Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 127

Temat: Usunięcie działów kategorii Off-topic oraz wyłączenie SB

  1. #61
    El Fortuno
    Konto usunięte
    No to nie ma co już gdybać , widzę że same tegie głowy myślały nad tym iście szatanśkim pomysłem. Piękny samobój z waszej strony. Leniwy mod składzie i najwiekszy forumowy leń adi.

  2. #62
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #63
    Loco
    Konto usunięte
    Ja to załatwię, ja mam kontakty, wyciągam telefon i dzwonie do Lorą Blą.

  4. #64
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jak doskonale wiecie SB jest utrzymywane głównie dla grupki osób (praktycznie niezmiennie tej samej), i o ile ta grupka potrafiła by się zachować to nikomu by to SB nie wadziło. Niestety często (coraz częściej) jest inaczej i po prostu przekroczona została pewna granica (przynajmniej przez niektórych z Was). Nie dziwcie się też, że po stworzeniu n-tego multi i po n-tym banie nikt już nie traktuje poważnie tego co piszecie.

  5. #65
    Loco
    Konto usunięte
    I tak wszystko poszło na Eldotha, który ani nie ma multi ani nie dostawał banów xd

  6. #66
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jak doskonale wiecie SB jest utrzymywane głównie dla grupki osób (praktycznie niezmiennie tej samej), i o ile ta grupka potrafiła by się zachować to nikomu by to SB nie wadziło. Niestety często (coraz częściej) jest inaczej i po prostu przekroczona została pewna granica (przynajmniej przez niektórych z Was). Nie dziwcie się też, że po stworzeniu n-tego multi i po n-tym banie nikt już nie traktuje poważnie tego co piszecie.
    a czy kiedykolwiek traktuje?, nawet jeśli to kwestia kilkudziesięciu osób piszących na sb to po co nam to zabierać? nie jeden gracz na początku pisze coś na forum, gdy nie wie gdzie założyć temat; zwiększcie rygor i nie bawcie się w kneble na sb tylko od razu banujcie na całym forum i będzie git
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #67
    banujcie na całym forum i będzie git
    Jest taki "git", że zbanowany od razu wraca na innym koncie.

  8. #68
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Smutno bedzie bez sb, ale to chyba jadyne rozwiazanie.
    Ostatnio edytowane przez Kampaj ; 25-09-2012 o 21:51

  9. #69
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Jest taki "git", że zbanowany od razu wraca na innym koncie.
    można by wprowadzić SB dla graczy którzy mają odpowiednią reputacje - np. 30 reputów lub dla graczy którzy maja konto x czasu
    to by uniemożliwiło pisanie z nowych kąt
    ...

  10. #70
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Jest taki "git", że zbanowany od razu wraca na innym koncie.

    Tą taktyke stosuja 2 moze 3 osoby wiec usuwacie sb... okej F**k logic
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  11. #71
    odpowiedzialnosc zbiorowa

  12. #72
    Loco
    Konto usunięte
    Jest taki "git", że zbanowany od razu wraca na innym koncie.
    Wtedy ban w grze, tam konta szkoda
    Osób nie reformowalnych ile jest? 3-4?

  13. #73
    Skoro tak bardzo chcecie zachować sb i hp, a co za tym idzie jak zostanie usunięte nie będzie wam się chciało wchodzić na forum, to zaproponujcie sami taki układ, żeby był i wilk syty, i owca cała. My mamy już dość ciągłe banowania niektórych osób, które i tak po dosłownie 1 minucie wracają z powrotem na następnym koncie i od nowa zaczynają swoje wariacje.

    Na forum mamy osoby typu musaraj, soad, potencjalny nabywca, które po zbanowaniu grzecznie odczekują karę i wracają z powrotem spokojne i nie wadzą nikomu przez jakiś czas. Jednak są też osoby, które niestety nie potrafią się zachować i tylko "umilają" innym życie na forum, dla których konto w grze nie ma znaczenia i nie zależy im na nim, a dzięki którym mamy teraz tą całą burzę.

    Czarnulka, opcja od np. 30 pkt reputacji nie wchodzi w grę, ponieważ powstały by kółka wzajemnej adoracji nabijające sobie nawzajem punkciki.
    Ostatnio edytowane przez Psotka ; 25-09-2012 o 22:09
    Pomogłam? Podaruj mi gwiazdeczkę klikając w lewym dolnym rogu mojego postu.

  14. #74
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    My mamy już dość ciągłe banowania niektórych osób, które i tak po dosłownie 1 minucie wracają z powrotem na następnym koncie i od nowa zaczynają swoje wariacje.
    Czasami wystarczy dać nam trochę więcej luzu. Gdy ostatnio się trochę wygłupialiśmy bez większej szkody to Coni dostał niesłusznego knebla. Gdyby go nie dostał, nie robił by kolejnych kont. Oczywiście nie mam zamiaru bronić trolli, bo sam się z nim użerałem na portalu i wiem o co chodzi. Jednakże uważam, że wyłącznie SB dla wszystkich jest Meeeeega głupotą. Nie mam zamiaru odpowiadać za innych.

    Btw. Takie chwalenie użytkowników trochę nie przystoi moderatorowi.
    Ostatnio edytowane przez RoLL ; 25-09-2012 o 22:15
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  15. #75
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Ja jestem grzeczny na sb dlaczego muszę płacić za występki innych

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •