Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 127

Temat: Usunięcie działów kategorii Off-topic oraz wyłączenie SB

  1. #106
    Hemoroid Mocy Cienia
    Konto usunięte
    Wyrażam swoją dezaprobatę. Już dział handel jest mniej potrzebny, a dużo więcej moderowania wymaga.

  2. #107
    Wyrażam swoją dezaprobatę. Już dział handel jest mniej potrzebny, a dużo więcej moderowania wymaga.
    Dział handel jest bezpośrednio powiązany z grą podobnie błędy czy propozycje.
    Poza tym dziwi mnie fakt, że nowy użytkownik wypowiada się w sprawie która go nie dotyczy.
    Czyim multi jesteś?

  3. #108
    Wprowadź te ograniczenia na okres próbny. Jeśli plebs nadal się nie będzie umiał zachować to wyłącz SB.
    Czuję, że będę tego żałował, ale niech stracę - spróbujmy. Dzisiaj w nocy lub jutro wyklikam zmiany - Off-topic i SB dostępne dla użytkowników o stażu dłuższym niż 30 dni.

  4. #109
    El Fortuno
    Konto usunięte
    No adi jednak troche masz jaja. Dobrze zrobiłeś dając okres próbny

  5. #110
    Fell
    Konto usunięte
    To dobry pomysł. Czytałem o nim w dziale propozycje.
    Wojna przeniesie się na inny poziom.
    Najważniejsze żeby przeciętni userzy szybko gasili trollujacych.
    Obawiam się tylko, że to paradoksalnie wzmocni trollujacych. Mogą teraz szantażować trollingiem, a modzi chcą utrzymać status quo będą przymykać oczy na tzw. drobne przewinienia. Wówczas sytuacja wróci do punktu wyjścia z tym, że o wiele bardziej dramatyczna. Jedyne rozwiązanie to wewnętrzna lista trolli i brak tolerancji na ich wybryki. Lista musi być uczciwa bez żadnych "bo to w sumie fajny gość". Poza tym warto się zastanowić nad wprowadzeniem bana na te dodatkowe uprawnienia.
    Ostatnio edytowane przez Fell ; 27-09-2012 o 09:39

  6. #111
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    To jak ? Będą jakieś zmiany ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #112
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Niby coś adi tam klika nad zmianami Ale czy sobie poradzi ten leń to zobaczymy.

  8. #113
    Może dzisiaj uda się uniknąć problemów, na jakie wczoraj się natknąłem i w końcu uda się to skonfigurować prawidłowo ;)

  9. #114
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie będę szukał linków. Ale przypomnę pewne ciekawostki.
    Niedługo po wyłączeniu SB na v2 - czemu? Proponuję, aby tam włączyć, by tam przeniosły się ogólnotemtyczne rozmowy, a tu by było "czysto". Propozycja odrzucona, "bo nie". Jakie są powody, by na forum v2 nie było SB, tego nie wiem. A mogłoby to rozwiązać pewne problemy. Np. te, przez które "zaoferowaliście" wspaniałomyślne wyłaczenie OT i SB.

    W temacie "Zaduma nad MFO" - wygarniam adiemu, że z trudem przyznaje się do błędów, czego praktycznie nie zrobił przez większość istnienia tego forum. ( https://forum.mfo3.pl/showthread.php...862#post102862 - miłej lektury).

    Czekam cierpliwie, aż to forum upadnie. Miłe uczucie pastwienia się nad obliczem Śmierci.

  10. #115
    Jakie są powody, by na forum v2 nie było SB, tego nie wiem.
    https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?p=444205#444205

    Tak tam, jak i tutaj - zapracowaliście sobie na to. Tam jednak na pewno SB pozostanie wyłączone.

  11. #116
    Wprowadziłem zmiany.

    Jeśli ktoś jest na forum dłużej niż 30 dni (oraz ma dodatnią reputację) i nie widzi działów kategorii Off-topic oraz SB, to niech da znać.

  12. #117
    musaraj
    Konto usunięte
    Adi, nieładnie dublować posty.

    Ale widzisz, wyjaśniałem Ci - wszyscy, co robili tutaj burdel (np. Eldoth) przenieśliby się na forum v2, a tu byłby względny spokój.
    Mówiąc, że nie wiem po co tam wyłączono miałem na myśli, że mfo v2 z wolna wymiera, a co za tym idzie forum też. Komu więc zrobiłoby róznicę, czy będzie tam SB czy nie?

    Dodatkowo, mogłoby być domyślnie zwinięte.

  13. #118
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Dobrze jest jak jest.
    Musaraj jeśli liczysz na to, że przebijesz się przez Elitę v2 to powodzenia
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #119
    Komu więc zrobiłoby róznicę, czy będzie tam SB czy nie?
    Moderatorom tamtego forum (czyli głównie mi).

  15. #120
    musaraj
    Konto usunięte
    No to może ukrycie go w jakiś sposób tak, by wiekszosc nie zwracala na niego uwagi (w tym biedni, zapracowani moderatorzy tacy jak Ty).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •