Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 148

Temat: Scavenger to złodziej i kłamca !

  1. #91
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Proszę adminów o niezamykanie tematu, właśnie zrobiłem popcorn.

    Co do tematu - nie ma mowy o oszustwie bo dał ci staty. Nie zapisałeś - twój problem.
    Ale nie dał mu do 50lv. Powiedział to już z 10 razy ^^

  2. #92
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Napiszcie mu to jeszcze raz, jestem pewny, że nie zauważył.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #93
    Noriko
    Konto usunięte
    Scavenger mnie oszukał, powiedział że wymieni ze mnom orka a teraz powiedział że mu sie nie chce, prosze pomurzcie mi!

  4. #94
    ProzinSteroes
    Konto usunięte
    Ale do 13 poziomu pomógł A nie do 50, Dał złe skrypty ( nie działają ) ...

  5. #95
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Zrozum to w końcu, że zostałeś oszukany przez własną głupotę, i konsekwencję musisz ponieść ty. Chyba, że fala twojego płaczu wpłynie jakoś na adminów
    Może akurat przez tego gracze nie zostaniesz nołlajfem mfo, za co będziesz mu dziękował za kilka lat.

  6. #96
    ProzinSteroes
    Konto usunięte
    Przez jaką głupotę ? Chyba przez jego kłamstwo, a nie przez moją głupotę bo dałem mu id i hasło i nic nie ukradł to by była moja głupota ...

  7. #97
    Użytkownik Avatar Salina
    Dołączył
    31-08-2012
    Postów
    33
    ten temat jest lepszy niż kabarety na YouTube;D

  8. #98
    ProzinSteroes
    Konto usunięte
    Wy tak po prostu piszecie bo go znacie, że długo gra w mfo3. Większość osób pisze że jestem lamusem bo są jego kolegami .

  9. #99
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ProzinSteroes Zobacz post
    Większość osób pisze że jestem lamusem bo są jego kolegami .
    Nie, po prostu jesteś lamusem.

  10. #100
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał ProzinSteroes Zobacz post
    Przez jaką głupotę ? Chyba przez jego kłamstwo, a nie przez moją głupotę bo dałem mu id i hasło i nic nie ukradł to by była moja głupota ...
    HAHAHAAHAHAHAHAHAHA Chyba nadal nie wiesz o czym piszesz.
    Mam 3. krótkie pytania :
    #1 Dostałeś od Scavengera skrypty i staty?
    #2 Zapisałeś je?
    #3 Naprawdę bluzgałeś go na czacie, gdy ci nie odpisywał?

  11. #101
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał ProzinSteroes Zobacz post
    Wy tak po prostu piszecie bo go znacie, że długo gra w mfo3. Większość osób pisze że jestem lamusem bo są jego kolegami .
    Jest krętaczem, większość nas go broni pomimo, że go nie lubi, na mnie poluje dniami i nocami, ale niestety jesteś lamusem, bo dałeś się tak przekręcić, że wszystko jest zgodnie z prawem panującym w grze

  12. #102
    Użytkownik Avatar Salina
    Dołączył
    31-08-2012
    Postów
    33
    ProzinSteroes przestań płakać bo i tak nikogo to nie wzruszy. Ta cała sytuacja jest przez twoją głupotę i tyle. przyjmij to w końcu do wiadomości.

  13. #103
    ProzinSteroes
    Konto usunięte
    Dał mi staty ale do 13lv a nie do 50lv A skrypty nie działają ILE RAZY MAM TO PISAĆ ? A co do żalu nie chce nikogo wzruszyć, ja piszę prawdę i 1 raz napisałem brzydkie słowo, Ale odrazu po 1 sekundzie napisałem przepraszam a on odrazy Spier**** itd ...

  14. #104
    Noriko
    Konto usunięte
    Nazwa:  3192468-czlowiek-jesc-popcorn-podczas-ogladania-filmu.jpg
Wyświetleń: 253
Rozmiar:  21.7 KB

  15. #105
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał ProzinSteroes Zobacz post
    Dał mi staty ale do 13lv a nie do 50lv A skrypty nie działają ILE RAZY MAM TO PISAĆ ? A co do żalu nie chce nikogo wzruszyć, ja piszę prawdę i 1 raz napisałem brzydkie słowo, Ale odrazu po 1 sekundzie napisałem przepraszam a on odrazy Spier**** itd ...
    wcale się nie dziwie że się człowiek denerwuje. ile razy można podawać jedno i to samo. miałeś zapisać, nie zapisałeś. Twoja wina i tyle.
    Chcesz iśc na łatwiznę i kupować staty, skrypty? Powiem Ci coś w tajemnicy: STATY DOBIERA SIĘ POD EQ! albo eq pod staty. Pierwsze działa w przypadku nowych graczy: nie mają kasy na eq z super plusami, wiec muszą nadrabiać statami. Lepiej było usiąść, popatrzeć na forum i samemu pokombinować z postacią (przecież to cała radość z gry)
    2: skrypt może nie działać bo istnieje możliwość, ze coś urwałeś przy kopiowaniu. Sprawdź to.

    a z innej beczki: 15 mf za prowadzenie postaci od początku do max lv to nie jest za tanio?
    Pozdro dla miszczów pvp auto, którzy kupują gotowe skrypty

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •