Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 127

Temat: Usunięcie działów kategorii Off-topic oraz wyłączenie SB

  1. #1

    Usunięcie działów kategorii Off-topic oraz wyłączenie SB

    To forum powstało w celu umożliwienia komunikacji graczy z administracją gry. Działy niezwiązane z grą, luźno związane z grą oraz SB miały być tylko dodatkiem. Niestety, okazuje się, że wspomniane "dodatki" są nieproporcjonalnym obciążeniem oraz źródłem problemów, w porównaniu do głównych działów.

    W najbliższych dniach zmiany zostaną wprowadzone w życie.

    #EDIT: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...726#post114726

    #EDIT: Wprowadzono zmiany.

  2. #2
    El Fortuno
    Konto usunięte
    A kiedy Ja to Pisałem że sb to zło, a No tak już parę miesięcy temu.

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Aha czyli z powodu paru trolli usuwacie pół forum... Bravo...
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #4
    Boski Żigolo
    Konto usunięte
    Nie sądziłem, że administracja posunie się aż do takiego kroku byleby bezgranicznie chronić Eldoth'a, który nie jest w stanie odpowiedzieć dlaczego mnie zbanował.
    Mam nadzieję, że decyzja nie została dobrze przemyślana, a to próba prowokacji użytkowników.
    Jeśli tak sprawy mają się potoczyć to mogę odpuścić i przyjąć niesłuszne bany na klatę, ale zostawcie SHOUTBOX'a.

  5. #5
    łooo, antyspołeczne postępowanie, bądź co bądź ta gra stawia na jakiś kontakt między graczami, to już nawet nie będzie za co dostać bana :<
    z tego co wiem na forum mfo2 nigdy nie wpadnięto na taki pomysł, skąd to tutaj ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Adi, chcesz zrobić z tego forum takie pustkowie jak na v2?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    El Fortuno
    Konto usunięte
    A tak na serio to Adi walnełeś samobója forum. Chcesz mieć spokój bo jesteś leniem to wolisz wyłączyć .

  8. #8
    Nie sądziłem, że administracja posunie się aż do takiego kroku byleby bezgranicznie chronić Eldoth'a, który nie jest w stanie odpowiedzieć dlaczego mnie zbanował.
    Brak kategorii Off-topic, brak Twórczości graczy, brak moderatora dla Eldotha. Nie wiem jaki cudem widzisz w tym jego obronę.

    Dla mnie im mniej działów tym lepiej. Mniej działów - mniej problemów, mniej moderatorów - mniej problemów.

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Antek sie pyta co z kronikami skoro juz działacie tak impulsywnie. teraz wogole szkoda bedzie wchodzic na forum mam nadzieje ze sami ogarniecie odpowiadanie na pytania graczy bo raczej malo kto bedzie tu wchodzil
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #10
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Brak kategorii Off-topic, brak Twórczości graczy, brak moderatora dla Eldotha. Nie wiem jaki cudem widzisz w tym jego obronę.

    Dla mnie im mniej działów tym lepiej. Mniej działów - mniej problemów, mniej moderatorów - mniej problemów.
    co do eldotha - jestem za. ale nie rozumiem po co to sb wciskać do rzeczy, które trzeba usunąć

  11. #11
    Myślę ,że to całe ogłoszenie ma drugie dno ;>

  12. #12
    nie rozumiem po co to sb wciskać do rzeczy, które trzeba usunąć
    To SB jest głównym problemem. Nie tylko przyciąga i zatrzymuje trolle na forum, ale i jego moderacja to fikcja.

  13. #13
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Myślę ,że to całe ogłoszenie ma drugie dno ;>
    Mam nadzieję, że decyzja nie została dobrze przemyślana, a to próba prowokacji użytkowników.
    Również.

    Brak kategorii Off-topic, brak Twórczości graczy, brak moderatora dla Eldotha. Nie wiem jaki cudem widzisz w tym jego obronę.
    Offtopic i shoutbox to najciekawsze miejsca na Forum, kasujesz je po to by gracze nie wchodzili na Forum przez co Ty będziesz mógł być jeszcze większym leniem?
    Co do obrony to nie chcę mi się tego tutaj na nowo wyciągać, więc zostawię już to bez komentarza.

  14. #14
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Myślę ,że to całe ogłoszenie ma drugie dno ;>
    Ja licze u szanownego adiego stukna sie te 2 mozgojady zdychajace z glodu i znajda jakich kompromis... "problemow" nie ma az tak duzo by usuwac pol forum;x
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  15. #15
    Offtopic i shoutbox to najciekawsze miejsca na Forum
    To jest właśnie problem. To nie jest forum ogólnotemacztyczne czy czat, tylko forum gry przeglądarkowej.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •