Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 59

Temat: Bójki grupowe.

  1. #1
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte

    Bójki grupowe.

    Gdy grupa powiedzmy 3 graczy atakuje grupe 4 graczy, to walczy tylko osoba atakująca przeciwko wszystkim 4em przeciwnikom.

    Proponuję aby w takiej sytuacji walka odrazu rozpoczynała się w składzie 3 na 4 bo w obecnej sytuacji nawet słaba 4 osobowa grupa jest nie do pokonania ! Wbijają sobie odrazu mobilki skupienia i po walce co jest głupie bo pozwala na praktycznie obejście bójek w lokacjach z dozwolonym atakiem.

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Czemu to jeszcze nie jest w zaakceptowanych?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Czemu to jeszcze nie jest wprowadzone?

  4. #4
    Zenobia
    Konto usunięte
    hahaha

    bójki grupowe wyglądają tak, że jeden atakuje grp czekającą na zrobienie jakiegoś mini-bossa z jakimś niższym levelem, albo kimś z lagami, albo afkującym i po kolei dobiera sobie wypasionych kolesi z idealnie dopasowanym eq. I to jest wielkie bohaterstwo i możliwość podniesienia swego ego.

    2 z tych tutaj płaczących specjalizuje się z tego typu zagraniach. Więc zapytam, co tym razem nie wyszło ? Trafiliście nagle na wszystkich gotowych do walki i bęcki ?

  5. #5
    Gdyby tak było prawdopodobnie nie dałoby się urzeczywistniać zasady z przewagą agresora,a raczej jej brakiem ,bo np 3x 50 stuknie 4x 40

  6. #6
    Zenobia
    Konto usunięte
    Nie wiem o jakim braku przewagi mówisz ? Ww kekashi uczestniczył w bójce gdzie jako agresor miał w drużynie w sumie 7 lv przewagi, jeden koleś u nas w ogóle przy kompie w tym czasie nie był więc wybrał się w eq na garudę, a Ty też niedawno pomagałeś innemu agresorowi gdzie u nas jeden miał lagi i nic nie mógł zrobić, a drugi eq nie zmienił i nawet ożywek nie miał. I wszystko tylko dlatego, że jakiś cwaniaczek atakuje grupę. I sobie kolesiów na pomoc woła, którzy wpadają co turę i wszyscy od razu z wyrokami.

    Więc nie rozumiem skąd ten płacz ? No naprawdę taka frajda bic kogoś kto już na starcie nie ma żadnych szans. Tak was to podbudowuje ?

  7. #7
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Bez urazy ale sytuacja taka jak w zwykłych bójkach -> Jak wychodzisz na lokacje z bójkami, to licz, że można cię zaatakować.

  8. #8
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Bez urazy ale sytuacja taka jak w zwykłych bójkach -> Jak wychodzisz na lokacje z bójkami, to licz, że można cię zaatakować.
    no to bez urazy, tym razem do autora wątku -------> atakujesz grp, to licz się że będziesz musiał walczyć z 4.

    ja tego wątku o tym jacy to ci agresorzy bardzo poszkodowani są nie zaczynałam

  9. #9
    Draak Kapix
    Konto usunięte
    Jest dobrze tak jak jest. Jeżeli ktoś atakuje na grupę, to powinien się liczyć z faktem że oni są w grupie. Nie wiem czemu te płacze. Jeżeli nie pasuje, proste. Nie atakuj. Jeżeli ta grupa nie chcę się bić i ich atakujesz to masz już przewagę że przed atakiem popatrzysz na ich atry i styl walki, a oni maja na to tylko 60 sek.
    Ta gra nie jest tylko dla PvP lub TvT więc czemu ciągle utrudniać granie ludzią którzy nie chcą się bić? Soad i jego ekipa - ta gra nie polega tylko na wygrywaniu.
    Ostatnio edytowane przez Draak Kapix ; 28-02-2013 o 21:50 Powód: brak 1 słowa

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Draak Kapix Zobacz post
    Jest dobrze tak jak jest. Jeżeli ktoś atakuje na grupę, to powinien się liczyć z faktem że oni są w grupie. Nie wiem czemu te płacze. Jeżeli nie pasuje, proste. Nie atakuj. Jeżeli ta grupa nie chcę się bić i ich atakujesz to masz już przewagę że przed atakiem popatrzysz na ich atry i styl walki, a oni maja na to tylko 60 sek.
    Ta gra nie jest tylko dla PvP lub TvT więc czemu ciągle utrudniać granie ludzią którzy nie chcą się bić? Soad i jego ekipa - ta gra nie polega tylko na wygrywaniu.
    Ta gra głównie polega na bójkach i TvT, jeżeli tego nie będzie, to po co w nią grać? Żeby bić jakieś **** minibossy?
    A Ty Zenobia, gimbusie się nie odzywaj, bo tego nie rozumiesz.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 01-03-2013 o 17:15

  11. #11
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Ta gra głównie polega na bójkach i TvT, jeżeli tego nie będzie, to po co w nią grać? Żeby bić jakieś zjebane minibossy?
    A Ty Zenobia, gimbusie się nie odzywaj, bo tego nie rozumiesz.
    Grzeczniej prosim.

    Cytat Napisał Draak Kapix Zobacz post
    Jeżeli ktoś atakuje na grupę, to powinien się liczyć z faktem że oni są w grupie.
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    atakujesz grp, to licz się że będziesz musiał walczyć z 4.
    Ok, będziesz musiał walczyć z czterema. Do przeżycia. W końcu istnieje włócznia ofensywy.
    Ok, oni są w grupie. Do przeżycia.
    Kolejki? Nie do przeżycia.
    Ta propozycja nie odnosi się do tego, że ktoś płacze i przegrywa z powodu takiego, że trafił na graczy przygotowanych.
    Chodzi o to, by takie bójki rzeczywiście miały sens, a nie z początku bójki mamy ~5-6 kolejek przeciwnika i jedną po drugiej stronie.
    Biorąc pod uwagę to, że nie można zapobiec tej sytuacji (dobierając kolejne osoby - kolejki pozostają takie same przez daną turę) nie trzeba być nawet specjalnie dobrze przygotowanym, żeby uzyskać z początku przewagę, która przesądza o dalszym ciągu, ba, nawet wyniku walki.


    Cytat Napisał Draak Kapix Zobacz post
    Ta gra nie jest tylko dla PvP lub TvT więc czemu ciągle utrudniać granie ludzią którzy nie chcą się bić? Soad i jego ekipa - ta gra nie polega tylko na wygrywaniu.
    Jeszcze do graczy PvE: jesteście w błędzie, jeśli myślicie, że ta gra to jedynie wątek fabularny + bicie mini bossów. Owszem, jest to element gry, ale nie inny niż bójki.
    Zastanówmy się. Dlaczego większość eventów oraz wpisów w planach dalszego rozwoju gry sprowadza się do ulepszania aspektów PvP?
    Sam Tomi pisał, że ta gra ma się skupiać na PvP.
    Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości.

    Pozdrawiam.

    PS. Kolejka = Tura i na odwrót, sądzę, że da się połapać.
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 28-02-2013 o 22:59
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #12
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Ta gra głównie polega na bójkach i TvT, jeżeli tego nie będzie, to po co w nią grać? Żeby bić jakieś zjebane minibossy?
    A Ty Zenobia, gimbusie się nie odzywaj, bo tego nie rozumiesz.

    proszę, pierwszy płaczuś mfo zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Co tak skromnie, może od razu taką wiąchę mi wyślesz jak mnie na chacie wyzywałeś ?

    Może wreszcie admin pokaże zdecydowanie i pokaże prymitywom, ze to jednak gra dla cywilizowanych ludzi, a nie dla takich buraków.

  13. #13
    Zenobia
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post

    Ok, będziesz musiał walczyć z czterema. Do przeżycia. W końcu istnieje włócznia ofensywy.
    Ok, oni są w grupie. Do przeżycia.
    Kolejki? Nie do przeżycia.
    Ta propozycja nie odnosi się do tego, że ktoś płacze i przegrywa z powodu takiego, że trafił na graczy przygotowanych.
    Chodzi o to, by takie bójki rzeczywiście miały sens, a nie z początku bójki mamy ~5-6 kolejek przeciwnika i jedną po drugiej stronie.
    Biorąc pod uwagę to, że nie można zapobiec tej sytuacji (dobierając kolejne osoby - kolejki pozostają takie same przez daną turę) nie trzeba być nawet specjalnie dobrze przygotowanym, żeby uzyskać z początku przewagę, która przesądza o dalszym ciągu, ba, nawet wyniku walki.




    ja też nie widze sensu walki tvt w taki sposób. Ale zupełnie z innej przyczyny niz twoja. To zdecydowanie strona atakująca ma teraz przewagę, własnie przez to że broniący zmuszani są do walki w grp w której czasami zupełnie nie chcą walczyć. Sam czaisz sie na garudzie i atakujesz ty czy twoi kolesie wtedy kiedy widzicie że w grp jest ktoś słabszy ponizej 50 lv albo jakieś świeżaki na 50 lv. I zaraz doskakują kolesie z 51 i 52 lv.

    Propozycja taka: zostawmy status quo z początku walki w takich przypadkach i nie ma dochodzenia do agresora. Chyba że zaatakowani sami pierwsi wezmą pomoc.

    To pozwoliło by utrudnić zadanie zwykłym sępom, którzy czają się tylko na to żeby zaatakować grupę z kimś słabszym w składzie.

    A chcemy ładnej tvt ?
    Nic prostszego. Jeden atakuje jednego i na przemian dobierają sobie pomoc. To cudownie proste rozwiazanie spowoduje unikniecie opisywanych w tych wątku problemów. Nie bedzie takich tur na jakie sie skarży soad, ze 5-6 pod rząd bije biednego agresora, nie będzie rzucania mobilek ani skupów, itp

  14. #14
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Ta gra głównie polega na bójkach i TvT, jeżeli tego nie będzie, to po co w nią grać?
    Każdy gra tak jak chce. W sposób jaki mu sprawia przyjemność.
    To, że Ty grasz głównie PvP i TvT nie oznacza, że ktoś nie może grać tylko i wyłącznie PvE.


    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Jeszcze do graczy PvE: jesteście w błędzie, jeśli myślicie, że ta gra to jedynie wątek fabularny + bicie mini bossów.
    Nie no oczywiście, że nie. Nie jesteśmy w błędzie - doskonale o tym wiemy.

    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Owszem, jest to element gry, ale nie inny niż bójki.
    To też chyba oczywista oczywistość.

    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Zastanówmy się. Dlaczego większość eventów oraz wpisów w planach dalszego rozwoju gry sprowadza się do ulepszania aspektów PvP?
    Bo gracze unikali walk PvP?
    Bo system walk był nie za bardzo dopracowany?
    Bo dużo osób chce walczyć PvP i TvT?
    I parę innych rzeczy?

    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Sam Tomi pisał, że ta gra ma się skupiać na PvP.
    Ciekawe gdzie tak pisał. Coś mi musiało umknąć.

    Ja znam inną wersję:
    Ta gra ma pogodzić różne aspekty. I graczy PvP i graczy PvE.

    Skąd bowiem tyle krzyków, że nie ma jeszcze update'a? Toć to przeca wątek czysto fabularny.

    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości.
    Ja również.

    Pozdrawiam i troszki tolerancji życzę.

  15. #15
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Zenobia Zobacz post
    Może wreszcie admin pokaże zdecydowanie i pokaże prymitywom, ze to jednak gra dla cywilizowanych ludzi, a nie dla takich buraków.
    To, że ktoś odzywa się do Cb wulgarnie, nie znaczy, że musisz stawać się mu podobna, mówisz, że inni to prymitywy, a kim ty się stajesz zniżając do ich poziomy?
    Jeśli nie umiesz słuchać bluzgów to daj ignora komuś, ale lepiej widzę czytać i szarpać sobie nerwy w grze, która ma być rozrywką, a nie drugim życiem.
    Co do samych bójek, mają one ograniczenia lvlowe, bicie mini bossa nie musi być od razu w grp, można złapać i wezwać sos, co jest bardziej ryzykowane, ale widocznie bycie w grp przy osobie, która zaatakuje jest bardziej komfortowe. Poza tym nikt nie każe przebywać non-stop na strefie z bójkami, jeśli nikogo nie ma to osoba - agresor zmienia miejsce, bo po co marnować czas.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •