Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Pomocnik

  1. #1
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte

    Pomocnik

    Moją propozycją jest zrobić takie cuś:
    -zorganizować konkurs na powiedzmy 15 osób, które najlepiej znają świat MFO3
    -osoby które będą w tej 15 dostaną specjalnie przygotowaną skórkę pomocnika i napis nad swoją postacią pomocnik
    -osoby te będą musiały być aktywni i często bywać w grze
    -ich zadaniem będzie pomagać mniej ogarniętym graczom, ogarnąć grę tzn. zadania, ekwipunek itp.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Test znajomości lepszy :>

  3. #3
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Bo i mf można wygrać i nie trzeba nikomu pomagać

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jest już system pomocników.

  5. #5
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Tutaj nie chodzi o sam test. Tu chodzi o wyłonienie graczy którzy byliby wstanie pomagać innym mniej ogarniętym graczom . Test jest tylko aby sprawdzić że faktycznie znamy świat MFO.

    Jest już system pomocników.
    To powinni nad pomocnikami dodać banner że to pomocnik bo prawie ich nie widać.

  6. #6
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Wystarczy kliknąć ranking pomocnicy i widać kto pomaga . Pomogą Ci i jeszcze Ci zapłacą żebyś im pkt pomocy dał .

  7. #7
    Ciekawe ilu graczy odeszlo przez upierdliwe osoby walczace o ranking "pomocnikow"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Po co ranking po co skórka i tak beda spamowac do kogo popadnie wole pomagac dla satysfakcji niz dla "skórek"
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Po co ranking po co skórka i tak beda spamowac do kogo popadnie wole pomagac dla satysfakcji niz dla "skórek"
    Najgorzej chyba ma osoba 1 w expie, bo najłatwiej znaleźć

  10. #10
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Najgorzej chyba ma osoba 1 w expie, bo najłatwiej znaleźć
    jeśli wbiłes top 1 dośw to znaczy że jestes cierpliwy więc zasługujesz by truli ci 4 litery bo masz "najwyzsze kwalifikacje" cierpliwosci i napewno dasz sobie rade z pytaniami :P jak chcecie mozna dac topce skorki i niech pomagaja ja nie mam nic przeciwko i tak pomagam i tak pomagam
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  11. #11
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Najgorzej chyba ma osoba 1 w expie, bo najłatwiej znaleźć
    Pewnie standardowa procedura: potrzebuje pomocy na ogrze> włączam wyszukiwarkę> zaznaczam online i proszę o pomoc pierwszą osobę z góry ;]
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  12. #12
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Pewnie standardowa procedura: potrzebuje pomocy na ogrze> włączam wyszukiwarkę> zaznaczam online i proszę o pomoc pierwszą osobę z góry ;]
    niekoniecznie... czesto znajduje rano "listy miłosne" z pytaniami o staty pomoc z bosami questami... oraz te mniej normalne
    żeby temu podołac pomocnik musiałby mieć nieskonczona ilośc eny i teleporty na zawołanie
    + nie zapominajmy o zaginaniu czasoprzestrzeni oraz klonowaniu bo zazwyczaj pisza wszyscy na hurra i trzeba im pomoc juz teraz bo za 30 sek wyslają "halo" "halo" "jest tak ktoś" w odstępach 10 sek " bo im się spieszy na szkoly" albo" infa sie kończy" więc nie mogą czekac

    Czyli podsumowując by dostać się do pomocy musisz być;
    cierpliwy
    kreatywny ( czego w sumie ten autor od demnie chce i jak mu to wyjaśnić by zrozumiał...)
    zaginać czasoprzestrzeń
    posiąść zdolnośc klonowania ( nie ogarna jak podejdziesz innym kontem... a nawet postacia)
    szybko pisać
    dobrze znać grę
    mieć nieskończenie dużo czasu i eny

    Tego się nie da sprawdzić testem ^^
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 18-12-2012 o 12:02
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  13. #13
    dzisiaj jeden z twoich kochanków mnie tobą straszył : championxd, jako jego mentorka musisz mi wynagrodzić straty moralne związane z tym zastraszaniem(btw. słabo go szkolisz)
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  14. #14
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    dzisiaj jeden z twoich kochanków mnie tobą straszył : championxd, jako jego mentorka musisz mi wynagrodzić straty moralne związane z tym zastraszaniem(btw. słabo go szkolisz)
    jakie szkolenie XD jaki kochanek danie linka do forum i "cześć", kochanki nie czyni za "trudna" na to jestem ^^
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •