Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Ciągłe przenoszenie do Panelu Gracza

  1. #1

    Ciągłe przenoszenie do Panelu Gracza

    Od około tygodnia ciągle przenosi mnie do Panelu Gracza. Nie zależnie od tego czy stoję, chodzę, czy walczę po 3-5 minutach wywala mnie do Panelu. Mam Windows Vista i przeglądarkę Google Chrome(chociaż na Operze i Internet Explorer jest to samo, próbowałam też na laptopie i również to samo). Proszę o pomoc w tej sprawie.

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    To chwilowe.
    Swego czasu też takie coś miałem , ale minęło. Po prostu problem wyparował , chociaż na dłuższą metę naprawdę był uciążliwy.
    Trwało to ok. 3 dni w okresie wielkanocnym.

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Wyrzucanie do panelu jest zazwyczaj spowodowane utratą połączenia z serwerem na co najmniej kilkanaście sekund.

  4. #4
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Ja straciłem połączenie na 2 minuty podczas burzy i miałem god mode, więc to pewnie nie o to chodzi.

  5. #5
    winowajcą przenoszenia do panelu gracza okazał się avast, po wyłączeniu go wszystko wróciło do normy

  6. #6
    Ciekawe kto by na to wpadł, pograj kilka dni i jeśli problem nie wystąpi to temat zamknę.

  7. #7
    BLONDYNKA
    Konto usunięte

    Ważne Problem z zalogowaniem się na mapę !

    Witam gdzie mam zgłosić ten problem ??od 3 dni próbuje się zalogować na grę i co chwilę wyrzuca mnie do panelu albo jak już połączy zaraz wywala z gry ???Jeśli chodzi o internet to dobrze mi działa więc to napewno nie jego wina a dodam że znajoma która też gra w tą grę od początku ze mną też od paru dni ma podobny problem .Można coś z tym zrobić??

  8. #8

  9. #9
    Jednak problem znowu powrócił Myślę, że to może byc wina "kochanego" internetu z play...

  10. #10
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    tez mam play i tez mnie od wczoraj wywala na panel jak nienormalne
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    174
    Ja również mam Play, co wejdę na inną kartę niż MFO zastaję panel , mnie wywala od 1-2 tygodni.
    Windows 7, laptop , Mozilla Firefox.
    PS- Fps zniżyłem do 32 i animacje wyłączyłem, a problem nadal jest.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez anoria ; 08-05-2012 o 21:17

  12. #12
    Eldoth
    Konto usunięte
    Identyczny problem. Chyba Play nie lubi MFO. Mnie problem dotknął 3 miesiące temu. Przez pierwszy miesiąc było jako-tako później nie mogłem korzystać z zestawu laptop+Play. Obecnie na stacjonarnym+TPSA bez najmniejszego problemu. Na obydwu komputerach jest Avast.
    Ostatnio edytowane przez Eldoth ; 09-05-2012 o 06:39

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    nie mam avasta
    ale tak po prostu jest ze wywala jak się nic nie robi
    myslalem ze to celowe i normalne :P

  14. #14
    Ja korzystam z bardziej zaawansowanego zestawu zabezpieczeń niż jakiś darmowy Avast,
    nie mam Play'a, ciągnę internet przez kabel z Tepsy, ale wczoraj bijąc żółwie w okolicy
    godziny 20 co chwile wywalało mnie do panelu. Uznałem to za przypadek, gdyż w tym samym
    czasie testowałem The Settlers Online i prawdopodobnie zbyt dużo obciążyłem sprzęt.
    Wniosek z tego taki, że do listy prawdopodobnych przyczyn można także dołączyć zbytnie
    obciążenie łącza oraz komputera (mocy obliczeniowej procesora oraz pamięci).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •