Zobacz wyniki ankiety: Propozycja:

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Opcja 1

    7 20.00%
  • Opcja 2

    3 8.57%
  • Opcja 3

    5 14.29%
  • Opcja 4

    6 17.14%
  • Nic nie zmieniać

    26 74.29%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Przypadkowe wchodzenie w potwory.

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2011
    Postów
    87
    I co to za uproszczenia? Selekcja naturalna, słabi odpadają, jeśli któs nie jest wstanie przemierzać Arkadii z powodu kilku małych potworów, no to cóz...

    A tak serio to w sumie nie robi to większej różnicy, jest obecnie już mnóstwo uproszczeń do unikania potworów czy to dozwolonych czy też nie, więc jak już by bardzo tego chciano i było to niezbędne to najlepiej wziac jakas prostą opcje wprowadzenia tego by czasu nie marnować.

    PS: Co to za random Tomi sie wypowiada w postach, jakby coś wiedział o grze? Co on tu wgl robi?

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    255
    Niech wprowadzą opcje czasowego wyłączenia potworów za mfy i tyle

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2022
    Postów
    9
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    odpowiadając na temat sprzed 4 miesięcy w taki sposób mogłeś w ogóle nic nie pisać.
    Jak kole w oczy to proszę moderację o usunięcie mojego postu Dziękuję za uwagę
    Ostatnio edytowane przez Memekino ; 22-09-2022 o 00:02 Powód: nie cytowałam poprzednio odpowiedzi na mój post rozmówcy. nie wiedziałam jak to się robi

  4. #19
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Niech wprowadzą opcje czasowego wyłączenia potworów za mfy i tyle
    dorzucam się do propozycji
    Nie chce banaa

  5. #20
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    348
    Wprowadźmy za MF w ogóle prawo do chodzenia strzałkami i myszką, a za darmo jedynie obracając ekranem.
    Co wypowiedź to głupsza.
    ***** ****

  6. #21
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Wprowadźmy za MF w ogóle prawo do chodzenia strzałkami i myszką, a za darmo jedynie obracając ekranem.
    Nie stać cię to nie płacisz, prosta bajka. Nikt cię nie zmusza do kupienia "ochrony", a przynajmniej taka opcja oszczędzi płaczu, mf jak sama nazwa mówi "usługa premium". A co do
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Co wypowiedź to głupsza.
    W pełni popieram twoje zdanie ;D
    Nie chce banaa

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2022
    Postów
    9
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Wprowadźmy za MF w ogóle prawo do chodzenia strzałkami i myszką, a za darmo jedynie obracając ekranem.
    Co wypowiedź to głupsza.
    Ty w ogóle jesteś z czegoś zadowolony czy tylko będziesz narzekać na ludzi bo się z Tobą nie zgadzają? Gdzie tu konstruktywna krytyka xd

    Z tym MF też sie zgadzam. Chcecie sobie ułatwiać gierke? to zapłaćcie. Oby jednak nie poszło to w drugą stronę, że przez pomysły z ułatwianiem gry, ta przestanie być grywalna. Dlatego pleas nic nie zmieniajcie w kwestii losowego wpadania na potwory. Straci to swój klimat. Ja nawet specjalnie włączam sobie by wpadać non stop randomowo na potwory, nawet podczas eksploracji (opcja ich ukrycia) bo TAK JEST CIEKAWIEJ. Mimo wszystko pomysł z zebrą najbardziej mi się podoba XD
    Ostatnio edytowane przez Memekino ; 23-09-2022 o 11:58 Powód: brak cytatu

  8. #23
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Powiem jedno. Nie doceniacie gemy bierności. Dzięki 3 nabitym takim gemom byłem w niebie jeśli chodzi o ten problem. Potrafi 10 razy pod rząd uniknąć tej niechcianej walki gdy potwór w nas wejdzie.

  9. #24
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    348
    Cytat Napisał Memekino Zobacz post
    Ty w ogóle jesteś z czegoś zadowolony czy tylko będziesz narzekać na ludzi bo się z Tobą nie zgadzają? Gdzie tu konstruktywna krytyka xd

    Z tym MF też sie zgadzam. Chcecie sobie ułatwiać gierke? to zapłaćcie. Oby jednak nie poszło to w drugą stronę, że przez pomysły z ułatwianiem gry, ta przestanie być grywalna. Dlatego pleas nic nie zmieniajcie w kwestii losowego wpadania na potwory. Straci to swój klimat. Ja nawet specjalnie włączam sobie by wpadać non stop randomowo na potwory, nawet podczas eksploracji (opcja ich ukrycia) bo TAK JEST CIEKAWIEJ. Mimo wszystko pomysł z zebrą najbardziej mi się podoba XD
    nie zgadzac sie a czytac kompletne bzdury to 2 rozne rzeczy
    ***** ****

  10. #25
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    nie zgadzac sie a czytac kompletne bzdury to 2 rozne rzeczy
    Podaj jeden przykład dla którego szanujesz ludzi, którzy się z tobą nie zgadzają. Ktoś kto się nie zgodził na twój pomysł nie zdenerwował cię? Kogoś lubisz pomimo tego? Mnie np nie zdenerwowałeś, a masz przeciwne zdanie

  11. #26
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    348
    To jest post na temat przypadkowego wchodzenia w potwory, a nie wyklad "Galaxy i jego szacunek do ludzi". Wyrazilem swoje zdanie, wy zrobiliscie to samo. Na niektore komentarze odpisalem co o nich sadze i tyle. Moje zachowanie nie powinno nikogo interesowac. Komus cos nie pasuje to spadowa, mozecie rownie dobrze mnie ignorowac. Koncze na tym wypowiadanie sie w tym temacie, bo zaraz jakis Pan Mod zrobi porzadek ze mna, nie robiac go z nikim innym.
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •