Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Atak na gracza offline

  1. #1
    Nyhariel
    Konto usunięte

    Atak na gracza offline

    Czy da sie zaatakowac gracza, ktory jest w miejscu z mozliwoscia atakowania, ale jest offline?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    nie, bo go nie widzisz na mapie bo jest offline

  3. #3
    eRay
    Konto usunięte
    Czasem da się zaatakować zaraz po wylogowaniu - taki błąd jest (przynajmniej tak było jakieś 2 dni temu)

  4. #4
    GreenDays
    Konto usunięte
    ja widzialem własnie jak gracz był offline i był na polu i była zakładka "zatakuj " ale nie dało sie zatakowac

  5. #5
    Też mi się zdarzyło , że widziałem gracza offline ,najlepszy sposób to mieć dobrze inte ustawioną że jak ktoś cię zaatakuje to nie padniesz na strzała.

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    Jak gracz jest offline to możemy czasem go jeszcze widzieć na mapce, ale nie da się go zaatakować. Wystarczy odświeżyć stronę i już widać, że go nie ma tak naprawdę na mapce.

  7. #7
    Takie postacie to pozostałości po graczach którzy zamknęli okno bez wylogowania się.
    Chcesz uniknąć takiej sytuacji wyloguj się przed zamknięciem karty.
    "Duchy" postaci znikają wraz z przewinięciem się mapki. Pisał o tym kiedyś Jacek bodaj.

  8. #8
    MaX Zino
    Konto usunięte
    A jeżeli nacisnę "Panel gracza" to moja postać dalej jest widoczna na polu i można ją zaatakować??

  9. #9
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Nie. Wtedy naklikniesz na "atak" ale nic się nie stanie. Jak naciśniesz f5 to postać zniknie.

  10. #10
    Sprawa wyjaśniona gracza się nie da zaatakować jak jest offline , bo jak się kartę odświeży to postać automatycznie znika .

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •