Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Problem z kasą.

  1. #1
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114

    Zły Problem z kasą.

    Dziwi mnie to, że co kilka logowań (na pewno co dzień) zostaję zabrana mi kasa. Dzieję się to od kilku dni. Nie wiem co robić pomóżcie. A najgorsze, że zabrali mi już z 200k. Mówię około nie wiem ile dokładnie. Jeszcze przed wczoraj mega leczenie 1. Nie no teraz to jakaś przesada! Wczoraj z podwójnego lotu dostałem pancerny hełm potem 2 pancerny hełm i wiecie ile mam hełmów?! Jeden! NIE NO TERAZ TO JUŻ PRZESADA! ZABRALI MI NAWET PAS RYBAKA! NO NIECH ADMIN ZAINTERWENIUJE! Już wiem kto to. Sam to odkryłem i mam pytanie. Czy jak powiem, że to agent kamil to dostanę swoję 180k pas rybaka mega leczenie 1 pancerny hełm i moje 13 MF? Mam nadzieję, że tak a jak ktoś będzie pytał jak on to zrobił lub jak to odkryłem proszę pisać.
    Ostatnio edytowane przez LeFil ; 24-08-2012 o 16:30 Powód: Wiem kto to!

  2. #2
    TeraMisiu
    Konto usunięte


    Regulamin korzystania z gry My Fantasy Online

    13.
    Każde konto w grze jest własnością Usługodawcy, który użycza je do wyłącznego korzystania osobie, która je utworzyła.
    Zabroniona jest sprzedaż kont, jak również przekazywanie lub udostępnianie ich innym osobom.
    Z konta może korzystać jedynie osoba, która je utworzyła.

    14.
    Użytkownik zobowiązuje się chronić dane dostępu do konta (login, hasło, kod bezpieczeństwa, adres e-mail).
    Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane utratą tych danych, bądź udostępnieniem ich osobom trzecim.



    Zmień hasło w grze i do emalii i nie podawaj ich nikomu.
    Nie dopuszczaj do komputera babci, rodziców, rodzeństwa, kota, psa, chomika ani rybek.
    Nie loguj się w miejscach publicznych (kafejki, itp.), jeśli nie wiesz jak po sobie posprzątać, a nawet jak wiesz to i tak nie ufam takim miejscom...

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ktoś ewidentnie zna dane dostępowe do Twojego konta lub maila. Nawet nie pytam jak to się stało. Zmień je jak najszybciej.

  4. #4
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Znowu Wojok Zgad i Ukrad?
    Czy może mój kolega ;3
    __
    Nie wierz i nie ściągaj żadnych botów/programów do gry.To ściema
    Ziółek

  5. #5
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114
    Revel ja to wiem. Dzisiaj straciłem 70k z wczorajszego podwójnego dropu! Nie no zróbcie coś! Niech admin sprawdzi ostatnie logowanie(jeśli można) albo niech zwróci mi te kasę, bo ja od prawię tygodnia nie mogę nic kupić.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał filipo pl Zobacz post
    Revel ja to wiem. Dzisiaj straciłem 70k z wczorajszego podwójnego dropu! Nie no zróbcie coś! Niech admin sprawdzi ostatnie logowanie(jeśli można) albo niech zwróci mi te kasę, bo ja od prawię tygodnia nie mogę nic kupić.
    Które słowo ze zdania: "zmień hasło do konta w grze i maila" jest dla Ciebie niezrozumiałe?

  7. #7
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    hehe Revel nie dobijaj mnie tym joke o Wojoku przypomina mi się słynny tekst amargedona ;p

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •