Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 80

Temat: Drugi Turnij MFO - Turniej Graczy

  1. #46
    Coni
    Konto usunięte
    Trzeba być punktualnym, poza tym na pierwszy rzut oka widać, że walka ustawiona ;-D

  2. #47
    Zasady są i trzeba ich przestrzegać, ale wiem, że Ksil nie mogła być wtedy online, a jak się umawiała wcześniej z praqu i ten nie robił problemu, a jej przeciwnik w ogóle nie wyraził zainteresowania walką i był też offline o tej godzinie, to powinna przejść dalej a chyba nie ma nikt wątpliwości kto wygrał by te walkę
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    ufff. powiem tyle: czemu Ksil zawsze musisz isc przeciw innym? w Lidze graczy juz prawie wylecialas, bo nie wysylalas raportow, teraz mialas 3 dni na walke, i naprawde nie rozumiem, dlaczego masz do mnie pretensje... napisalem co napisalem, ale regulamin jest dla wszyskich taki sam. Kazdy ma miec do mnie pretensje ze dostal walkowera?, poza tym twoj przeciwnik byl wczoraj przez coanjmniej 3 godziny online, i przez pewien czas ty tez bylas. To, ze bylo oczywiste ze przegra to zanda podstawa.

    Cytat Napisał Ksiliath Zobacz post
    jednak stwierdziłeś, że wyeliminowanie mnie zwiększy twoje szanse na wygranie turnieju
    to bylo conajmniej nie na miejscu.

  4. #49
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ksiliath Zobacz post
    Pisałam z tobą o tym, że mi ten termin nie pasuje. Ciężko mi było umówić się z przeciwnikiem na walkę. Jak widać nie wiem czy on o niej zapomniał czy też nie chciał wcale walczyć, bo nawet się nie pojawił na termin walki. Swoją drogą pisałeś, że jeśli on się nie zjawi o 21;30 to mnie nie wyeliminujesz jednak stwierdziłeś, że wyeliminowanie mnie zwiększy twoje szanse na wygranie turnieju (patrz wyniki ligi graczy), ale jesteś sędzią, więc nie mi o tym decydować.

    P.S jak jest ostatni termin na walkę albo chcesz kogoś wyeliminować to wypadałoby jakąś wiadomość na prv wysłać.

    NO to tak.

    Po 1: nie możesz powiedzieć, że wyrzucił Cię bo to mu było na rękę, bo nie spełniłaś zasad zawartych w regulaminie. Gdybyś to zrobiła, było by inaczej.
    Po 2: Czemu niby Ciebie ma nie wyrzucać skoro nie wywiązałaś się z regulaminu ? Czy powinien tak robić w przypadku wszystkich uczestników? Czy tylko dla Ciebie należy naginać zasady ?
    Po 3: Masz czelność zarzucać mu, że wyeliminował Cię dla własnej korzyści, a potem dosyłać raport ? Dla mnie to kpina.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 01-04-2012 o 17:15

  5. #50
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Cytat Napisał praqu Zobacz post
    poza tym twój przeciwnik był wczoraj przez co najmniej 3 godziny online, i przez pewien czas ty tez byłaś.
    to było co najmniej nie na miejscu, bo wiesz że gdybyśmy razem byli on-line to bym zawalczyła z nim, a pisałam Ci w sobotę 2x że akurat w podanych godzinach nie mogę się zjawić, a nie każdy ma jak ty 24h na dobę czas, żeby wejść sobie na mfo i pograć.

  6. #51
    Cholera , za każdym razem to samo , w każdym turnieju/lidze to samo. Zawsze , ale to zawsze jakiś termin nie był Ci na rękę. Skoro tak , to nie zapisuj się na żadne turnieje bo później są właśnie takie problemy ...
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Na czas swiat wstrzymuje terniej, a kolejny termin to bedzie środa (11.04) o godzinie 21:30

    Wszyskim uczestnikom Wesołych Świąt

  8. #53
    El Fortuno
    Konto usunięte
    szkoda że "brak" dostał promocję zamiast Jeahoka ;(


  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    brak dobrze ostatnio walczy, ale juz zmienilem

  10. #55
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    przypominam o jutrzejszym terminie :>

  11. #56
    El Fortuno
    Konto usunięte
    pograne. ja mam jutro 2 zmianę . pisałem dzisiaj kasejowi i nawet się nie zalogował. wiec jak znam życie to jutro nie będę miał z nim jak zawalczyć i po turnieju.

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    a o której bedziesz? postaram sie byc tylko odpisz ja tak o 14 - 15 bede w domciu to wejde

  13. #58
    El Fortuno
    Konto usunięte
    O 14:20 juz mnie nie będzie i wracam po 23:15 . Pisze z komórki , kasej możesz zaczekać na mnie aż wroce z pracy to zawalczyny?
    Ostatnio edytowane przez El Fortuno ; 11-04-2012 o 17:33

  14. #59
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    Nie wiem czy bede nie mam specjalnie czasu zeby na mfo siedzieć.. eny nie trace od miesiaca a co dopiero godzine czekac skoro mam inne rzeczy do roboty moze sie zjawie nic nie obiecuje.

  15. #60
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Czas na rozegranie nastpenej rundy jest do soboty tj. 14.03 do 21:30

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •