Strona 40 z 56 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 600 z 828

Temat: Wrażenia po Igrzyskach

  1. #586
    Draak Kapix
    Konto usunięte
    Początek igrzysk nawet fajny, ale końcówka jak zwykle.. Trzeba sie wybijać nawzajem.. Nagroda nie jest dla nas najważniejsza a zabawa z igrzysk. Nie będziemy się wybijać nawzajem więc postanowiliśmy wyjść drzwiami.

    Pozdrawiam antyfanów którzy przez całe igrzyska z nami byli na widowni!!

  2. #587
    musaraj
    Konto usunięte
    samo łądowanie się okienka też starczy. Nie kojarzę, by ktokolwiek w początkowej fazie (bo w końcowej to i tak nei jest zbyt przydatne) to robił, bo został by zaatakowany.

  3. #588
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ten czas to straszna lipa, naprawdę.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #589
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ten czas to straszna lipa, naprawdę.
    IŚ mają na celu wybranie najlepszego gladiatora, a nie najlepszy team, a uwierz mi, że zawsze jest ktoś do zaatakowania (jeszcze nie było takiej sytuacji chyba, żeby gracz nie mógł pomóc/kogoś zaatakować).

  5. #590
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    IŚ mają na celu wybranie najlepszego gladiatora, a nie najlepszy team, a uwierz mi, że zawsze jest ktoś do zaatakowania (jeszcze nie było takiej sytuacji chyba, żeby gracz nie mógł pomóc/kogoś zaatakować).
    Była, ktoś na pewno tak miał. Ja sam miałem taką sytuację, że musiałem kolegę z teamu zaatakować, bo na bodaj koło 17 osób tylko my dwaj chodziliśmy, a nigdzie miejsca nie było.

  6. #591
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Była, ktoś na pewno tak miał. Ja sam miałem taką sytuację, że musiałem kolegę z teamu zaatakować, bo na bodaj koło 17 osób tylko my dwaj chodziliśmy, a nigdzie miejsca nie było.
    Czyli miałeś osobę, którą mogłeś zaatakować.

  7. #592
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Igrzyska zajebiste, najlepsze na jakich byłem. Tak to się można bawić.

  8. #593
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    IŚ mają na celu wybranie najlepszego gladiatora, a nie najlepszy team, a uwierz mi, że zawsze jest ktoś do zaatakowania (jeszcze nie było takiej sytuacji chyba, żeby gracz nie mógł pomóc/kogoś zaatakować).
    Najlepszego gladiatora ta?
    Tak jak Teokles w Spartakusie wytłukł solo 100 na raz, a później załatwili go Kriksos ze Spartakusem we dwójkę?
    Powodzenia dla kogos, kto w mfo próbuje zsolować dwie ogarnięte osoby.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  9. #594
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Czyli miałeś osobę, którą mogłeś zaatakować.
    Ale, jak to przy 17 osobach - jedna walka była 4v3, więc jeden z nas mógł wbić i drugi byłby samotnym wilkiem.

  10. #595
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Najlepszego gladiatora ta?
    Tak jak Teokles w Spartakusie wytłukł solo 100 na raz, a później załatwili go Kriksos ze Spartakusem we dwójkę?
    Powodzenia dla kogos, kto w mfo próbuje zsolować dwie ogarnięte osoby.
    Widzę, że Spartakusa oglądasz, kot serial, finałowy odcinek oglądałem wczoraj ;>
    No wiem, że raczej 1v2 dobrych graczy się nie ogarnie, ale przecież nie można zawsze wygrywać ;)
    Być może następnym razem u nich się nie zgra.

    Ale, jak to przy 17 osobach - jedna walka była 4v3, więc jeden z nas mógł wbić i drugi byłby samotnym wilkiem.
    Dotychczas nie widziałem takiej sytuacji, by była 1 osoba na IŚ i nie miała do kogo wbić, ani komu pomóc.

  11. #596
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Klapa ten twój pomysł zgodnie z przewidywaniami

  12. #597
    Nuda..Jedna sensowna walka

  13. #598
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Co do przeczekania to można oganiczyć używanie tylko na własną drużynę. Było już wiele razy poruszane 1/2 użycia, ale przy jednym ta zdolność straci sens w wszystkim. Przy ograniczeniu użycia tylko na swój team straci byt tylko w walkach TvT

  14. #599
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Co do przeczekania to można oganiczyć używanie tylko na własną drużynę. Było już wiele razy poruszane 1/2 użycia, ale przy jednym ta zdolność straci sens w wszystkim. Przy ograniczeniu użycia tylko na swój team straci byt tylko w walkach TvT
    nie tylko ja uzywam czeka 1v1 na przeciwnika tez ;]

  15. #600
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    przy użyciu 1 x będziesz miał lepsze zdolności do wyboru . Chyba że chcesz szybko skończyć to i 1 tura ci starczy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •