Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Antybristler I

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    Antybristler I

    Witam,

    po nagonkach w poprzednich tematach Moderatora HP Antybristler I chcę dołączyć jeszcze pewne publiczne oświadczenie.

    Ww. graczowi została zaproponowana z mojej strony propozycja trójstronnego porozumienia w sprawie przekazania nicka Antbristler graczowi Antybristler I, który kasując konto dokładnie wiedział co robi i musiał liczyć się z wszelkimi tego konsekwencjami, co zostało zresztą potwierdzone przez Admina niejednokrotnie.
    Do kosztów umowy oprócz moich kosztów zostały wliczone koszty zmiany nicka i inne koszty "moralne" jak publicznie bezpodstawne oskarżanie mnie o rzekomą "kradzież" i "podszywanie" co jest NIEMOŻLIWE z technicznego punktu widzenia, publiczne linczowanie, poniżanie i do chwili obecnej obrażanie mnie przez wielu graczy na PW/czacie i prezentacji tzn. celowe zniesławienie mnie takimi absurdami.

    Złożona przeze mnie propozycja nie została zaakceptowana, więc więc sprawa ew. kompromisu nie zaistnieje. Sam Antybristler I dostał w nagrodę f. Moderatora, to dodatkowo wiele wyjaśnia.

    Nie ma co liczyć na choćby minimalny obiektywizm ze strony administracji
    SJP
    1. «przedstawianie i ocenianie czegoś w sposób zgodny ze stanem faktycznym, niezależnie od własnych opinii, uczuć i interesów»

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Witam,

    po nagonkach w poprzednich tematach Moderatora HP Antybristler I chcę dołączyć jeszcze pewne publiczne oświadczenie.

    Ww. graczowi została zaproponowana z mojej strony propozycja trójstronnego porozumienia w sprawie przekazania nicka Antbristler graczowi Antybristler I, który kasując konto dokładnie wiedział co robi i musiał liczyć się z wszelkimi tego konsekwencjami, co zostało zresztą potwierdzone przez Admina niejednokrotnie.
    Do kosztów umowy oprócz moich kosztów zostały wliczone koszty zmiany nicka i inne koszty "moralne" jak publicznie bezpodstawne oskarżanie mnie o rzekomą "kradzież" i "podszywanie" co jest NIEMOŻLIWE z technicznego punktu widzenia, publiczne linczowanie, poniżanie i do chwili obecnej obrażanie mnie przez wielu graczy na PW/czacie i prezentacji tzn. celowe zniesławienie mnie takimi absurdami.

    Złożona przeze mnie propozycja nie została zaakceptowana, więc więc sprawa ew. kompromisu nie zaistnieje. Sam Antybristler I dostał w nagrodę f. Moderatora, to dodatkowo wiele wyjaśnia.

    Nie ma co liczyć na choćby minimalny obiektywizm ze strony administracji
    1. Już wszyscy wiedzą, że chciałeś mu sprzedać wymyślony przez niego nick, nie musisz tworzyć tematu, by o tym wszystkich informować.
    2. Co ma na celu ten temat?
    3. Trójstronne? Czyli między tobą i nim, a kim?
    4. Kradzież jest niemożliwa, podszywanie owszem. Jeśli zmienię nick na Potencjalny Nabywca i powiem, że tamto konto było moje, to będę się podszywał pod jego właściciela.
    5. A czy w regulaminie jest zapis, że administracja musi być objektywna? To gra admina, konta należą do niego, jak chce, to może ci zmienić nick na nickoddany, a jemu na Antybristler i nic z tym nie zrobisz. Takie prawo administracji.

  3. #3
    Nie chce mi się tego czytać, ale w skrócie chodzi o to że oryginalny Antek dostał moda i jak wcześniej ci nie przeszkadzał, to teraz już przeszkadza?
    Człowieku, to konto nie należy nawet do ciebie tylko do administracji, masz to w regulaminie. Więc nie jesteś właścicielem tego nicku, admini są, więc mogą zrobić z tym jak żywnie im się podoba. Dostałeś wersję "light" i jeszcze marudzisz?

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    1. Już wszyscy wiedzą, że chciałeś mu sprzedać wymyślony przez niego nick, nie musisz tworzyć tematu, by o tym wszystkich informować.
    2. Co ma na celu ten temat?
    3. Trójstronne? Czyli między tobą i nim, a kim?
    4. Kradzież jest niemożliwa, podszywanie owszem. Jeśli zmienię nick na Potencjalny Nabywca i powiem, że tamto konto było moje, to będę się podszywał pod jego właściciela.
    5. A czy w regulaminie jest zapis, że administracja musi być objektywna? To gra admina, konta należą do niego, jak chce, to może ci zmienić nick na nickoddany, a jemu na Antybristler i nic z tym nie zrobisz. Takie prawo administracji.
    Chyba zapomniałeś o tym, że gracz o nicku kiedyś Antybristler DOBROWOLNIE się wykasował, tj. dokonał operacji nieodwracalnej, w momencie kasowania nie ma już konta i wygasają wszelkie uprawnienia, roszczenia a także zgromadzone na nim złoto, eq, punkt MFy itd.
    Po drugie obecne konto gracza Antybristler I jest innym kontem i nie ma ŻADNEJ gwarancja że jest faktycznie kontem tamtej osoby, która je skasowała (a nawet jeśli byłyby to są bez znaczenia).
    Nie można się podszywać pod coś, czego nie ma, konto zostało wolną wolą kasującego usunięte.

    To że w regulaminie nie ma takiego zapisu, tzn. że administracja ma być nieobiektywna? Chcesz przebywać w części społeczeństwa MFO3 gdzie administracja jest nieobiektywna? Podstawą gry w MFO3 jest obiektywizm administracji, bez tego można robić co się chce. Administracja mnie przeważnie zastrasza jakimiś wymyśleniami Antybristler I, a w MFO3 pełno naruszeń regulaminu i to przez wiele lat, jak choćby to: https://image.ibb.co/fREWi8/Kaczorrr_16_05_2018.png
    Z tego co pamiętam, to ta prezentacja jest już z 2 lata o takiej treści, jawnie łamie regulamin i kk, no i nic. Skoro tak, to po co ten regulamin, kodeks i to wszystko? Może usunąć i będzie o wiele łatwiej.

  5. #5
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Przypominam:
    Cytat Napisał Tomi
    @Mapy/Nasciturus/Antybristler

    Do nicka masz prawo, chociaż i tutaj można mieć wątpliwości z uwagi na okoliczności i cel zajęcia tego nicka.
    Jednak już towarzyszące celowe działania mające na celu wprowadzenie w błąd, że jesteś tą samą osobą, do której nick należał wcześniej są całkowicie niedopuszczalne. Powstrzymaj się od tego natychmiast, albo będą konsekwencje. I nie, nie chcę słyszeć pokrętnych tłumaczeń z Twojej strony - jeśli takowe nastąpią to będzie dla mnie sygnał, żeby podjąć działania.
    Sam Antybristler I dostał w nagrodę f. Moderatora, to dodatkowo wiele wyjaśnia.
    Tego komentować nie będę.

    Temat jest zakończony, są jakieś granice. Przypominam Administracji o złożonej przez tego gracza deklaracji.

    @up: Niestosowne prezentacje można zgłosić do dowolnej osoby z kadry, nawet testerów. Dziękuję za uwagę.
    Zamykam i czekam na interwencje Tomiego

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •