Jak w temacie.
~~~~~~~~~~
Kupię składniki:
sztuk: 2526
-------------
sztuk: 3051
-------------
sztuk: 2072
-------------
Płacę za sztukę: 1 000G(handel)/1 111G(targ)
~~~~~~~~~~
Ponadto kupię:
LUB
sztuk: 2500
-------------
Płacę za sztukę: 3 000G(handel)/3 333G(targ)
~~~~~~~~~~
Koniec, jak kupię.

