Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Punkty AP

  1. #1
    Waldemar
    Konto usunięte

    Punkty AP

    Otóż mam następujący problem. Mianowicie nie chcą mi nabijać się punkty AP. Na początku było wszystko OK. Miałem zaklęcie lodu i zdolność leczenie i wszystko przebiegało pomyślnie. I po jednej z walk leczenie zdobyło 2 gwiazdkę, a lodu brakował 1 AP do awansu. Stoczyłem parę następnych walk z potworami i wciąż mi lód nie awansował. Więc patrze i lód wciąż ma brak 1 AP. Spojrzałem na leczenie i okazało się że ono zabierało all AP. No więc zdjąłem leczenie żeby mi się nabił lód(żeby nie było, wcisnąłem zapisz). I jak jedyną, aktywną rzeczą zabierającą AP był lód to wtedy AP zaczęło po prostu przepadać. Nieaktywne leczenie i nieaktywny gem także nie dostawały tych AP.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Musisz awansować na 5 level.

  3. #3
    Phenomenal
    Konto usunięte
    To nie jest tak. AP się nie dzieli, tylko każdy gem, zaklęcie użyte w walce oraz zdolność dostaje całe AP wygrane za walkę. Twoje zaklęcie lodu ma ograniczenie poziomowe, o czym z resztą jest napisane w widoku jego właściwości. Póki nie awansujesz na wymagany poziom, to lód nie awansuje na 2 *, więc zakładaj szybko to leczenie bo tracisz tylko AP

  4. #4
    Żeby zaklęcie dostało AP musisz przynajmniej raz użyć go w walce.

    Dodatkowo zaklęcie nie awansuje na kolejną gwiazdkę, jeśli nie masz odpowiedniego poziomu (każda kolejna gwiazdka odblokowuje się co 5 poziomów).

  5. #5
    Waldemar
    Konto usunięte
    Gdy ponownie aktywowałem leczenie to ono znów zaczęło zabierać całe AP

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    zapewne nie masz wystarczająco wysokiego lv, aby wbić kolejną gwiazdkę.

  7. #7
    dy ponownie aktywowałem leczenie to ono znów zaczęło zabierać całe AP
    Wszystkie aktywne zdolności, gemy i użyte w walce zaklęcia dostaję tylko samo AP. AP nie jest dzielone między aktywne zdolności, gemy i użyte w walce zaklęcia.

  8. #8
    Waldemar
    Konto usunięte
    hmmm....faktycznie
    Nie pomyślałem o tym. Jak grałem w stare mfo to gwiazdki nabijały się mimo to choć były traktowane jako słabsze. Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Temat do zamknięcia

    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Wszystkie aktywne zdolności, gemy i użyte w walce zaklęcia dostaję tylko samo AP. AP nie jest dzielone między aktywne zdolności, gemy i użyte w walce zaklęcia.
    Przyzwyczajenie do starego mfo po prostu
    Ostatnio edytowane przez minek ; 13-04-2011 o 21:47

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •