Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Błędy w bójce!

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339

    Ważne Błędy w bójce!

    Bojka 4vs4.

    Drużyna w której byłem przegrywała, 2 osoby nie żyły, jedna dała poświęcenie i tu się zaczyna.

    Osoba, która dała poświęcenie na moim ekranie dalej żyła, osoby martwe dalej były martwe, ale mogły się leczyć i atakowały, mimo, że u mnie były martwe. Późniejsza sytuacja: wszyscy byli u mnie martwi łącznie ze mną, a bójka dalej trwała, ja podobno byłem żywy, mimo że nie mogłem nic zrobić...

    Błędy kolosalne, które rujnują totalnie bójki przy większej ilości graczy...

    Dodam, że F5 w ogóle nie pomagało, nie wiem co musiałbym zrobić, żeby gra normalnie działała... Aczkolwiek w raporcie wszystko jest OK...

    Windows XP, google chrome.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    61
    Lagi jakieś, albo coś z netem...

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    U mnie czas mojej tury leciał normalnie, a przy bodajże 13 sekundach do końca zrobiło się automatyczne polecenie ze skryptu. Pomimo tego, nadal miałem po lewej stronie panel z przedmiotami, zaklęciami etc, tak jakby tura trwała.
    Bididididid!

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    To co Bidi pisze też jest częstym przypadkiem, do końca tury zostaje kilka/kilkanaście sekund, a postać już wykonuje ruch ze skryptu. Z tego co wiem wielu graczy boryka się z tym problemem.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    generalnie problem z lagami nie powinien mieć wpływu na uciekający czas. Niezależnie od tego jak nasza łącze to łapie to chyba czas powinien lecieć jakoś... regularnie. Może się myle, nie wiem, ale po prostu ewentualnie problemy z internetem powinny mieć swój "urok" przy wykonaniu ataku w czasie, a po prostu przy problemie z połączeniem <- jego brak, czytaj system atakuje ze skryptu bo komendy nie dostał. Tak se tylko gdybam;d

  6. #6
    z Tym uciekającym czasem ,to prawda 10-15 sekund do ruchy spokojnie sie zastanawiam ,a tu postac sama wykonuje ruch ze skryptu

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Chyba najwyższa pora coś z tym zrobić. Wszyscy płaczą, że nie ma PVP, a błędy są momentami ogromne...

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    podstawowe pytanie - czy były zmieniane zakładki przeglądarki podczas walki?

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    U mnie nie... tez mam ten blad ze bije mi z polecen skryptu kolo 7 sek. Może jest to spowodowane tym że cos otwarte albo bylo otwate nawet przed walka pomimo ze nie zmienialam zakladek w czasie walki.

  10. #10
    Nie trzeba przełączać się miedzy kartami, wystarczy, zminimalizować okno przeglądarki lub wybrać inny aktywny element pulpitu - efekt będzie ten sam.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ten błąd w pierwszego postu być może faktycznie ma związek stricte z poświęceniem (odświeżenie nie pomaga), natomiast złe działanie odliczania to raczej efekt nieaktywnej karty lub całego okna przeglądarki - wtedy sekunda w przeglądarce trwa dłużej niż realna sekunda (f5 powinno naprawic opóźniony zegar).

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    U mnie na 80% w czasie wykonywania tury nie przelaczalem karty. Mielismy taka sytuacje, ze rozmawialismy na czacie sprzymierzencow co zrobic, gdy w 13 sekundzie do konca tury zrobilo automatycznie.
    Bididididid!

  13. #13
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Ten błąd w pierwszego postu być może faktycznie ma związek stricte z poświęceniem (odświeżenie nie pomaga), natomiast złe działanie odliczania to raczej efekt nieaktywnej karty lub całego okna przeglądarki - wtedy sekunda w przeglądarce trwa dłużej niż realna sekunda (f5 powinno naprawic opóźniony zegar).
    Faktycznie przy przełączaniu kart jest potem opóźnienie na karcie z grą, lecz to nie w tym rzecz. W bójkach gdy jest po 2x 4 osoby, przy ciągłym śledzeniu walki, dochodzi nasza tura i przy około 10 sekundach wykonuje polecenie ze skryptu.

    TO na pewno nie jest spowodowane opóźnieniem jak ktoś to pisał, bo ping 10 sekund to jest chyba do Australii i z powrotem, przez Chiny i Seatle.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Karty przeglądarki nie były zmieniane. Z tego co tu widzę, to chyba nikt inny takiego błędu nie miał, więc może to być faktycznie błąd z poświęceniem występujący bardzo rzadko.
    Ale z tego co pamiętam, to już kiedyś miałem coś podobnego, że przeciwnik na moim ekranie zginął (w walce 1vs1), a w rzeczywistości zostało mu kilka hp i dalej walczył, mimo że u mnie był trupem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •