Strona 14 z 22 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 196 do 210 z 325

Temat: Bomb - zagadka nowego up'a

  1. #196
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    postaram się jutro potwierdzić moją teorie w walce manualnej solo ;d (jak mi się będzie chciało) tz : przeczekanie w 9 i 29 turze .. na auto nie dam rady niestety ;d

  2. #197
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    ty chyba nie kminisz, ze jak dasz czekajke to starcisz na tym 100razy wiecej niz zyskasz...

  3. #198
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    taa a jeśli to jest metoda na 100% "rozbrojenie" i innej nie ma ?

  4. #199
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    ja znam jedna 100% :P

    mag hiter/pol speeder
    bijesz 3 pierwsze tury, w 4 dajesz odno 3, 5 miks speeda, na dublu podwojny drenaz+hit, i ubijasz przed 10 tura :>

    dodam ze trzeba bic lodem, ale pod ta taktyke trzeba miec postac

  5. #200
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    taa bo zawsze trafisz denazem .. to nie jest 100% taktyka . za duże obrażenia też wywołują wybuch.... z resztą nie da rady go ubić w 10 tur nawet mając po niego staty

  6. #201
    taa bo zawsze trafisz denazem .. to nie jest 100% taktyka . za duże obrażenia też wywołują wybuch....
    Zgodzę ,się z tym , że nie jest to taktyka 100 %., ale chciałbym Ci powiedzieć , że za duże obrażenia wywołują wybuch TYLKO wtedy jeśli po zadaniu tych wielkich obrażeń jest tura bomba ;> Bo jeśli na doublu damy drenaż a potem zwykły cios , to bomb tego nie odczuje , nie ma takiej opcji.
    ...z resztą nie da rady go ubić w 10 tur nawet mając po niego staty
    Uwielbiam wręcz jak ktoś pisze swe posty po sprawdzeniu i przeanalizowaniu sytuacji ;> Taka podpowiedź : Da się ; >
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  7. #202
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Ale jak ktoś ma hitera, a bije z lodu to taki hit 1300+ już może sprawić wybuch

  8. #203
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    Zgodzę ,się z tym , że nie jest to taktyka 100 %., ale chciałbym Ci powiedzieć , że za duże obrażenia wywołują wybuch TYLKO wtedy jeśli po zadaniu tych wielkich obrażeń jest tura bomba ;> Bo jeśli na doublu damy drenaż a potem zwykły cios , to bomb tego nie odczuje , nie ma takiej opcji.

    Uwielbiam wręcz jak ktoś pisze swe posty po sprawdzeniu i przeanalizowaniu sytuacji ;> Taka podpowiedź : Da się ; >
    sam sprawdzałem to że po uzyciu drena i ataku zwykłym nie wybuchł ... A ubić w 10 tur go nie ubijesz bo jak za mocno go walniesz zwyklym atakiem to ci wybuchnie (raczej . ale trzeba by sprawdzić jaki dmg powoduje bum ) wybaczcie ze nie jestem w stanie wszystkiego sprawdzić ale nie chce mi się go na manu szukać

  9. #204
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    sam sprawdzałem to że po uzyciu drena i ataku zwykłym nie wybuchł ... A ubić w 10 tur go nie ubijesz bo jak za mocno go walniesz zwyklym atakiem to ci wybuchnie (raczej . ale trzeba by sprawdzić jaki dmg powoduje bum ) wybaczcie ze nie jestem w stanie wszystkiego sprawdzić ale nie chce mi się go na manu szukać

    drenaz zabiera 3k okolo przy ataku 1,1k nie wybucha wiec teoretycznie można to zrobic tylko niestety ja mam slimaka i nawet w butkach gothar mnie w pewnym momencie dubluje
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #205
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    taktyka na zabicie przed 10 tura jest 100% pewna, hit za 1/3hp z miecza kaplana powoduje wybuch, ale nawet 1,5k nie spowoduje. Do tego jesli sie vhybi drenazyk, to dajesz w skrypcie
    przecienik, wykonane tury=9
    hp przeciwnika<moja postac,zaklecia,lod,minimalne obrtazenia
    uzyj lod

    przecwinik wykonane tury=9
    hp przeciwnika>od naszego hita
    bryza

    i przechodzisz w taktyke 80% pewna.

  11. #206
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=69600&vtid=0 tja nie da sie do 10... leczy sie -.-'
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  12. #207
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2011
    Postów
    30
    a ja już chyba wiem od czego zależy czy bomb wybucha w 10 turze , odkryłem to w mojej walce z nim kiedy wybuchł w 10 turze :P

  13. #208
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Cytat Napisał lupin Zobacz post
    a ja już chyba wiem od czego zależy czy bomb wybucha w 10 turze , odkryłem to w mojej walce z nim kiedy wybuchł w 10 turze :P
    Podziel się z nami tą informacją
    Ziółek

  14. #209
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2011
    Postów
    30
    Cytat Napisał ReveL Zobacz post
    Podziel się z nami tą informacją
    moim zdaniem wybucha w 10 turze, gdy w 9 turze obrażenia jakie on nam zada są 2 razy mniejsze od tych jakie ostatnio my mu zadaliśmy co widać w raporcie:

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=9190&vtid=0

  15. #210
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Obaliłbym , ale wygasły mi raporty.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •