Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 330

Temat: Zgadnij datę upka Nordia/Azarad

  1. #181
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał TRoCHoN Zobacz post
    31.03.2019 !
    Ciebie również nie widzę. Jeśli jesteś tam, to daj znać, gdzie.

  2. #182
    Użytkownik Avatar NieZgodna
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    47
    Teraz to już sam się pogubiłem... Już napisałem wcześniej tą datę 31.03.2019 #160 post .
    Czyli jestem po za konkursem ??
    Ostatnio edytowane przez NieZgodna ; 01-02-2019 o 10:30 Powód: Text się sformatował

  3. #183
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    01.08.2019

    Wcześniej głosowałem w poście #112, ale nie zostałem dodany.

  4. #184
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jako, że wybił nowy rok, to ogłaszam, iż więcej dat nie przyjmuję, proszę o nie zamykanie tematu, ponieważ będę edytował pierwszy post, celem zaznaczenia, kto wygrywa.
    .
    Post nr. 87, każdy post po nim był poza konkursem, więc nie braliście udziału w rundzie pierwszej.

  5. #185
    Nie płaczcie. Poczekajcie do maja-czerwca. Pragnę wbić lv to mój jedyny cel w życiu nie zabierajcie mi tej przyjemności.

  6. #186
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Oddając swój głos lata temu rzuciłem datę dla jaj myśląc że nawet w najczarniejszym scenariuszu nie będzie ona możliwa, tak samo nie myślałem że admini dopuszczą do sytuacji w której ktoś wbija 70 lvl przed upkiem, przechodzi w wyższy "próg" zaklęć i zdolność...to przecież będzie ogromna przewaga nad innymi graczami.

    A tu proszę, po kilkunastu latach gry wciąż potrafią mnie zaskoczyć
    Sorry za offtopic.

    Ja natomiast mam pytanie, czemu osoby wciąż liczące się w 1 etapie są pokrzywdzone i nie mogą oddać drugiego głosu? Ewentualnie ciągle możliwy termin powinien liczyć się również w drugim etapie dając szanse na podwójne zwycięstwo.

  7. #187
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Oddając swój głos lata temu rzuciłem datę dla jaj myśląc że nawet w najczarniejszym scenariuszu nie będzie ona możliwa, tak samo nie myślałem że admini dopuszczą do sytuacji w której ktoś wbija 70 lvl przed upkiem, przechodzi w wyższy "próg" zaklęć i zdolność...to przecież będzie ogromna przewaga nad innymi graczami.

    A tu proszę, po kilkunastu latach gry wciąż potrafią mnie zaskoczyć
    Sorry za offtopic.

    Ja natomiast mam pytanie, czemu osoby wciąż liczące się w 1 etapie są pokrzywdzone i nie mogą oddać drugiego głosu? Ewentualnie ciągle możliwy termin powinien liczyć się również w drugim etapie dając szanse na podwójne zwycięstwo.
    Ależ mogą, rezygnując z pierwszego etapu.

  8. #188
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    I to jest niesprawiedliwe, za lepsze typowanie spotyka nas kara w postaci braku możliwości udziału w obu etapach.
    Teoretycznie mógłbym zagłosować gdy mój termin minie ale do tego czasu na pewno głosowanie będzie zamknięte.
    W takim razie drugi etap powinien zacząć się dopiero po minięciu ostatniego terminu (platyna pomijam z oczywistych względów) żeby wszyscy mieli takie same szanse.

  9. #189
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    20 sierpnia 2019 roku

  10. #190
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Oddając swój głos lata temu rzuciłem datę dla jaj myśląc że nawet w najczarniejszym scenariuszu nie będzie ona możliwa, tak samo nie myślałem że admini dopuszczą do sytuacji w której ktoś wbija 70 lvl przed upkiem, przechodzi w wyższy "próg" zaklęć i zdolność...to przecież będzie ogromna przewaga nad innymi graczami.
    Ależ nikt nikomu nie zabrania rozwijać poziomu swojej postaci. Choć teraz faktycznie mało to się opłaca, raczej jedynie dla własnej satysfakcji gdyż doszło do sytuacji patologicznej gdzie obecnie promuje się nude i brak rozwoju postaci, a ci co w pocie czoła wbijają lv są marginalizowani i stawiani w cieniu. Zaprawdę powiadam wam, jeśli nię będzie możliwości rozwoju postaci ponad limit levelowy nic w tej grze nie będzie mnie już trzymać.

  11. #191
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Od jakiegoś czasu (co najmniej 1 rok) Admin nie zajmuje się Adminowaniem MFO3 lecz tylko Administrowaniem. Jest w tym pewna, istota różnica...

  12. #192
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    9 maja 2019

  13. #193
    musaraj
    Konto usunięte
    25.05.2019

  14. #194
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114
    22.06.2019

  15. #195
    Ja wstawiłem datę tak późno bo prawdopodobieństwo na wygraną było niskie gdy tak gęsto zakładano się w roku 2018, to ot założyłem się że będzie nieco później, by mieć na to większą szansę i zgadnąłem symboliczną niedzielę biorąc pod uwagę poradę Antka (lub jego impostera) że w trakcie eventu upka nie będzie.

    Zgadzam się z Bukłakiem, też się czuję trochę pokrzywdzony z faktu że nie mam gwarantowanej nagrody gdyż Misery zmienił ustawienia gry w trakcie po tylu latach, ale z punktu widzenia regulaminu miał do tego prawo. Przecież nagrody rozdaje za darmo i my tu tylko napisaliśmy datę i mamy taki sobie giveaway, do tego za marną ilość złota bo przy 2 dniach swobodnego expienia mamy sobie milion.

    Może i ja dołożę swoją część że jak nie wygram w pierwszej rundzie, to tam wygranemu tyle złota, ile posiadam w momencie upka. Póki co mam w depozycie 3930000 G plus jeszcze co mam przy sobie z ponad milion (zobaczcie zawartość w rankingach, odejmijcie podatek od handlu). Choć może się nieco zmienić do momentu upka, nie będę wydawał pieniędzy specjalnie po to, aby sobie zrobić EQ a zwycięzcy zostawić zaledwie parę groszy. Po prostu chcę się pobawić albo z poczuciem wygranej, albo zaczynając upka z 0 G przy sobie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •