Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Wykorzystanie punktów rankingowych

  1. #1
    Peregrin
    Konto usunięte

    Wykorzystanie punktów rankingowych

    Zauważyłem że punkty rankingowe praktycznie do niczego się nie przydają. Można zrobić opcje do wykorzystania ich, np. punkty MF (niekoniecznie), nowe stroje itp. Jeśli chodzi o MF to np. 1MF kupisz za 100 punktów rankingowych. Wtedy na arenie na pewno byłoby więcej graczy. Co o tym myślicie?

  2. #2
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Cytat Napisał Feomatar Zobacz post
    Zauważyłem że punkty rankingowe praktycznie do niczego się nie przydają. Można zrobić opcje do wykorzystania ich, np. punkty MF (niekoniecznie), nowe stroje itp. Jeśli chodzi o MF to np. 1MF kupisz za 100 punktów rankingowych. Wtedy na arenie na pewno byłoby więcej graczy. Co o tym myślicie?
    Jestem za, a nawet przeciw.
    Za dużo byłoby oszustw ;/
    Ziółek

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Jak dla mnie jest to dobry pomysł , ale zauważ , że mając 130 punktów ranku ... 500 można wbić w bardzo krótkim czasie , a z 500 na 1000 już ciężej.
    Poza tym gryzłoby się to z usługą wyzerowania punktów rankingowych za MF'y , ale jeśli miałoby coś takiego wejść to:
    -Za każdą wymianą punkty zostałyby wyzerowane.
    -Można wymienić punkty mając minimalnie 3x więcej owych punktów niż minimalna stawka na dany poziom. (czyli np. na 50 lvlu - 390)
    -Im więcej wielokrotności minimalnej stawki , tym większa nagroda (oczywiście także zależna od poziomu).

    I tak nie wejdzie.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #4
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    1000 punktów nie jest wcale tak ciężko..

    Na 21-24 poziomie (nie pamiętam dokładnie) w ciągu jednego dnia zdobyłem 1 tysiąc rankingu auto i medal, więc na nie.

  5. #5
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Dlatego też uwzględniłem:
    (oczywiście także zależna od poziomu).
    Z resztą auto o wiele łatwiej się zdobywa. Szczególnie na tak niskim poziomie.
    Żeby zdobyć 1k ranku manual na 50 lvlu w 1 dzień od sto trzydziestki... Trzeba przesiedzieć od rana do nocy szukając ofiar ;p
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    I tak nie wejdzie, szybciej wymiana żetonów na MF, co po części było w loterii. W tym administracja nie miała by żadnego zysku, masa osób by walczyła tylko dla MF, rankingi można by usunąć. Na nie!!!

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Wymiana punktów ranku na MF na pewno nie , ale na coś innego - czemu nie?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Taką funkcję pełnią żetony - są za walki rankingowe, więc zasada jest podobna, a wartości rankingu są zachowane.

  9. #9
    Ja ogólnie nie rozumiem czemu mielibyśmy za te pkt. dostawać nagrody, jeśli obecnie za pozbycie się rankingu trzeba płacić (w MF). Jeśli już chodzi o profity za walki pvp, to można dodać inne opcje wymiany żetonów. Myślę, że unikalny strój (jak w 1st poście) tylko za żetony gwałtownie zwiększyłby liczbę takich walk.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •