Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 59

Temat: Błąd z areną walk / walka z bossem - wadliwy skrypt na automacie, wartość "undefined"

  1. #31
    Albo jakis blad w skrypcie na potworki, jak to u innych juz bywalo
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #32
    TrueStory
    Konto usunięte
    jak wchodze w skrypty to za moment od razu wyskakuje błąd połączenia z serwerem i się stronka odświeża ..

  3. #33
    RaxSnk
    Konto usunięte
    moze jakis administrator by sie wypowedzial pod tym dla czego wystepuja takie bledy z gory bym dziekowal za taka informacje

  4. #34
    Odnośnie tego 1 błędu to profilaktycznie możesz przeczyścić przeglądarkę np Ccleanerem lub
    ewentualnie ręcznie wykasować zbędne pozostałości po serfowaniu w internecie (ciasteczka,
    historia, pamięć podręczna), lub sprawdzić działanie na innej przeglądarce. Stawiałbym raczej
    na coś poważniejszego, także w tej sytuacji należy czekać na Admina o ile nic z tego co pisałem
    nie pomoże.

    Druga sytuacja to sprawdź dział błędy gdyż, podobne zdarzenia miały już miejsce.

  5. #35

  6. #36
    TrueStory
    Konto usunięte
    Przeczyszczenie przeglądarki nie dało rezultatów, inna przeglądarka również nic. W drugiej sytuacjii chodzi o to by coś w skryptach pozmieniac, ale przez ten pierwszy błąd ja nawet w skrypty nie moge wejsc bo mi wyskakuje błąd i odświeża stronke

  7. #37
    Z tym komunikatem był już temat:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...nie-idzie-grac

    - pojawia się on z naszej strony, gdy zrywa połączenie choćby na chwile.
    Ale, skoro jesteś już 2 osobą która to zgłasza (dzisiaj) to być może coś jest na rzeczy.
    Nie mniej, jednak, cierpliwie czekaj na wypowiedź Admina, podaj jeszcze info.
    o systemie operacyjnym oraz wersje przeglądarki.

  8. #38
    RaxSnk
    Konto usunięte
    zrobilem tak jak w temacie podanym przez administratora i niestety dalej jest to samo gram w inne gry na stronach i nie wyskakuje taki problem

  9. #39
    Ja tylko moderatorem jestem
    Podaj jeszcze nazwę i wersję przeglądarki oraz systemu operacyjnego.
    Czy ta sytuacja dziś po raz pierwszy wystąpiła, czy może już wcześniej
    się pojawiała. Błąd był jednorazowy, tzn teraz jest już w porządku, czy
    po wystąpieniu tego komunikatu np gra się zacięła na walce?

    https://screenshooter.net/2136675/dotrpit

    - mam to samo, co autor, walka z żółwiem się zacięła, pojawia się w/w komunikat ->
    OK, stronka się odświeża po czym dalej to samo, kolejny komunikat o tej same treści.
    To masowe zjawisko, internet nie został rozłączony.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 08-03-2012 o 22:15

  10. #40
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Znowu błąd w skrypcie - spróbuj się przełączyć na manual i powinno pomóc. Po walce popraw wartości "undefined" w skrypcie.

  11. #41
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Jhttps://screenshooter.net/2136675/dotrpit

    - mam to samo, co autor, walka z żółwiem się zacięła, pojawia się w/w komunikat ->
    OK, stronka się odświeża po czym dalej to samo, kolejny komunikat o tej same treści.
    To masowe zjawisko, internet nie został rozłączony.
    Mam to samo. Błąd wystąpił podczas bicia mojego żółwia.
    Pokarało (drużynę) Zło.

    Odwołałem auto- pomogło.

  12. #42
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    przełącz walkę na manual, zanim nastąpi odświeżenie - pomaga. Potem trzeba poprawić skrypty.

  13. #43
    Ha, czyli to nie moja wina, ja tylko manual, ale to dziwne że podczas walki nagle coś takiego wystąpiło.

  14. #44
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Ha, czyli to nie moja wina, ja tylko manual, ale to dziwne że podczas walki nagle coś takiego wystąpiło.
    Szczególnie w najnowszej wersji chrome dosyć łatwo przez przypadek zapisać zły skrypt, a validacja nie działa najlepiej. Będziemy to poprawiać, bo coraz częściej się zdarza.

  15. #45

    Jeśli ktoś miałby jeszcze podobny problem -> należy poprawić w miejscu undefined

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •