Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Temat: Anty w grze.

  1. #1
    AcTiVe
    Konto usunięte

    Anty w grze.

    Witam!
    Chciałem poruszyć dość ciekawą, moim zdaniem zaskakująco pozytywną, kwestie.
    Chodzi mi o tzw. "anty". Czy uważacie, że będą oni tak popularni jak w MFO2?
    Czy jeśli ktoś zdecyduje się na taki kierunek rozwoju postaci będzie w stanie dojść wysoko w TOP'ce (rankingu pvp rzecz jasna)?
    Ja na razie nie widzę anty w MF3 (może mam słabą wyobraźnię).
    Uważam, że to, jak na razie, zaskakujący plus w porównywaniu do MF2.
    A Wy?
    Ostatnio edytowane przez AcTiVe ; 16-04-2011 o 20:21

  2. #2
    QSQ
    Konto usunięte
    Na moim 10 lvlu chciałem zawalczyć z jednym graczem, napisał, że jest anty wojem, a więc anty będą tutaj tak samo popularni.

  3. #3
    Mamy małe ograniczenie w rozdawaniu statystyk więc nie będzie 100% anty. Powinno to też wykluczyć hiterów.

  4. #4
    QSQ
    Konto usunięte
    Ale to bardzo małe ograniczenie.

  5. #5
    Shinpachi
    Konto usunięte
    Nie powinno być w ogóle anty, ponieważ raporty są ogulno dostępne. Każdy szanujący się gracz przez pojedynkiem powinien przeglądnąć kilka ostatnich walk przeciwnika w celu dobrania strategi i widać wszystko jak na dłoni. Poza tym taki anty nie przejdzie przez fabułę, bo nie wierzę, że będzie co 5 lwli robił resa na bossa

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    O jakim anty wy gadacie? Wszyscy zapewne mają obrony na minimum, żeby móc dawać w inne statystyki. Anty jak dla mnie jest nieopłacalne, dobre eq na obie profesję i można walczyć z dwoma profesjami nie mając dużo dane w obronę.

  7. #7
    Shinpachi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    O jakim anty wy gadacie? Wszyscy zapewne mają obrony na minimum, żeby móc dawać w inne statystyki. Anty jak dla mnie jest nieopłacalne, dobre eq na obie profesję i można walczyć z dwoma profesjami nie mając dużo dane w obronę.
    Heh no ale z anty byś nie wygrał. Jakbym miał z 50 dane w obrone zamiast w lucka np to byś mnie walił o połowe słabiej niż ja ciebie, i wtedy marny Twój los. Na testach próbowałem i dało się, ale to odrazu będzie w raportach widać, taka osoba będzie piętnowana i nikt z nim nie zawalczy

  8. #8
    Coni
    Konto usunięte
    Raniłbym cię np. zamiast 500 za 300 gdybyś miał tyle defa więcej, mało skuteczne na ten poziom, ponieważ są spłaszczenia. Więcej bym nadrobił krytykami i twoimi chybieniami, niż ty przyjmowaniem małych hitów.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Anty może i są, ale na małych lv (max 10-15lv).
    Bo na małym lv można dać np. 30 w obrone, bez dawania stat w obr mag.
    Na większym lv są już ograniczenia i anty nie jest tak efektywny.

    Zresztą tak jak pisał Coni, dawanie w obronę jest mało opłacalne.
    Więc myślę że powyżej 20lv raczej nie spotkamy żadnego porządnego anty.

  10. #10
    QSQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Więc myślę że powyżej 20lv raczej nie spotkamy żadnego porządnego anty.
    Prowokujesz ...Na MFO2 praktycznie tylko na anty grałem ;]...Chociaż tutaj mam zamiar być w topce dośw.

  11. #11
    Sosna
    Konto usunięte
    Wydaje mi się, że anty nie będą tu tak popularne, a to przez ogólnodostępne raporty, w takim wypadku ciężko jest namówić kogoś na pojedynek, a w bójkę mogą się włączyć zarówno magowie, jak i woje, co komplikuje życie takim graczom, możliwe, że jakaś strategia pojawi się wraz z rozwojem gry, teraz mamy stosunkowo wczesny etap, więc ciężko wyrokować co będzie później.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ale anty w mfo2 i tak nie były idealne.
    Z anty wojem było trudno, ale anty maga łatwo się niszczyło.
    Zresztą 0 defowcy byli lepsi.
    Ja moim speederem na 20lv miałem więcej ranku niż jakikolwiek anty.

    W mfo3 są specjalne blokady w rozdawaniu stat, więc anty nie będą już mieli szans na wysoki ranking.

  13. #13
    Snake
    Konto usunięte
    O co chodziło w tym Anty, możecie wyjaśnić nie grałem w mfo2.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    np. Anty woj-Gracz który daje dużo w obrone i nic w obrone magiczną.
    Walczy tylko z wojami.

  15. #15
    QSQ
    Konto usunięte
    Niekoniecznie dużo w obronę...Ja dawałem trochę, ale za to dużo szczęścia na anty woju i sporo speeda, aby duble walić.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •