Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 59

Temat: Bójki grupowe.

  1. #16
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    To, że ktoś odzywa się do Cb wulgarnie, nie znaczy, że musisz stawać się mu podobna, mówisz, że inni to prymitywy, a kim ty się stajesz zniżając do ich poziomy?
    Jeśli nie umiesz słuchać bluzgów to daj ignora komuś, ale lepiej widzę czytać i szarpać sobie nerwy w grze, która ma być rozrywką, a nie drugim życiem.
    Co do samych bójek, mają one ograniczenia lvlowe, bicie mini bossa nie musi być od razu w grp, można złapać i wezwać sos, co jest bardziej ryzykowane, ale widocznie bycie w grp przy osobie, która zaatakuje jest bardziej komfortowe. Poza tym nikt nie każe przebywać non-stop na strefie z bójkami, jeśli nikogo nie ma to osoba - agresor zmienia miejsce, bo po co marnować czas.
    O proszę następna z hien się odzywa. Dobrze wiem czym grozi przebywanie w strefie z bójkami i wchodzę w to ryzyko. Pytanie czy ty wiesz co oznacza wybranie opcji bójka ? Widocznie nie, bo chwilkę po rozpoczęciu walki rozpaczliwie wołasz o pomoc. Więc skoro nie starcza ci odwagi do końca przeprowadzić tego co zacząłeś, to może przerzuć się na inne gierki ?

    Nic ci do tego jak kto podchodzi do bossa, w grp czy z sos. Ale atakowanie grupy na garudzie po 23.30 to jest już zwyczajne świństwo. Przecież wiadomo, że później nie będą w stanie zrobić swojego bossa. To tak was to kręci ?

    Więc apeluję o lekką poprawkę, niech atakujący zacznie wreszcie ponosić konsekwencje swoich czynów, bo tak to ma tylko czystą zabawę i łatwiutką walkę.
    A poprawka powinna brzmieć: atakujący nie może wziąć pomoc jako pierwszy


    Bo w tej chwili to ta sprawa jest totalnie wypaczona, co najlepiej widać w bójce zainicjowanej przez pirrata https://mfo3.pl/r/123762399

    3 z ekipy agresora (pirrat, down, czervik) używa wyroków śmierci, właśnie przez to że mogą sobie dochodzić w dowolnym momencie walki. Ale jak dobrze widać, to nawet przy takiej przewadze słabo im idzie. Za to w płakaniu na forum to prawdziwi mistrzowie są.
    Ostatnio edytowane przez Zenobia ; 01-03-2013 o 10:52

  2. #17
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    Więc apeluję o lekką poprawkę, niech atakujący zacznie wreszcie ponosić konsekwencje swoich czynów, bo tak to ma tylko czystą zabawę i łatwiutką walkę.
    A poprawka powinna brzmieć: atakujący nie może wziąć pomoc jako pierwszy
    Nie może wziąć. Jesteś w grupie, masz przewagę z wejścia. szybkie rozegranie i agresor padnie zanim ktoś dojdzie. Polecam zapoznać się z mechanizmem bójek - na forum jest rozpisane wszystko wystarczy poszukać. i nie stosować retoryki "nie znam się, to sie wypowiem"

    Co do atakowania 30 min przed północą na bossie - idź wcześniej i nie płacz. albo się poddaj.

    z całym szacunkiem - Twoje ataki (słowne) na wszystkich, którzy chcą się pobójkować, rzewne prezentacje, czy teraz ton wypowiedzi na forum, robią się już nie tyle nudne, co żenujące. Zluzuj to tylko gra. Hiena, cwaniaczek, płaczek. Nie zauważyłam, żeby ktoś używał w stosunku do Ciebie takich określeń. Nawet wydaje mi się ze prowokujesz ich do atakowania takim zachowaniem.
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 01-03-2013 o 13:10

  3. #18
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    Nie może wziąć. Jesteś w grupie, masz przewagę z wejścia. szybkie rozegranie i agresor padnie zanim ktoś dojdzie. Polecam zapoznać się z mechanizmem bójek - na forum jest rozpisane wszystko wystarczy poszukać. i nie stosować retoryki "nie znam się, to sie wypowiem"

    Co do atakowania 30 min przed północą na bossie - idź wcześniej i nie płacz. albo się poddaj.

    z całym szacunkiem - Twoje ataki (słowne) na wszystkich, którzy chcą się pobójkować, rzewne prezentacje, czy teraz ton wypowiedzi na forum, robią się już nie tyle nudne, co żenujące. Zluzuj to tylko gra. Hiena, cwaniaczek, płaczek. Nie zauważyłam, żeby ktoś używał w stosunku do Ciebie takich określeń.
    Całkowicie popieram. Dodam jeszcze że zamiast marudzić powinnaś zrobić coś aby być lepszą. Wiadomo że każdy lubi atakować takich jak ty bo to łatwy i dobry zysk + zabawa. Nie potrzebnie się nakręcasz, mnie śmieszą tacy ludzie co się tak spinają o bójki ;D. To tylko gra, a na mapach w bójkami każdy atakuje kogo chce i kiedy chce. Nie chcesz być atakowana= nie wchodź na takie mapki.

  4. #19
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ja proszę o immunitet, nie mam zamiaru być atakowany.

  5. #20
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    Nie może wziąć. Jesteś w grupie, masz przewagę z wejścia. szybkie rozegranie i agresor padnie zanim ktoś dojdzie. Polecam zapoznać się z mechanizmem bójek - na forum jest rozpisane wszystko wystarczy poszukać. i nie stosować retoryki "nie znam się, to sie wypowiem"

    Co do atakowania 30 min przed północą na bossie - idź wcześniej i nie płacz. albo się poddaj.

    z całym szacunkiem - Twoje ataki (słowne) na wszystkich, którzy chcą się pobójkować, rzewne prezentacje, czy teraz ton wypowiedzi na forum, robią się już nie tyle nudne, co żenujące. Zluzuj to tylko gra. Hiena, cwaniaczek, płaczek. Nie zauważyłam, żeby ktoś używał w stosunku do Ciebie takich określeń. Nawet wydaje mi się ze prowokujesz ich do atakowania takim zachowaniem.
    i tobie właśnie to polecam zrobić. Nie wiesz jak jest to się nie wypowiadaj, bo bzdury opowiadasz i się ośmieszasz. Wydawało mi się, że mając taki level powinno się trochę więcej mieć pojęcia, ale widocznie są wyjątki.

    Więc po raz kolejny: czemu atakujący grupe jako pierwszy może wziąć pomoc ?

    A co prezki to jak się nie podoba to nie czytaj. Gdzie jest powiedziane że plebs ma po salonach chadzać ?
    A płaczliwych wątków na forum to ja nie zakładam, więc tylko nazywam rzeczy po imieniu.

  6. #21
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rosalyn Zobacz post
    Całkowicie popieram. Dodam jeszcze że zamiast marudzić powinnaś zrobić coś aby być lepszą. Wiadomo że każdy lubi atakować takich jak ty bo to łatwy i dobry zysk + zabawa. Nie potrzebnie się nakręcasz, mnie śmieszą tacy ludzie co się tak spinają o bójki ;D. To tylko gra, a na mapach w bójkami każdy atakuje kogo chce i kiedy chce. Nie chcesz być atakowana= nie wchodź na takie mapki.
    Mi nie przeszkadza atakowanie wcale. Chodzi mi tylko o to, żeby agresor nie mógł jako pierwszy brać pomocy nawet jak atakuje grupę. I tylko to.

    Dlaczego atakujący może sobie sprowadzić jakich chce pomocników z najlepszym eq i dopasowanymi zdolnościami podczas gdy zaatakowany zmuszany jest w walki w przypadkowej często grupie z kimś kto albo nie ma pojęcia o walce, albo nie ma eq, albo ma lagi i nic nie jest w stanie zrobić albo w ogóle jest afk ?

    Więc postuluję: atakujesz grp, to robisz to na własne ryzyko i jako pierwszy nie możesz wziąć sobie pomocy. A jak ktoś ma z tym problem to niech sobie okulary sprawi, żeby lepiej widzieć.
    Ostatnio edytowane przez Zenobia ; 01-03-2013 o 13:29

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    Mi nie przeszkadza atakowanie wcale. Chodzi mi tylko o to, żeby agresor nie mógł jako pierwszy brać pomocy nawet jak atakuje grupę. I tylko to.

    Dlaczego atakujący może sobie sprowadzić jakich chce pomocników z najlepszym eq i dopasowanymi zdolnościami podczas gdy zaatakowany zmuszany jest w walki w przypadkowej często grupie z kimś kto albo nie ma pojęcia o walce, albo nie ma eq, albo ma lagi i nic nie jest w stanie zrobić albo w ogóle jest afk ?

    Więc postuluję: atakujesz grp, to robisz to na własne ryzyko i jako pierwszy nie możesz wziąć sobie pomocy. A jak ktoś ma z tym problem to niech sobie okulary sprawi, żeby lepiej widzieć.
    Przy równej ilości osób agresor nie może wziąć pomocy pierwszy. Nie podoba się, że w Twojej grupie jest ktoś kto Ci nie odpowiada, bo coś tam, to się nie grupuj przed minibossem i dobieraj innych ludzi do bójki.

  8. #23
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Przy równej ilości osób agresor nie może wziąć pomocy pierwszy. Nie podoba się, że w Twojej grupie jest ktoś kto Ci nie odpowiada, bo coś tam, to się nie grupuj przed minibossem i dobieraj innych ludzi do bójki.
    aha, czyli mamy zupełnie wypaczyć ideę gry, uniemożliwić współprace między graczami tylko dlatego żeby pewna grupka mogła się bezpiecznie bez żadnego ryzyka wyżyć ?

    Odwrócę sprawę, skoro jesteś za słaby albo zbyt tchórzliwy na walkę przeciwko grp, to po co ją atakujesz ?

  9. #24
    Noriko
    Konto usunięte
    Można by ewentualnie wprowadzić opcję żeby atakujący grupę atakował tylko jedną osobę. (Tak jak w przypadku walki o ranq).Wykluczyłoby to na co Zenobia się tak skarży.

  10. #25
    Sprawa jak dla mnie jest jasna. Jak już wcześniej ktoś wspomniał, atakujący ma świadomość że atakuję grupę np. 4 graczy. Więc ponosi ryzyko niekorzystnych dla niego kolejek. Jeśli agresor nie liczy się z przegraną, musi to przeboleć i takiej grupy nie atakuję. Bójki zawsze w jakiś sposób będą niesprawiedliwe.

  11. #26
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Po tej jakże fascynującej deliberacji dochodzę do konkluzji, iż jest dobrze jak jest obecnie.

  12. #27
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Po tej jakże fascynującej deliberacji dochodzę do konkluzji, iż jest dobrze jak jest obecnie.
    Dokładnie. Nie nasza wina że niektórzy gracze nie umieją w to grać bo mają problemy z TvT. Niestety mfo to również bójki, jeżeli nie umiesz walczyć to znaczy że ta gra nie jest dla Ciebie. Bójki grupowe były od zawsze i nigdy nikomu wcześniej to nie przeszkadzało. Jest jeszcze opcja 'nie stój w grupie po 10 minut'. Wątpię żeby np taki Pirrat atakował kogoś kto się grupuje i od razu łapie mini bossa.

  13. #28
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rosalyn Zobacz post
    Dokładnie. Nie nasza wina że niektórzy gracze nie umieją w to grać bo mają problemy z TvT. Niestety mfo to również bójki, jeżeli nie umiesz walczyć to znaczy że ta gra nie jest dla Ciebie. Bójki grupowe były od zawsze i nigdy nikomu wcześniej to nie przeszkadzało. Jest jeszcze opcja 'nie stój w grupie po 10 minut'. Wątpię żeby np taki Pirrat atakował kogoś kto się grupuje i od razu łapie mini bossa.
    I tu się jak najbardziej mylisz. Jest dokładnie tak, że taki pirrat czy taki soad właśnie tak robią. Czekają do momentu zgrupowania i kiedy już ktoś staje na pozycji żeby złapać np garudę wtedy następuje atak.
    Po co maja ryzykować inny atak ? Jeszcze ktoś mógłby sobie dobrych i przygotowanych na bójkę pomocników dobrać i by po dupie dostali. A tak to słabą grupę zleja i będą sobie mogli gratulować: fajna walka była.

  14. #29
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    I tu się jak najbardziej mylisz. Jest dokładnie tak, że taki pirrat czy taki soad właśnie tak robią. Czekają do momentu zgrupowania i kiedy już ktoś staje na pozycji żeby złapać np garudę wtedy następuje atak.
    Po co maja ryzykować inny atak ? Jeszcze ktoś mógłby sobie dobrych i przygotowanych na bójkę pomocników dobrać i by po dupie dostali. A tak to słabą grupę zleja i będą sobie mogli gratulować: fajna walka była.
    To tylko zabawa, wyluzuj. Dostaniesz prota na godzine i spokój. Nie rozumiem zupełnie twojej spiny. Zamiast rozpaczać popytaj się ludzi co zrobić aby być lepszym w tvt i grupuj się z ludźmi którzy nie są totalnymi idiotami.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    I znowu spiny, spiny i spiny.

    Agresor nie może pierwszy wezwać sos? Może odrazu odbójkować wszystkie lokacje. Bo po co mają być bójki, jak ludzie będą chodzić w grupach 4osobowych i nikt im nie podskoczy, bo nawet najlepszy gracz pvp wszechczasów nie pokona w bójce 4 graczy o tym samym lvlu.

    Ja jestem za atakowaniem grupa vs grupa pod warunkiem, że walka taka może mieć miejsce tak jakby były dopierane osoby pojedyńczo (tzn, że trzy 50 nie mogą zaatakować 50 40 30 30, ponieważ podczas walki 50 50 v 50 40 30 30, nie mógłby dojść do agresorów poziom 50)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •