Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 59 z 59

Temat: Bójki grupowe.

  1. #46
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post


    Zenobio, AGRESOR NIE MOŻE PIERWSZY PRZYJĄĆ POMOCY, JEŻELI NIE MA PRZEWAGI OBROŃCA - jest taka blokada. Jak atakuje grupę jest ona automatyczna - może przyjąć, z pewnymi ograniczeniami, dlatego w niektórych przypadkach lepiej walczyć samemu z 30-40 lv niż przyjmować pomoc.
    Niniejszym, skończyłam z tobą rozmowę, ponieważ nie rozumiesz zupełnie o czym pisze. Poza tym sadzisz do mnie jakieś przytyki o plebsie, więc gdzie ja ci do stóp dorastam. zamykam sie w sobie i wyrzucam klucz.
    Totalna załamka, gdzie ty tam jakąkolwiek przewagę obrońcy widzisz ? Poczytaj trochę to co pisałam, ewentualnie to co bardzo zgrabnie ujął Metrix i rusz trochę głową.
    Atak dobrze zorganizowanej grupy z pełnym eq plus super zdolności na niczego nie spodziewającą grp ubraną na minibossy, często z kimś z niższym levelem, albo mającym takie lagi że nic nie jest w stanie zmienić ani nawet ruchu wykonać, i ty tu widzisz przewagę obrońców ?

    atak pirrata, prosze bardzo rankingi agresorów: 1316, 1443, 2867, 3138 - a broniący się 576 (wtedy miałem coś koło 300 ale trochę wbiłam przez te dni), 169, 444, 369

    atak soada: 1443, 1316, 2324 - obrona 576, 132, 132, 369

    atak kekashiego, rakningów nie porównuje, bo było to już dano temu , ale tutaj agresorzy miał w sumie 7 leveli przewagi

    I to jest chore w tej grze. To na pewno nie są jakieś uczciwe walki tvt tylko zwykłe sępienie że sie kogoś złapie z złej konfiguracji.

    Ale warto było, chociażby żeby zobaczyć to samozadowolenie agresorów: fajna walka była.
    Chyba jedna z ostanich takich, bo jak trafią na kogoś przygotowanego to jednak dostają po dupsku. Więc niech sie tymi chwilami ciesza.
    Ostatnio edytowane przez Zenobia ; 01-03-2013 o 17:16

  2. #47
    Noriko
    Konto usunięte
    Jestem za skończeniem tej żenującej kłótni i czekaniu na wypowiedź kogoś z góry. Pozdrawiam.

  3. #48
    Pirrat
    Konto usunięte
    Proponuję zamknąć temat i wprowadzenie pomysłu pozostawić decyzji admina, bo widzę, że kolejny temat staje się tylko płaczem głównie ze strony Zenobi, która nie może znieść, że ktoś jest lepszy, ma lepsze eq, nie traktuje gry tak serio. Już czekam na odpowiedź, która na pewno będzie - obrażała mnie, Soada i innych i traktować atakowanych jako męczenników za wiarę w fabułę.

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2012
    Postów
    16
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Widziałem stado antylop zabijające tygrysa.



    W temacie zrobił się syf, zresztą jak zawsze. Zamykam.
    SystemOfADown
    Sam widzisz to naturalne, że atakując na stado ponosi się ryzyko i nikt do nikogo nie ma pretensji :P

  5. #50
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2012
    Postów
    16
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Proponuję zamknąć temat i wprowadzenie pomysłu pozostawić decyzji admina, bo widzę, że kolejny temat staje się tylko płaczem głównie ze strony Zenobi, która nie może znieść, że ktoś jest lepszy, ma lepsze eq, nie traktuje gry tak serio. Już czekam na odpowiedź, która na pewno będzie - obrażała mnie, Soada i innych i traktować atakowanych jako męczenników za wiarę w fabułę.
    Pirrat
    Nie wiem do jakiego tematu przykleić to co napisałeś bo Ty chyba nie wiesz o co chodzi. Piszesz ,że Zenobia nie może znieść tego, że ktoś jest lepszy, a widziałeś raporty z bójek (które wstawił Draak Kapix ) po których powstał temat, to Twoi koledzy piszą, że trzeba wprowadzić zmiany bo pomimo większych lvl-i, lepszego eq oraz doświadczenia w grze parę razy przegrali.
    Proszę jak chcesz się wypowiadać zapoznaj się z całym tematem, a nie tylko postami kogoś do kogo czujesz jakąś urazę.

  6. #51
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Proponuję zamknąć temat i wprowadzenie pomysłu pozostawić decyzji admina, bo widzę, że kolejny temat staje się tylko płaczem głównie ze strony Zenobi, która nie może znieść, że ktoś jest lepszy, ma lepsze eq, nie traktuje gry tak serio. Już czekam na odpowiedź, która na pewno będzie - obrażała mnie, Soada i innych i traktować atakowanych jako męczenników za wiarę w fabułę.
    nie dość że lamus, to jeszcze półanalfabeta. Gdzie tutaj jakieś obrażanie widziałeś ?

    Napisałam tylko parę słów prawdy o waszych poczynaniach. I dalej się jarajcie, jak kogoś w grp złapiecie. Żebyście jak ledwo wygracie mogli sobie pięknej walki gratulować.

  7. #52
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Ale pirrat trafił, spowdziewał się obrażenia i je otrzymał
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    nie dość że lamus, to jeszcze półanalfabeta.

  8. #53
    Zenobia
    Konto usunięte
    bez przesady pare słów prawdy jeszcze nikomu nie zaszkodziło. A że lama jest to co ja poradzę ? Dziś przez niego na orku padłam, bo gra, że szkoda gadać.

    a w we wczesniejszych walkach to co chwila trzeba go było stawiać, bo ubrał się chyba jak na bójke na maga, geniusz jeden.
    Ostatnio edytowane przez Zenobia ; 01-03-2013 o 20:33

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    59
    Ale po co te wszystkie wyzwiska Ja również uważam, aby agresor nie mógł pierwszy brać pomocy. Zenobia dobrze to opisała. 1 zaatakuje grupę ze słabszymi graczami i sobie dobierze kolegów w dowolnej chwili po tym, jak się już przebiorą i sam wykorzysta wyrok śmierci Nie mam nic przeciwko TvT, ale praktyki opisane przez Zenobie są po prostu smutne :P

  10. #55
    Pirrat
    Konto usunięte
    Widzę, że za byle g**** to bana można wyłapać, ale obrażanie bez podstawy to uchodzi płazem.
    nie dość że lamus, to jeszcze półanalfabeta
    A że lama jest to co ja poradzę ?
    Proszę zrobić z tym porządek, bo nie pozwalam się obrażać, jeśli nie prowokuje do tego - jedna bójka (chodzi mi o tą co ja inicjowałem, to że komuś pomagam to moja prywatna sprawa, bo mam do tego prawo) i od razu wyzwiska w moją stronę, ja mam jakieś zasady i nie wyzywam od ch** i innych tego typu epitetów na czacie. Lama to określenie ogólne mogę je zrozumieć, ale kilku krotne na forum publicznym to już przesada.
    Prezentacja obraża wielu, nic się nie robi, na forum obrażają, nic się nie robi, za byle post - ban.
    PS: Sry, że odchodzę od tematu, ale tego już za wiele, żeby tak bezczelnie obrażać.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 02-03-2013 o 00:00

  11. #56
    Zenobia
    Konto usunięte
    Nie jedna, ale już w sumie 3 w ostatnich dniach, naucz się najpierw liczyć, bo jednak jak sam widzisz to co ty traktujesz za wyzwiska wychodzi że to jest szczera prawda.

    I w każdej pojawia się ten sam scenariusz, jeden atakuje grp czekającą na zrobienie mini i za momencik już są w pełni przygotowani kolesie. W 1 byłeś sam agresorem, w pozostałych pędziłeś na pomoc. Więc wybacz, nie mam żadnego powodu traktować się jakoś bardzo przyjaźnie, żadnych słów uznawanych powszechnie za obraźliwe nie używałam, nie zupełnie nie rozumiem twojego wzburzenia.

    I pewnie bym się zupełnie nie odzywała, ale jak zobaczyłam jak się skarżą na wielka niesprawiedliwość bójkową niektóre osoby, które same wykorzystują na swoją korzyść pewne wspomniane przeze mnie niedociągnięcia gry, to postanowiłam własnie te aspekty uwypuklić o których zupełnie zapominacie.
    Ostatnio edytowane przez Zenobia ; 02-03-2013 o 00:20

  12. #57
    Noriko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    nie jedna, ale już w sumie 3 w ostatnich dniach, naucz się najpierw liczyć, bo jednak jak sam widzisz to co ty traktujesz za wyzwiska wychodzi ze to jest szczera prawda.
    Nie nakręcaj się. Nie prowokuj konfliktów bo za to również jest ban. Dziwi mnie że administracja nic z Tobą nie zrobiła bo to przechodzi ludzkie pojęcie. Dlaczego ja ostatnio dostałam bana za nic a taka osoba może sobie bezkarnie ubliżać innym użytkownikom ? Żenada.

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Rosalyn Zobacz post
    Nie nakręcaj się. Nie prowokuj konfliktów bo za to również jest ban. Dziwi mnie że administracja nic z Tobą nie zrobiła bo to przechodzi ludzkie pojęcie. Dlaczego ja ostatnio dostałam bana za nic a taka osoba może sobie bezkarnie ubliżać innym użytkownikom ? Żenada.
    Adi pisał, że osobnikom, którzy wcześniej nic nie robili "złego" pozwala się na więcej, a dla tych, którzy wcześniej przesadzili nie ma zmiłuj. Trzeba stworzyć jeszcze kilka tematów o/dla Zenobi, żeby mogła sobie nas powyzywać, a w końcu dostanie na co zasługuje.

  14. #59
    Zamykam. Poczekamy na wypowiedź Tomiego. Póki co temat został już wyczerpany. Powinienem był to zrobić już wcześniej...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •