie złamanie tej zasady Ban na miesiąc już miał, teraz na ile?

  7. #22
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    I w przypadku mortala jest to już drugie złamanie tej zasady Ban na miesiąc już miał, teraz na ile?
    Hah nie wiedzialem o tym, no to sie doigral chlopak

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Scav sam nadużywasz system rozgrywki przez celowe zbijanie pkt. rankingowych w pojedynkach i resetowanie ich jesteś pierwszy w arenie mistrzowie, a tak naprawdę gówno na tej postaci ugrałeś. Trochę winny jest system który nie resetuje punktów po każdym resecie punktów rankingowych. Co do winy Mortala to jest oczywiste przelewanie ale takich zachowań jest więcej, może nie takich dosadnie bezczelnych.

    Ogólnie sam system żetonowy jest trochę do bani, bo żetony mnożą się w tysiące co zaburza znacznie równowagę między pvp a pve.

  9. #24
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Scav sam nadużywasz system rozgrywki przez celowe zbijanie pkt. rankingowych w pojedynkach i resetowanie ich jesteś pierwszy w arenie mistrzowie, a tak naprawdę gówno na tej postaci ugrałeś. Trochę winny jest system który nie resetuje punktów po każdym resecie punktów rankingowych. Co do winy Mortala to jest oczywiste przelewanie ale takich zachowań jest więcej, może nie takich dosadnie bezczelnych.

    Ogólnie sam system żetonowy jest trochę do bani, bo żetony mnożą się w tysiące co zaburza znacznie równowagę między pvp a pve.
    Pokaż mi jedną walke gdzie w poju zbijam rank Resetowanie punktów rankingowych to usługa, więc z niej korzystam, pretensje do administracji a nie do mnie . Nie życzę sobie z twojej strony więcej bezpodstawnych oskarżeń i oczerniania mnie na forum.

    Skoro uważasz że gówno ugrałem, to polecam Ci zapoznać się z zakładką rankingi w profilu na mojej postaci spes i najwyższych miejsc w rankingach jakie tam widnieją - tego się nie da zresetować. Kolejny dowód na to, że bezpodstawnie mnie oczerniasz

    W sumie trochę cię rozumiem, bo jak sam napisałeś w innym temacie :

    Cytat Napisał aich Zobacz post
    na mnie poluje dniami i nocami


    PS: Założę się, że zaraz antek się włączy w rozmowe
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 04-04-2013 o 10:40

  10. #25
    Satheve
    Konto usunięte
    Kłócicie się o takie coś, owszem powinno być to karalne, ale chodzi mi o to, że jesteście tak pazerni na tego ranka że aż myślicie ,,jakby go zdobyć '' to idiotyczne.

    Co to da? Medal nad głową?

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Przepraszam za niesłuszne oskarżenia co do zbijania rank przez pojedynki, pomyliłem cię z kimś kto był w topce tym sposobem ale wypadł. Te rankingi tam nie są jakieś świetne, wyżej stawiam cię po grze na 40/50 lvl niż na kombinowaniu w niedopracowaniu systemów rankingów.

  12. #27
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Przepraszam za niesłuszne oskarżenia co do zbijania rank przez pojedynki, pomyliłem cię z kimś kto był w topce tym sposobem ale wypadł. Te rankingi tam nie są jakieś świetne, wyżej stawiam cię po grze na 40/50 lvl niż na kombinowaniu w niedopracowaniu systemów rankingów.
    Nie ma sprawy, ten ranking z założenia jest dobry tylko gdyby można było walczyć na arenie o nic/
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 07-04-2013 o 00:58

  13. #28
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Czy coś z tym zostanie zrobione?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  14. #29
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Tak, MortalChaos dostanie bana.

  15. #30
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Grubo
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •