Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 127

Temat: Usunięcie działów kategorii Off-topic oraz wyłączenie SB

  1. #91
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Administratorzy i moderatorzy są za słabi na prowadzenie tego forum
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #92
    Cytat Napisał RoLL Zobacz post
    Czyli jesteś za całkowitym usunięciem, ale każesz nam szukać rozwiązania? Gratuluję.
    Wydaję mi się, ze wersja Loco jest bardzo prawdopodobna.
    Psotka chyba pomyliła scenariusze i przez te 3 ostatnie posty grała kogoś innego.
    Tym razem prima aprillis wam nie wyszedł.
    Macie coś więcej do stracenia? lament, spam i trolling to wszystko na co Was stać w tym temacie?
    Jeśli tak to idealnie potwierdzacie słuszność decyzji jaką podjęto.

    Również jestem za całkowitym usunięciem, ale z drugiej strony jeśli istnieje jakiś konsensus ...

  3. #93
    No, na to wygląda. Powinni postarać się zredukować ilość aktywnych tematów do trzech, góra czterech bo przy takiej ilości martwię się o nich.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #94
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    by sq

    Moja propozycja rozwiązania problemów z trollami na forum.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  5. #95
    Loco
    Konto usunięte
    Macie coś więcej do stracenia? lament, spam i trolling to wszystko na co Was stać w tym temacie?
    Jeśli tak to idealnie potwierdzacie słuszność decyzji jaką podjęto.
    Pewnie myśleliście, że będzie lizanie dupska. KrystianMO odszedł. KrystianMO siedział w dupie i świata nie widział.

  6. #96
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Są za zamknięciem bo? Bo po prostu im się nie chce. A jak już im się zachce to robią to w sposób tragiczny. Dla przykładu ostatnia sytuacja, kiedy Coni dostaje knebla. Jest późna godzina, kilku znajomych na sb, luźne rozmowy, jest śmiesznie. Nic strasznego się nie dzieje. Wtedy też Eldoth wpadł na pomysł, aby usuwać nam shouty, które nikomu nie szkodziły, a po kilku minutach znikły by w archiwum. Dobrze usuwa, spoko. Ale niech o tym poinformuje. Dodam jeszcze, że godzinę wcześniej na sb był taki spam (emotkami,capsem), że nie dało się tego czytać, w tej zabawie brał też udział Eldoth. Trochę takie niefair było to zachowanie nie sądzisz?
    Bardzo podoba mi się zachowanie Mhla, który zwyczajnie ostrzega, że dana osoba ma się uspokoić, a nie działa w taki sposób jaki to robi Eldoth.
    Naprawdę uważam, że SB nie jest dużym problemem. Bardziej martwiłbym się tym, że starszym graczą odechciewa się grać, niż tym, że na SB jest lużna atmosfera.

    Nawiązując jeszcze do tego, że jestem śmieszny - Cieszę się, że Cię rozbawiłem. Wpadnij kiedyś na SB i porozmawiaj na luzie, a nie jako slużbistka, to będziesz miała więcej okazji do śmiechu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #97
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Od momentu założenia konta grze a co za tym idzie i na forum , istniała by tygodniowa blokada na sb , i możliwość oglądania forum jako zalogowany ale z panelu bardziej gościa. Nowi graczę przeglądali by forum ale nie mogli by pisać postów. Może to by uchroniło przed głupimi propozycjami albo propozycjami tego samego. A dla trolla nie miało by sensu zakładanie nowego konta bo i tak istniała by tygodniowa blokada.

    Błędy, Handel, Projekt MF, Pytania-- bez limitu
    Propozycje, Rozmowa, Forum-- 1-2 tyg ( nie wiem czy dać Rozmowę do bez limitu [Uwaga na oszustów itp tematy] czy do ograniczenia)
    Sb, Off-topic --1 miesiąc

    Bez limitu wiadomo czemu bez limitu
    1-2tyg żeby gracze się opatrzyli z forum jak funkcjonuje itd jeśli ma genialny pomysł to może pare dni poczekać.
    1 miesiąc utrudni trollowanie multi będzie średnio opłacalne bo się długo czeka przy osobach posiadających dużo multi uśmiech do Tomiego na zbanowanie całego tałatajstwa ( problem dotyczy 2-3 osób więc tego się da dopilnować). Knebel i ban dla osoby przyłapanej na multi bez odwołania niezależnie od powodu.

    Reputacji teraz nikt nie daje a liczba postów...dość kontrowersyjna, bo nie muszą być mądre ^^

    I czemu do jasnej anielki osoby z reputacją -10 mogą pisać w off topiku -.-' weźcie ogarnijcie to za coś mają tą minusową reputacje....

    Możecie też szybko minusować do -10... zerowanie reputacji + jest paru moderatorów( po -1) admin chyba może dać -5 i wtedy i b. uciązliwy troll wyłaczony z użytkowania sb [ oczywiście wyłączacie tez dodawanie + reputacji...] itp
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 25-09-2012 o 23:18
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #98
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Ziółek

  9. #99
    Goolman
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Psotka Zobacz post
    śmieszny jesteś
    Zakładam się, że JA za taki tekst do jakiegos moda, np. do Ciebie Psotka oberwałbym bana. Człowiek może być zabawny, a nie smieszny. Nie chcę nic mówić, ale go obraziłas i powinnas Przeprosić, albo sobie dać bana?

    Tak jestem multi, dlatego nie pisałem w tym temacie, ale jak widzę że MoD ubliża użytkownikom to mnie krew zalewa.

  10. #100
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    to co, zostaje juz tylko fb?

    pozatym, odnosze wrazenie ze troszke mylimy tutaj pojecia spam i trolling. My raczej spamujemy forum, nie trollujemy. Spam nikomu nie szkodzi ( ten temat to jeden wielki spam), wiec nei wiem o co chodzi ;<

  11. #101
    I czemu do jasnej anielki osoby z reputacją -10 mogą pisać w off topiku -.-' weźcie ogarnijcie to za coś mają tą minusową reputacje....
    Błąd vB. Będąc w grupie moderowanej, można pisać bez przeszkód w działach, w których nie są zliczane posty. W sumie nie pamiętam po co wyłączałem liczenie postów w niektórych działach...

    Wracając do kategorii Off-topic i SB. Dajcie mi jeden dobry podwód czemu miałbym nie skorzystać z nadarzającej się okazji do "zrzucenia balastu" z tego forum? W działach off-topicowych są praktycznie same bzdury, a SB - tak, jak wspomniał Tomi - jest trzymane chyba tylko dla garstki osób. Pomijam już fakt, że jak pewnie pójdę wam na rękę w stronę ograniczeń o jakich wspomniała Czarnulka lub sic, nikt tego gestu nie doceni i dalej ta "luźna" część forum będzie generować więcej problemów, niż cała reszta forum razem wzięta.

  12. #102
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Błąd vB. Będąc w grupie moderowanej, można pisać bez przeszkód w działach, w których nie są zliczane posty. W sumie nie pamiętam po co wyłączałem liczenie postów w niektórych działach...

    Wracając do kategorii Off-topic i SB. Dajcie mi jeden dobry podwód czemu miałbym nie skorzystać z nadarzającej się okazji do "zrzucenia balastu" z tego forum? W działach off-topicowych są praktycznie same bzdury, a SB - tak, jak wspomniał Tomi - jest trzymane chyba tylko dla garstki osób. Pomijam już fakt, że jak pewnie pójdę wam na rękę w stronę ograniczeń o jakich wspomniała Czarnulka lub sic, nikt tego gestu nie doceni i dalej ta "luźna" część forum będzie generować więcej problemów, niż cała reszta forum razem wzięta.
    Ja to doceniam. Jesteś moim bohaterem.
    Wprowadź te ograniczenia na okres próbny. Jeśli plebs nadal się nie będzie umiał zachować to wyłącz SB.

  13. #103
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Prawda jest taka, że administratorzy to narcyzy zapatrzone w siebie.
    Offtopic i shoutbox im nic nie przeszkadza, to tylko pretekst po to by zwolnić Eldoth'a jednocześnie nie przyznając mi racji, że on się po prostu nie nadawał.
    Posunęli się do aż do takiego kroku byleby ukryć swoje błędy oraz zachować twarz - z tego w końcu słynie nasz ADIHC1.

    Co do trolli i multikont to domyślam się, że nie o mnie piszecie.
    Gdybym otrzymał słusznego knebla zapewne bym go odsiedział, ale niestety otrzymałem knebla zupełnie niesłusznego, niewiadomo z jakiego powodu, a unikanie wyjaśnień ze strony Eldoth'a mnie w tym utwierdziło.
    Poza tym gdyby knebel był nawet słuszny, ale otrzymuje odpowiedź, że jest na zawsze to chyba nie można takiego knebla traktować poważnie.

    Jednym słowem administracja obarcza w tym momencie zupełnie nie te osoby co powinna.
    Powinna najpierw zacząć od pilnowania 'swoich' a dopiero potem zacząć patrzeć na innych, w tym momencie powinna zareagować na zachowanie Eldoth'a i żądać od niego wyjaśnień a nie pozwalać mu na samowolkę, przez to, że zrobiła zupełnie inaczej możemy dostrzec teraz tego konsekwencję.
    Poza tym postawcie się wtedy w sytuacji użytkowników, co widzą nadużywanie władzy przez moderatora gdzie admin w ogóle nie reaguje ...
    Szukajcie teraz kozła ofiarnego wśród graczy, ale wiedzcie że i tak większość z nich zna prawdę, a prawdy nie zmienicie jakkolwiek byście się starali.

    Piszcie sobie co chcecie, ale nie zdołacie mi wmówić że doprowadzenie do upadku Offtopicu i Shoutboxa jest winą graczy.
    Ostatnio może były burzliwe sytuacje na forum, ale zadajcie sobie pytanie DLACZEGO?
    Naprawdę Wasze zachowanie jak i 'rozwiązanie' jest w tym momencie żałosne, próbujecie ukarać nas graczy za to czego nie zrobiliśmy.

    Wciąż mam nadzieję, że przejrzycie na oczy, pozdrawiam.

  14. #104
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    A więc sprawdziło się przysłowie ADIHC1:
    A nie mówiłem
    Na tyle ile znam administracje i modów, to raczej trudno mi uwierzyć w ten jakiś spisek. Z doświadczenia wiem, że takie sprawy byłyby zawsze dyskutowane w gronie adminów i modów i wtedy zapada decyzja. Na forum v2 też były jakieś "krzyki" przez kilka dni po wyłączeniu SB (choć była to inny powód), ale uspokoiło się po pewnym czasie i jest święty spokój. Jak i w tym przypadku, będzie to kontrowersyjna, ale chyba jedyna sensowna decyzja.

  15. #105
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Już wkrótce na forum najciekawszym działem pozostanie kosz.
    I tak ostatnio ma wiecej przeglądających niż inne działy nie licząc HP

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •