Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 127

Temat: Usunięcie działów kategorii Off-topic oraz wyłączenie SB

  1. #76
    Czarnulka, opcja od np. 30 pkt reputacji nie wchodzi w grę, ponieważ powstały by kółka wzajemnej adoracji nabijające sobie nawzajem punkciki.
    ciężko o nabicie tylu punktów i wątpię żeby komuś się w ogóle chciało bawić w regularne rozdawanie 3 reputów trzem różnym osobą, a uniemożliwiło by to powrotu "ukaranym" na multi kontach. Problem tu leży raczej w tym, że utrudniłoby się korzystanie z forum nowym graczom, dla których limit 30 reputów przy obecnych warunkach jest niemalże nieosiągalny bez jakiegoś intensywnego zaangażowania się w projekty.

    Tacy "zakładacz nowych kont" mogą również atakować inne działy, więc co zmienia usunięcie off topicu i sb ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #77
    Cytat Napisał RoLL Zobacz post
    Jednakże uważam, że wyłącznie SB dla wszystkich jest Meeeeega głupotą. Nie mam zamiaru odpowiadać za innych.
    To zaproponuj takie rozwiązanie, które zadowoli i was, i nas, a trolle nie będą się panoszyły.
    Pomogłam? Podaruj mi gwiazdeczkę klikając w lewym dolnym rogu mojego postu.

  3. #78
    Loco
    Konto usunięte
    Tacy "zakładacz nowych kont" mogą również atakować inne działy, więc co zmienia usunięcie off topicu i sb ?
    Większość z tych graczy jest tutaj dla tych działów i właśnie sb-bez tego forum szybko się znudzi.

  4. #79
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    My mamy już dość ciągłe banowania niektórych osób, które i tak po dosłownie 1 minucie wracają z powrotem na następnym koncie i od nowa zaczynają swoje wariacje.
    To nie do graczy się żalić tylko wyciągnąć wnioski z systemu karania. Na v2 takiej popularności w tworzeniu multi, by pisać na sb nie było. Ostry powinny wrócić.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=2435&dateline=1426333 822[/SIGPIC]

  5. #80
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Cytat Napisał Psotka Zobacz post
    To zaproponuj takie rozwiązanie, które zadowoli i was, i nas, a trolle nie będą się panoszyły.
    To raczej Wy(administracja) powinniście znaleźć jakąś alternatywę dla tak znaczącej zmiany, aby inni nie byli poszkodowani.
    Jakoś pół roku temu nie było dużego problemu z sb. Nie wiem czy to mentalnosć użytkowników się zmieniła. Czy zwyczajnie administracja popełniła jakiś błąd w swoich działaniach.

    PS. Co byśmy nie zaproponowali to i tak przeważnie odpowiedź Adiego brzmi - "vB nie ma takiej opcji."
    Ostatnio edytowane przez RoLL ; 25-09-2012 o 22:22
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #81
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał RoLL Zobacz post
    PS. Co byśmy nie zaproponowali to i tak przeważnie odpowiedź Adiego brzmi - "vB nie ma takiej opcji."
    kto wg założył forum na vb?
    proponuje go za karę zdegradować do rangi "użytkownik"

  7. #82
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ja myślę, że rozwiązanie 30 pkt. reputacji + staż min. 2 tygodnie + min. 20 postów byłoby optymalne.
    Jeśli to technicznie możliwe, to dałbym szanse temu SB. Jeśli nie wyjdzie, to będzie można bez skrupułów i sentymentów zamknąć je raz na zawsze.

  8. #83
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Od momentu założenia konta grze a co za tym idzie i na forum , istniała by tygodniowa blokada na sb , i możliwość oglądania forum jako zalogowany ale z panelu bardziej gościa. Nowi graczę przeglądali by forum ale nie mogli by pisać postów. Może to by uchroniło przed głupimi propozycjami albo propozycjami tego samego. A dla trolla nie miało by sensu zakładanie nowego konta bo i tak istniała by tygodniowa blokada.

  9. #84
    Loco
    Konto usunięte
    Moim zdaniem administracja i moderacja ułożyła świetny scenariusz. Mieli dość kilku osób, uzgodniła w swoim śmiesznym dziale role. Jeżeli sb miałby być wyłączone to co zrobiłby ADIHC1?
    -Wyłączyłby sb.
    Dlaczego tego nie zrobił? Dlaczego czeka z tym kilka dni?
    Chcieli postraszyć i tyle. Teraz nagle Psotka występująca w roli tej dobrej moderatorki i próbująca ratować sb, chcąca dojść do konsensusu. Teraz kilka utrudnień dla osób nie grających w mfo, zaś siedzących i przeszkadzających na forum i voila.

  10. #85
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Gracz nawet z 1 lvlem musi mieć możliwość pisania postów, aby mógł zgłaszać błędy. Adi chce tylko ograniczyć SB i Offtopic, więc jedynie tam mogłaby taka blokada istnieć. Chociaż jak troll się uprze to nawet może błędy strollować.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #86
    Cytat Napisał Loco Zobacz post
    Teraz nagle Psotka występująca w roli tej dobrej moderatorki i próbująca ratować sb, chcąca dojść do konsensusu.
    Ja jestem za całkowitym usunięciem SB i HP, a nie utrudnianiem dostania się to tych części forum.
    Pomogłam? Podaruj mi gwiazdeczkę klikając w lewym dolnym rogu mojego postu.

  12. #87
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Cytat Napisał Psotka Zobacz post
    Ja jestem za całkowitym usunięciem SB i HP, a nie utrudnianiem dostania się to tych części forum.
    Czyli jesteś za całkowitym usunięciem, ale każesz nam szukać rozwiązania? Gratuluję.
    Wydaję mi się, ze wersja Loco jest bardzo prawdopodobna.
    Psotka chyba pomyliła scenariusze i przez te 3 ostatnie posty grała kogoś innego.
    Tym razem prima aprillis wam nie wyszedł.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #88
    Loco
    Konto usunięte
    Kurcze Coni dostał jakieś nie do końca słuszne kneble i założył z 2 czy 3 konta. Ja miałem ochotę pewnego wieczoru pogadać na sb i popisać na forum też założyłem jakieś konto dodatkowe bo knebel. U innych osób jak coś się takiego zdarzyło to jeszcze na mniejszą skalę, może jakieś jedno konto, a tutaj już afera, zamykamy sb, off topic. Weźcie najlepiej to zamknijcie ten temat i zapomnijmy o sprawie.

  14. #89
    mówicie o gigantycznym problemie banowania trolli, myśląc konkretnie o kilku osobach, które wygląda na to, że was pokonały
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #90
    Cytat Napisał RoLL Zobacz post
    Tym razem prima aprillis wam nie wyszedł.
    śmieszny jesteś wszyscy mod, smod i admini są za zamknięcie tego bałaganu, natomiast to wam powinno zależeć na nie zamknięciu tego i zaproponowaniu takiego rozwiązania, które byłoby do przyjęcia i możliwe w realizacji.
    Pomogłam? Podaruj mi gwiazdeczkę klikając w lewym dolnym rogu mojego postu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •