Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 151

Temat: Propozycje rankingów

  1. #91
    Kaumashi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Pomyślmy, że nie ma widełek. Rejestrujesz się, grasz i walczysz tylko z 50-rankowcami, aż zdobędziesz top1. Czasem walczysz jeszcze raz, żeby nie zniknąć z rankingu. Czy jest to wizja gracza dobrego w pvp?
    Zawsze znajdzie się ktoś, kto może okazać się lepszy, bo ma np. lepsze statystyki (nie koniecznie eq) i będziemy mieć jakąś porażkę. No i jakby tak było to ranking skoczyłby do góry, bo więcej osób by miało dużo ranku.

  2. #92
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,381
    Ale nie da się, słownie n i e d a s i ę wyexpić zdolności tak jak inni mają bo za długo oni już stali na konkretnych poziomach i maja wyexpione wszystko, począwszy od umiejętności do walki 1vs1 jak i TvsT
    Oczywiście że się da
    Ciekawe jak, skoro jest ograniczona ilość energi
    To chyba gramy w inne gry. Energie można tracić na wieloraki sposób.
    Ale nie wyexpie umiejętności tak jak inni nie jest to realne, już nie mówiąc o goldzie którzy inni skrzętnie kiszą po "kontach bankach"
    I to nasz problem?

    Ale skąd ta agresja ?

    Jesteś typem człowieka który jest na nie z czystej natury. Jeśli obrałeś sobie teraz ten temat jako jakieś pole idiotycznej sprzeczki, to przykro mi ale ja się nie mieszkam w takie rzeczy a już powoli zaczyna się tu robić nie miło.
    Żadna agresja. Pograj dłużej i pogadamy za jakiś czas.

  3. #93
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Proponowałbym dodać ranking MF.
    Jeśli jest ranking złota, to czemu by nie dodać takiego rankingu.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #94
    Coni
    Konto usunięte
    Bo złoto ciężko się zarabia w grze i ma sens taki ranking.
    A ranking MF nie ma - tutaj top zajmują najbogatsze osoby (realnie).

  5. #95
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    a z kasa tak nie jest? taki bankomatowy, kase ma tylko i wyłącznie z wymiany za MFY ...

  6. #96
    Coni
    Konto usunięte
    Jednakże gracze, którzy nie wydają złota też mogą być wysoko w tym ranku więc nie jest tak samo.

  7. #97
    Zło
    Konto usunięte
    Ale nie wyexpie umiejętności tak jak inni nie jest to realne, już nie mówiąc o goldzie którzy inni skrzętnie kiszą po "kontach bankach"
    Chcesz o tym pogadać? Miałam tu już 40 lvl i 41 lvl, w tej chwili mam 23 lvl. Możliwe? Możliwe. Jak tu ktoś wcześniej napisał "jak masz pomysł możesz zawojować, ja sama osobiście znalazłam pomysł, na który oczywiście wszyscy w okół narzekali, ale wejść do topki, weszłam. To na prawdę nie jest takie trudne jak się wydaje. W jednym tylko mogę przyznać rację, chcesz mieć osiągi w PvP? Max lvl, eq +2/+3, MÓZG.

    Dziękuję.

  8. #98
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651

    Ranking MF

    Co sądzicie o rankingu pkt. MF ?
    Na pewno dla administracji byłby korzystny finansowo, dla graczy natomiast może skutkować wzrostem ceny (czyli dobrze i źle).

  9. #99
    Jest już temat o propozycji rankingów :P
    Myślałem kiedyś, żeby o tym napisać, ale stwierdziłem, że to podchodziłoby pod przewagę "mechaniczną", bo zwykły gracz miałby bardzo ograniczone możliwości co do zdobycia wysokich miejsc w takim rankingu (małe, ale jednak istniejące).

    PS
    Jednak temat zostawię, bo ten temat można troszkę obgadać, co byłoby złe w Propozycjach rankingu - brak opinii innych graczy.

    Edit
    A jednak połączyłem :P
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 08-03-2012 o 14:03 Powód: Moderator zmiennym jest

  10. #100
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    już widzę te wiadomości do kogoś kto jest w top 10 mf "SPRZEDASZ MF ,POTRZEBUJE PILNIE " ale pomimo tego na TAK
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 08-03-2012 o 14:02

  11. #101
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Ja tam jestem na tak, ale nie każdy chcę zdradzać ile tych mf'ów posiada (mi to rybka), chyba że dodać by jakąś opcję "nie pokazuj mnie w rankingu punktów MF" to wtedy już lepiej.

  12. #102
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Grzeczna Byłam Zobacz post
    Ja tam jestem na tak, ale nie każdy chcę zdradzać ile tych mf'ów posiada (mi to rybka), chyba że dodać by jakąś opcję "nie pokazuj mnie w rankingu punktów MF" to wtedy już lepiej.
    Super pomysł jeszcze zrobić taką opcje ze złotem jak raz mi sie zdarzylo mieć złoto w rankingu złoto na 24h to miałam kilka osób które łaziły za mną i żebrały o to bym im "pożyczyła" bo wkońcu szybko zarobie sobie nowe i co to dla mnie 100k;/(musialam uciekac na panel gracza by sie odstosunkowaly) nie chce by tak było z MFami i by ktoś sie czepiał że ja chituje że mam taki wysoki lev bo kupuje mfy i jestem nolifem co siedzi i wydaje kase rodziców na gre.

  13. #103
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Skoro teraz wyszło tyle nowości to można by zrobić ranking najlepszych rybaków itp. No i oczywiście rankingi kolekcjonerów (najwięcej skrzydeł, pędów, rudy, orchidei itp).

  14. #104
    Achaye
    Konto usunięte
    @UP: Popieram, przydadzą się takie rankingi.


    Może ranking największej ilości wymian(skrzydła,pędy,kwiaty,pióra,skorupy)?

  15. #105
    Ranking Ilość Posiadanych Żetonów
    Ranking Żetony zdobyte w ciągu 24h

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •