Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Serwer Hardcore PvP

  1. #1
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258

    Serwer Hardcore PvP

    Mam propozycję by dodać nowy serwer / świat. Był by to świat Hardcore PvP. Na wszystkich mapach poza miastami Panowało by PvP, ochrona po bójce / biciu bossa była by wyłączona, ale można by wykupić ją jako usługę (admini zyskają - gracze będą częściej kupować usługę by np. spokojnie zabić bossa). Podczas bójek brak zasad co do dołączania członków do drużyny, ale rank nabijany normalnie. Dropy i straty z PvP były by większe. Krótko mówiąc świat dla hardcorów mfo.

    Było by to ciekawe rozwiązanie dla osób, które na obecnym systemie PvP mogą się porządnie wyżyć.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jestem na nie, ponieważ w mfo i tak gra mało graczy.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Rozpełznięcie się graczy na kilka światów to byłaby katastrofa. Obecnie ciężko znaleźć wymianę np orka, a co byłoby po dodaniu nowego świata?...

  4. #4
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jak najbardziej na TAK, to jest dopiero propozycja, a nie to co tutaj !

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Popieram Coniego w 100%.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Ja uważam że było by źle jak więcej graczy będzie gralo i będą wyższe lvl takie jak np. 70-80. Wtedy jak najbardziej na tak teraz to nie

  7. #7
    Fajna Tamara
    Konto usunięte
    Propsuję kolegę wyzej

  8. #8
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Update Devos będzie za co najmniej 3 miesiące, a 70 lvl przynajmniej 1,5 roku. Przez ten czas nie ma co robić (wbijesz max lvl i codziennie bijesz te same minibossy. Nudne prawda?). Na początku gracze będą się zachwycać serwerem, a później zostaną tylko ci którzy wytrzymają takie PvP, czyli pewnie nie dużo osób. Wejście nowego serwera pewnie przyciągnie wiele osób, które przestały grać. Nie zajmie dużo czasu aż standardowy serwer wróci do normy, a serwer hardcore będzie się rozwijał. No i będzie fajna zabawa

    Kolejny argument: jak skończy ci się ena na serwerze hardcore możesz użyć energię na serwerze zwykłym. (wydaje mi się, że oddzielne limity energii dla światów były by dobrym rozwiązaniem)
    Ostatnio edytowane przez Vologart ; 02-03-2013 o 20:06

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    teraz jest malo chetnych pvp a myslicie ze serwer pvp raczej trzeba by pomyslec jak zwiekszyc lczbe walczacych pvp moim zdaniem krokiem wstecz byla zmiana w przyznawaniu ilosci zetonow za walke walki staly sie mniej oplacalne i wiele osob se z nich wycofało

  10. #10
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Pisałem, że na serwie zwiększone były by zdobycze z PvP. Gracze walczyli by nawet dla złota zdobytego z innych graczy lub innej nagrody. Na tym serwerze chodzi o to, żeby PvP było zdecydowanie bardziej opłacalne i rozpowszechnione niż PvE.

  11. #11
    Via
    Konto usunięte
    Tak samo zla propozycja jak ta poprzednia. Przeciez jesli zostanie stworzony swiat z 'wzbogaconym' PvP to automatycznie uczyni to aktualny swiat wylacznie domena graczy PvE.

    Obie propozycje sa bez sensu i ogolnie destruktywne dla MFO.

  12. #12
    Co do Hardcore zapraszam xxx

  13. #13
    Zenobia
    Konto usunięte
    Super pomysł, niech wszystkie głupki tam lecą

  14. #14
    Hehehehe
    Samo w sobie niegłupie, ale faktycznie mogłyby nastąpić rozłamy, klęski żywiołowe i ogólnie apokalipsa w związku ze zbytnim rozproszeniem się graczy.

  15. #15
    Jak pisałem w innym podobnym temacie. Obecnie nie ma co liczyć na nowy świat, trzeba poczekać na większą ilość graczy aktywnie uczestniczących w przygodach na Arkadii.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •