Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Temat: kowal nie ulepsza przedmiotów

  1. #1
    Zenobia
    Konto usunięte

    kowal nie ulepsza przedmiotów

    Już drugi raz pojawił się u mnie taki sam błąd, że przedmiot ulepszany pozostaje bez zmian, kasa za ulepszenie znika tak samo jak przepada przedmiot poswiecany. Nadmienię że nie chodzi tu o jakieś słąbe przedmioty, lecz o coś co ma trochę bona i własciwie powinno wpłynąc na zmiane statystyk. Kiedyś w ten sposób straciłam trzewiki garudy +1 z bonem 5, a dzis czerwoną szate +1 również z bonem 5. Wtedy się zgapiłam, nie zrobiłam screena i już nie mogłam wrócić do tego ekranu, dziś to uwieczniłam.

    https://img18.imageshack.us/img18/6729/ulepsz.jpg

    Wiec proszę o naprawienie tego błędu i zwrot kasy i straconych itemków.

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    To nie błąd, po prostu bonus się dodaje, ale ukryty.
    Czyli mogło dojść np. 0,4pkt w obronę magiczną, 0,4 w obronę itp. itd.
    A tego nie widać gołym okiem, ale tam jest.
    Przy następnym ulepszaniu powinno dodać więcej punktów niż normalnie licząc na kalkulatorze.

    Teoretycznie jak teraz zepsujesz, to nawet delikatne ulepszanie może ci zrobić +4 ;p
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 12-03-2013 o 23:06
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Zenobia
    Konto usunięte
    jak to nie jest błąd ?
    Wg kalkulatorów powinno wyjść 3,46, wiec byłam w starchu czy mi na +4 nie wskoczy, a tutaj zostaje dokładnie ten sam itemek i nawet nigdzie nie wskoczyło o 1 w żadnej statystyce. Na poświecenie nie poszła goła szata tylko taka z bonem 5. Więc bez jaj proszę.

  4. #4
    Pirrat
    Konto usunięte
    O ile ulepszyłaś - chodzi mi te pkt kowala 0,...?

  5. #5
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ok, policzmy.
    Mogło dojść coś koło 0,4 ukrytego w każdą statę.
    Razem wychodzi 1,6 pkt.
    1,6 / 60,5 (podstawa szaty) to około 2,64%.
    2,64% to około +0.53 bonusu, a ulepszyłaś o +0.49

    To tak trochę na chłopski rozum.
    Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości i można zamknąć.

    Podejrzewam także, że jak ulepszysz tą szatę o chociaż +0,15 to ci wyjdzie +4 ;D
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  6. #6
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    O ile ulepszyłaś - chodzi mi te pkt kowala 0,...?

    0 żetonów bo sie bałam żeby +4 nie dostać

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    A następnym razem zastanów się co i od kogo kupujesz, bo Pirrat pewnie specjalnie Ci zostawił taką felerną szatę
    On kradnie statki i pewnie w jednym z nich była taka szata. Przeterminowana.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #8
    Nikon
    Konto usunięte
    Zawsze gdy podbijam itemek +2 na +3 to najpierw podbijam go do silnego +2 i wtedy bardzo często mam taka sytuacje.
    Zmiana bonusu +0,49 to malutko.

  9. #9
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Ok, policzmy.
    Mogło dojść coś koło 0,4 ukrytego w każdą statę.
    Razem wychodzi 1,6 pkt.
    1,6 / 60,5 (podstawa szaty) to około 2,64%.
    2,64% to około +0.53 bonusu, a ulepszyłaś o +0.49



    To tak trochę na chłopski rozum.
    Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości i można zamknąć.

    Podejrzewam także, że jak ulepszysz tą szatę o chociaż +0,15 to ci wyjdzie +4 ;D
    ale to przeciez nie była jakaś goła szata ta ulepszana tylko +2, ktora juz wczesniej była też ulepszana. Wiec nie mozna zakładac ze wszystkie staty miała 0,00 a teraz sie wszystkie ulepszyły o 0,49. To niedorzeczne.

    prosze o sprawdzenie tego przypadku

  10. #10
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    ale to przeciez nie była jakaś goła szata ta ulepszana tylko +2, ktora juz wczesniej była też ulepszana. Wiec nie mozna zakładac ze wszystkie staty miała 0,00 a teraz sie wszystkie ulepszyły o 0,49. To niedorzeczne.
    Z tego co pamiętam to nie była ulepszana, tylko właśnie w takiej postaci została wydropiona i własnie jest duże prawdopodobieństwo, że miała BARDZO mały ukryty bon lub go w ogóle nie miała.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  11. #11
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    Zawsze gdy podbijam itemek +2 na +3 to najpierw podbijam go do silnego +2 i wtedy bardzo często mam taka sytuacje.
    Zmiana bonusu +0,49 to malutko.
    przeciez ta ulepszana miała 9 bona, wiec mozna powiedziec że była silna +2.

    I ulepszona średnią +1 (bon 5) pozostaje ta samą +2 ?

  12. #12
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Nie użyłaś żetonów, nie użyłaś kalkulatora, niczego innego, co jest potrzebne - pyk, zostaje taka sama, jak widać.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  13. #13
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Nie użyłaś żetonów, nie użyłaś kalkulatora, niczego innego, co jest potrzebne - pyk, zostaje taka sama, jak widać.
    kalkulator mi 3,46 pokazywał, wiec dlatego nie były użyte żadne zetony żeby przypadkiem na +4 nie wejsć

    Podejrzewam że jest bład przy wybraniu 0 zetonów.

    Tamten nie zgłoszony przez mnie przypadek rownież dotyczył opcji 0 zetonów. Ulepszałam trzewiki albo chyba raczej bransolete itemem kupionym od Jana Saryusza i on mi wtedy wszystko liczył że istnieje niebezpieczenstwo że wejdzie w +4. Postanowiłam zaryzykowac i nie dośc że straciłam ponad 100k za ulepszenie to jeszcze itemek który mnie 250k kosztował. AS w rezulatcie nic nie drgneło nawet o włos.

  14. #14
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    kalkulator mi 3,46 pokazywał, wiec dlatego nie były użyte żadne zetony żeby przypadkiem na +4 nie wejsć

    Podejrzewam że jest bład przy wybraniu 0 zetonów.

    Tamten nie zgłoszony przez mnie przypadek rownież dotyczył opcji 0 zetonów. Ulepszałam trzewiki albo chyba raczej bransolete itemem kupionym od Jana Saryusza i on mi wtedy wszystko liczył że istnieje niebezpieczenstwo że wejdzie w +4. Postanowiłam zaryzykowac i nie dośc że straciłam ponad 100k za ulepszenie to jeszcze itemek który mnie 250k kosztował. AS w rezulatcie nic nie drgneło nawet o włos.
    A później z szafy wylazło 70 krasnoludków i zaczęły walczyć ze smokami.
    Czy ulepszałaś ten przedmiot, o którym wspominasz drugi raz? Jeśli tak, to o ile go podbiłaś i co z niego wyszło?
    Btw. dobrych masz pomagierów, propsy.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  15. #15
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    A później z szafy wylazło 70 krasnoludków i zaczęły walczyć ze smokami.
    Czy ulepszałaś ten przedmiot, o którym wspominasz drugi raz? Jeśli tak, to o ile go podbiłaś i co z niego wyszło?
    Btw. dobrych masz pomagierów, propsy.
    tak ulepszyłam go inna bransoletą z bonem 4 i dałam 10 zetonów i wyszła +3. Później połączyłam z inna +3 i wyszło +4. Wiec nic tam ukrytego na pewno nie było. I po prostu jest błąd przy wybraniu opcji 0 zetonów.

    To jest ten itemek który mi zniknął bez poprawienia ulepszanego przedmiotu. https://mfo3.pl/view/ga/2691989

    tak jak pisałam ma bon 5

    jest jego id, mozna wiec sprawdzić co sie z nim stało w BD.


    Natomiast ta bransoleta została uzyta na poprawe https://mfo3.pl/view/ga/2755488

    Tak więc ulepszenie silnego +2 przedmiotem z bonem 5 i później z bonem 3 dało ledwo +3. Tu sie na pewno cos nie zgadza.

    I dziś taki sam przypadek.
    Ostatnio edytowane przez Zenobia ; 12-03-2013 o 23:46

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •