Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Dodanie zdolności dropiącej z Garudy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210

    Pytanie Dodanie zdolności dropiącej z Garudy

    Wychodze z inicjatywą, aby dodać zdolność "Pomyślność" do drąpiącej z minibossa Garuda. Pewnie ktoś już to proponował, ale jeżeli nie to ja to robię.
    Ostatnio edytowane przez Hydrei ; 20-11-2020 o 00:47 Powód: Poprawka

  2. #2
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Aż sprawdziłem z ciekawości skąd dropiła do tej pory - byłem pewien że z Ogra, ale jednak z Mięsożera. Na tak, przyda się i ma sens.

  3. #3
    Z jakiegoś mini lub uni z Nordii przecież też dropi.
    Nie ma co dawać do zbyt wielu bossów takiej zdolności bo skończy się jak ze spowolnieniem i szczęśliwym ciosem, gdzie zwojów nawet nie opłaca się sprzedawać graczom.

  4. #4
    Baguesfi
    Konto usunięte
    Na nie po co to komu

  5. #5
    Z niej dropi juz spowolnienie i szczęśliwy cios+ jeszcze uber silne eq, nie wspominając o nagrodach za pióra.
    Na nie.
    + może jakoś byś to uargumentował?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Z niej dropi juz spowolnienie i szczęśliwy cios+ jeszcze uber silne eq, nie wspominając o nagrodach za pióra.
    Na nie.
    + może jakoś byś to uargumentował?
    Pewnie chodzi o to, ze Pomyslnosc dropi tylko z Miesozera i zeby dropila z jakiegos jeszcze mini bossa

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Z niej dropi juz spowolnienie i szczęśliwy cios+ jeszcze uber silne eq, nie wspominając o nagrodach za pióra.
    Na nie.
    + może jakoś byś to uargumentował?
    Pomyślność jest strasznie droga i trudno dostępna dla low lvli gdzie nie opłaca im się expić na 30 poziomie na Krwioślinach - przez miesiąc widziałem tylko jedną na targu gdzie sam ją kupiłem, bo cena do trudności zdobycia się zgadza.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Pomyślność jest strasznie droga i trudno dostępna dla low lvli gdzie nie opłaca im się expić na 30 poziomie na Krwioślinach - przez miesiąc widziałem tylko jedną na targu gdzie sam ją kupiłem, bo cena do trudności zdobycia się zgadza.
    Mimo to pomyślność jest zdolką dość niszową na niższych levlach. Nie jest to żaden must-have, więc nie jest potrzebna przeciętnemu graczowi, może poczekać, aż mu dropnie w nordii.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Pomyślność jest strasznie droga i trudno dostępna dla low lvli gdzie nie opłaca im się expić na 30 poziomie na Krwioślinach - przez miesiąc widziałem tylko jedną na targu gdzie sam ją kupiłem, bo cena do trudności zdobycia się zgadza.
    Nom, 140k.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Nom, 140k.
    To jest całe eq ogra na 30lvl - plus połowa eq Skrzydlatego gdzie początkującemu trudno o tyle pieniędzy

  11. #11
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Mimo to pomyślność jest zdolką dość niszową na niższych levlach. Nie jest to żaden must-have, więc nie jest potrzebna przeciętnemu graczowi, może poczekać, aż mu dropnie w nordii.
    Ogólnie to ona w ogóle nie jest potrzebna, ale mimo to jej drop jest dziwny i nie ma nic wspólnego z bossem. To już nawet można ją wywalić z Krwioślina i dać do Garudy (albo Ogra - bardziej pasuje według poziomu).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •