Zobacz wyniki ankiety: Najgorsze zdolności mfo3 według Ciebie to?

Głosujących
114. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Burza Błyskawic

    80 70.18%
  • Mega Zatrucie

    31 27.19%
  • Mgła

    6 5.26%
  • Ślepa Furia

    11 9.65%
  • Wyrok Śmierci

    15 13.16%
  • Zamrożenie

    15 13.16%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 37

Temat: Najgorsze zdolności MFO3

  1. #16
    Fatal
    Konto usunięte
    Ja nie lubię dwóch zdolności:
    Mega zatrucie - właściwie zbędne
    Ślepa furia - niszczy tvt

  2. #17
    Retaxen
    Konto usunięte
    Moim zdaniem najgorsza jest burza błyskawic tu już akurat nawet nie ma mowy czy w t vs t jest ona w naszej drużynie czy przeciwnej gdyż moim zdaniem jest to strata slotu i many a na dodatek nawet nie jest skuteczne.Na drugim miejscu mam mega zatrucie.Niby dobre na t vs t ,ale dużo many zabiera a na dodatek to zatrucie na tym lvl za bardzo nie wchodzi ,a jeśli już to trzeba mieć szczęście żeby coś wyszło z tej zdolności.Dalej się nie rozpiszę gdyż sam mam dopiero 31lvl więc za bardzo nie używałem jeszcze tych zdolności ,ale w sumie przydadzą mi się te informacje żebym niepotrzebnie potem nie kupił jakichś badziewi .

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Burza zdecydowanie pierwsze miejsce w rankingu bezużytecznych.
    Do zbędnych dorzucę też wszystkie atrybutowe fizyczne (Topora, Miecza etc.). Jeszcze była jedna absolutnie ssąca zdolność, ale jej nie pamiętam :>

    Do zbyt dobrych - Ślepa Furia, Wyrok Smierci (ten drugi dlatego, że mamy bójkę 50 vs 14, dołacza 50 i pada od Wyroku.)

  4. #19
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jeszcze była jedna absolutnie ssąca zdolność, ale jej nie pamiętam :>
    Precyzja

  5. #20
    Szlug
    Konto usunięte
    Trzeba by się przejść po sklepach i popatrzeć na dostępne zdolności, bo tych najmniej użytecznych nikt nie pamięta.

  6. #21
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Czysty cios zapewne.

  7. #22
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Czysty Cios jest użyteczny.

  8. #23
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Czysty jest dobry jak ktoś używa rękawic.

  9. #24
    Retaxen
    Konto usunięte
    Nie wiem jak wy sądzicie ale zdolności typu pomyślność czy precyzja według mnie też zbędne.Dlatego się zdziwiłem kiedy kolega chciał ode mnie kupić pomyślność :/

  10. #25
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Pomyślność nie jest zła jak się chce wykorzystać lucka.

  11. #26
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Precyzja jest zła jako zdolność, ale autostatus spoko.

  12. #27
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Precyzja jest zła jako zdolność, ale autostatus spoko.
    kazdy autostatus jest spoko o ile nie masz ich duzo + maga z rozga garudy za przeciwnika lub bomba
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  13. #28
    Do zbędnych dorzucę też wszystkie atrybutowe fizyczne (Topora, Miecza etc.).

    Zaprzeczałbym. Mając rękawice ,a przeciwnika bez + pare dodatkowych czynników mamy 8 ataków o ~25% mcniejszych przy koszcie 10mp ,ale czysty i tak lepszy.

    No i dobre jak obydwoje bjecie z broni X,ale ktos ma nabita druga bron kiedy ty masz przeciwna nabita na równo lub na 25%. Też zysk 20%dmg conajmniej

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    174
    Dla mnie mega zatrucie i ślepa furia, najgorzej z furią - użycie go w TvT często powoduje u jakiegoś wojownika hitera nałożenie samej furii bez ślepoty i wygraną drużyny na której została użyta ta zdolność, zrobiona jest na podstawie znanej metafory "Wszystko albo nic", najcześciej to drugie.
    Bez sensu...

    Co do mega zatrucia, dla mnie większą i znaczniejszą poprawą byłoby udostepnienie jej dwóch wersji, jedna dla maga, druga dla woja. Wersję dla wojownika nazwać np. Trująca szarża! Zrobiona na bazie Mega zatrucia, jednak zadawałaby obrażenia fizyczne.
    Ostatnio edytowane przez anoria ; 23-10-2012 o 00:39

  15. #30
    musaraj
    Konto usunięte
    Precyzja nie ssie aż tak, dobra, jeśli spodziewamy się u przeciwnika Refleksu.
    Czysty Cios jest spoko. Dosyć pewny i przy okazji fajny w combo z Rękawicami Specjalisty Lepszy od atrybutowych

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •