Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 98

Temat: Odbicie - propozycja zmiany

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606

    Zły Odbicie - propozycja zmiany

    ja z taką propozycją poprawienia zdolności odbicie. Jestem hiterem i kiedy walne krytyka ktoś da odbicie i po walce. W takiej walce umiejętności się nie liczą. Proponuje zmienić tą zdolność by na wartość odbicia nie wpływał cios krytyczny. Czyli z krytykiem czy bez obrażenia były by takie same.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 06-12-2012 o 17:54 Powód: zła nazwa tematu

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Żeby hiterzy byli niepokonani?

  3. #3
    El Fortuno
    Konto usunięte
    W takiej walce umiejętności się nie liczą,powiadasz? Bo ich nie posiadasz , każdy kto robi hitera musi się liczyć z odbiciem.
    Umiejętność stworzona żeby gasić takich jak Ty.

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    raport

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    W takiej walce umiejętności się nie liczą,powiadasz? Bo ich nie posiadasz , każdy kto robi hitera musi się liczyć z odbiciem.
    Umiejętność stworzona żeby gasić takich jak Ty.
    Powiadasz. A jeśli przewidzisz ile życia musisz mieć by jak ktoś jak da odbicie to cię nie zabije. A tu niestety zaaplikowałeś komuś krytyka.Ktoś pisze ''dzięki'' i daje odbicie.
    Nie jesteś hiterem więc nie znasz tej bezradności.

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Gdy ktoś zabiera mi 3/4 hp każdym ciosem to też czuję się bezradny.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Mnie też to boli, ale taka rola tej zdolności. Zrób sporo defa, to odbicie będzie mniejsze niż cios krytyczny ;]

  8. #8
    Szlug
    Konto usunięte
    Zrób maga.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    odbicie nie zawsze się sprawdza, czasem braknie 10 hp i mag (bo to oni w większości używają tego) nie żyje.
    Poza tym, jak ja mam niby przewidzieć różnicę naszych obron żeby być 100% pewnym, że zabije hitera? teraz można wyciągnąć po 200 jednej obrony więc niepewność zawsze jest.
    Tak samo z szczęśliwym ciosem jest - mag musi trzymać górną granicę hp żeby "może" przeżyć. wszystko ma swoją cenę niestety

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Kampaj Zobacz post
    Mnie też to boli, ale taka rola tej zdolności. Zrób sporo defa, to odbicie będzie mniejsze niż cios krytyczny ;]
    Ale kosztem czegoś musiał bym go dodać (-;

    Antybristler gdy ktoś zabiera ci 3/4 życia wtedy ty go jeździsz dublami (-;

    nie mam nic przeciwko tej zdolności ale jakby ją trochę osłabić (-;

  11. #11
    Odbicie działa prawidłowo, nie ma tu błędu.
    A, skoro to nie błąd lecz propozycja to zły dział.

  12. #12
    Jest sposób na odbicie , mam 234 ataku a odbicie mam totalnie gdzieś , nawet na doublu przeciwnika.

    Użyj mózgu i nie marudź ; )

    Po drugie , twój wysoki atak i krytyki powinny być zmorą przeciwnika. Zdolność krytyczny cios i masz krytyka na życzenie ; >
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  13. #13
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    ja z taką propozycją poprawienia zdolności odbicie. Jestem hiterem i kiedy walne krytyka ktoś da odbicie i po walce. W takiej walce umiejętności się nie liczą. Proponuje zmienić tą zdolność by na wartość odbicia nie wpływał cios krytyczny. Czyli z krytykiem czy bez obrażenia były by takie same.
    hiter mówiący, że gdy może otrzymać duży hit od przeciwnika to jego umiejętności się nie liczą, dziwne ;d
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  14. #14
    Only one time
    Konto usunięte
    Mam dla was propozycje: zastanówcie się dobrze zanim cokolwiek napiszecie.
    Kolega, który założył ten post ma absolutną rację. Logiczne jest, że wojownik w walce z magiem ma zawsze mniej obrony od obrony maga i zazwyczaj również mniej szybkości. Wojownik bazuje w swoich zdolnościach na zwiekszaniu obrażeń, mag na nakładaniu statusów. Zdolność odbicie niemal zawsze przewyższy najwyższą wartość zadaną przez wojownika, bo zawiera dodatkowy dzielnik w postaci obrona maga/ obrona wojownika. Tym samym gładko zada o 50% większy dmg od ostatniego ciosu wojownika. Nie dość, że zdolnośc ta wypacza idee maga, to dodatkowo jest niesprawiedliwa względem wojownika bo każde 10 dmg więcej które zada zmusza go do posiadania minimum 15 hp asekuracji. A przecież wojownicy z racji parametru szczęście niemal zawsze są wolniejsi od maga. Wniosek jest prosty: zdolność odbicie jest tak silna, że aby był sens grać wojem to trzeba robić kopię statystyk maga.

    Wnioski:
    +odbicie nie powinno przeliczać się przez obronę fizyczną wojownika (niech będzie tylko do obrony mag: w końcu obrażenia które zada wojownik również zależą od 1 parametru)
    +odbicie powinno uwzględnić parametry atrybutów (mag który zrobi sobie -25 parametr na woja jest nie do ruszenia; czysty absurd)
    Ostatnio edytowane przez Only one time ; 06-12-2012 o 20:51

  15. #15
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Oglądałem twoje walki i nikt nie używał odbicia przeciwko dobie. Po za tym z ciebie taki hiter jak ze mnie mag.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •