Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Ikonka aktywności postaci

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30

    Ikonka aktywności postaci

    Można by dodać ikonki pokazujące czy inne postacie danego gracza są aktywne.
    Tzn. :
    Otwieram zakładkę "Statystyki" w profilu gracza, zjeżdżam na sam dół i przy nickach widzę ikonki aktywności postaci, czyli która jest aktywna.
    Często jest tak, że ktoś z kim chcemy pisać jest na innej postaci a wchodzenie na każdą i sprawdzanie jej nie jest zbyt wygodne, co o tym myślicie? Nie jest to chyba duży problem, a trochę pomoże wielu graczom.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Bardzo dobry pomysł. Proponowałbym jeszcze przeniesienie innych postaci użytkownika na dół zakładki z prezentacją, gdyż zaoszczędzi to klikania

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    ja bym poszła o krok dalej i połaczyła wszystkie postaci na czacie - tj. nie mam 4 nieaktywnych postaci w obserwowanych i jedną dostępną, tylko wyświetla tą która jest online. Jak użytkownik jest off, czat pokazywałby główną postać.
    ewentualnie zrobić + i rozwijanie postaci użytkownika w obserwowanych.

  4. #4
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Coś na kształt spoilera. Świetny pomysł. Dziwię się, że sam Antek do którego napisanie jest równoznaczne z zabawą w chowanego na to nie wpadł. Za ikonką PW i czata dodać plus. Osobiście myślę, że w przypadku kilku postaci na jednym koncie na liście dodać wystarczy jako widoczną postać główną w prostym przykładzie;

    Antybristler +
    -Laseczki
    -Fani
    -Lewatywy

  5. #5
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jest to tak bardzo wygodne, że mogłoby służyć jako okresowa usługa za mf, choć nie popieram takiej opcji
    Od siebie dodam, iż możnaby tworzyć własne zakładki dla różnych graczy, czyli prościej przegrupować ich, stosując rozwiązania podane wyżej

  6. #6
    tymon
    Konto usunięte
    Popieram, można też tak, że mając w obserwowanych 1 osobę, automatycznie są też tam jej wszystkie postaci obecne i przyszłe.

  7. #7
    Jestem bardzo za, miałabym o połowę krótszą listę obserwowanych :]

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał Lew Zobacz post

    za co minus????
    Za twarzowe.

    Co do propozycji, to jak najbardziej za.
    Ostatnio edytowane przez Koneser Śmierci ; 20-01-2013 o 19:55

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30
    Faktycznie pomysł Ant'ka jest dobry, można połączyć go z moim, Lady Karen i Jana Saryusza wyszło bo coś zupełnie nowego i pomocnego.

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Obserwowani - multipostacie i grupowanie - było i jest przypisane do interfejsu premium. Ten sam bajer na czacie też ewentualnie do premium.
    Ikonki aktywności w zakładce statystyki w profilu - OK.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •