Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Nieograniczone miejsce w depo?

  1. #1

    Nieograniczone miejsce w depo?

    Więc.. mam taki "tyci tyci" problem. Gdy wystawiam coś na targ, nie pojawia mi się istotna informacja mówiąca mi, że jedno z miejsc w depozycie jest zajęte przez aukcję. Mogę mieć tyle aukcji ile chce (w tej chwili mam tylko 5 - tyle na ile uprzednio pozwalało mi miejsce w depozycie), co jest dla mnie co najmniej dziwne.

    Błąd występuje na win 7, google chrome. Sprawdzałam, na Firefoxie niestety też.

    Nie chcę dostać bana (tym razem w grze), czy coś, dlatego poprosiłam Jeahoka żeby pomógł mi to zgłosić.
    Wrzucam na życzenie Misy.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #2
    Nikon
    Konto usunięte
    potwierdzam
    nie raz widziałam jak gracze mają wystawione na targu kilkanaście/dziesiąt rzeczy

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    174
    Potwierdzam, ale chyba za to nie bedzie banów jak przy bugu z przebijaniem?? Pamiętajmy że gracze mogli nie wiedzieć, zwłaszcza Ci początkujący. Wystarczy ogłoszenie w aktualnościach i poprawka.

  4. #4
    ale jak to widzieliście to dlaczego nie zgłaszaliście ? ;/ u mnie nie działa taki trik
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    Wydaje mi się, że działa, jak nie masz nic wystawione tylko licytujesz - widziałem kilka (pow. 7) aukcji przez tego samego gracza licytowanych. Wtedy nie traktowałem tego, jako potencjalną możliwość błędu.

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    7 to norma, jeśli to był handlarz to tym bardziej - zapewne wykupione dodatkowe sloty.
    Co do przypadku Misy to ewidentny błąd, ale nie sądzę raczej by każdy tak miał, lecz tylko niektórzy, jeśli nie tylko ona.
    Kiedyś miałem podobny błąd, który zgłosiłem Tomi'emu (miałem kilka itemów więcej wystawionych niż mi sloty pozwalały) ale po zakończeniu aukcji i potem przy wystawianiu już nowych wszystko było OK, więc nie wiem czy zostały poczynione jakieś działania ku temu by naprawić ten błąd.

  7. #7
    chciałam powiedzieć, że błąd magicznie zniknął. co najśmieszniejsze, występował tylko gdy miałam "bana" na forum.
    ale rzeczywiście, aukcje sie skończyły - wiadomości o zajętych slotach już są. i don't know, ale dziwne to i fajnie by było jakby zostało to naprawione.

    @down: przepraszam, że jestem tak wspaniała.
    Ostatnio edytowane przez Misa Misa ; 08-09-2012 o 22:08

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •