Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: stracenie ok . 15tys.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2012
    Postów
    3

    stracenie ok . 15tys.

    No więc to raczej błąd.. rano gdy się wylogowywałam miałam ok 18 tys. złota w grze a gdy sie wlogowałam to już tylko 3 z czymś ... Nic nie kupowałam, nikt nie okradł bo nikt nie zna potrzebnych informacji do zalogowania .. nie wiem może to błąd systemu czy coś ? Mógłby to ktoś sprawdzic ? Jestem nowa więc nie wiem :c. prosze... Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Ja miełem 1 170 000 złota dałem Tesshowi 60k i teraz mam 1 100 000 :/ Czy to błąd? Stary nie dramatyzuj. To tylko 15k... Mi ciągle gdzieś znika kasa...
    Ostatnio edytowane przez Vologart ; 08-10-2012 o 06:58

  3. #3
    Cytat Napisał Vologart Zobacz post
    Ja miełem 1 170 000 złota dałem Tesshowi 60k i teraz mam 1 100 000 :/ Czy to błąd? Stary nie dramatyzuj. To tylko 15k... Mi ciągle gdzieś znika kasa...
    To nie dramat z punktu widzenia gracza, ale jeśli złoto znika to należy się temu przyjrzeć.
    Choć gdyby Tobie znikło np 1 mln złota to też byś się tym nie martwił? Nawet drobne błędy
    należy wykluczać dopóki są błahe i nie urosną do rangi problemu.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2012
    Postów
    3
    1. Jestem dziewczyną więc nie "stary" .
    2. Dla gracza który ma dość sporo złota na koncie to takie małe straty nic nie zmieniają.. Jednak ja dopiero zaczynam i złoto jest troche potrzebne. więc 15k to sporo jak dla mnie... :/. A forum w kategorii "Błędy" jest po to by to zgłaszać prawda ? . Podejrzewam,że nie tylko mi takie coś się zdarzało..

  5. #5
    Ja miełem 1 170 000 złota dałem Tesshowi 60k i teraz mam 1 100 000 :/ Czy to błąd?
    Nie zapominasz czasem o prowizji? Dałeś mu 60k, z konta pobrało Ci 66k, po wszystkim powinno zostać Ci 1 104 000.

    capslock, na pewno nic nie kupiłaś w sklepie, na targu (to możesz sprawdzić w zakładce Moje aukcje) lub w handlu i po prostu zapomniałaś o tym? Podawałaś komuś login i hasło do swojego konta?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Ups zapomniałem :/ akurat pasuje idealnie do prowizji

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    44
    Napisz w grze to Ci dam te 15k ;p

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Błąd tego typu jest bardzo mało prawdopodobny. Gdyby to było przy okazji zakupów, aukcji, handlu itp. to zawsze istnieje minimalna szansa na to, że coś zostanie źle policzone, ale tak samo z siebie złoto nie ma prawa zginąć.

  9. #9
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Wojok ukrad?
    Na pewno samo nie zniknęło
    Musiałaś coś kupić,włożyć do depozytu,przegrać w walce
    Ziółek

  10. #10
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Strata w walce odpada.
    Być może odwiedziłaś kowala , poklikałaś poklikałaś naprawiłaś Eq przez przypadek i dałaś loga .
    Mogłaś też kliknąć jakaś aukcję na targu przez przypadek i zalicytować.
    Samo to raczej nie znikło bo nikt wcześniej znikającej kasy nie zgłaszał , co prawda jednemu znikały mikstury odnowienia Ale to inna bajka : D

  11. #11
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    A może tej kasy nie było.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    44
    Przyznaje się, ja ukradłem...mam czity do MFO.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •