Sortowanie rzeczy na targu albo raportów z bitew jest dość proste. Jednak jest w tym problem, jeśli chcemy znaleźć coś konkretnego. Także proponuję dodać do interfejsu raportów i targu przycisku z wyszukiwaniem zaawansowanym.

1. Targ/Aukcjoner
Ostatnio pojawiła się propozycja, by dodać opcję "nie w ekwipunku" lub coś podobnego. Taka zmiana na pewno się przyda, jednak do tego kilka dodatkowych:
-Przedmioty tylko od danego sprzedającego
-Przedmioty od każdego oprócz danych graczy
-Okazje, tj. przedmioty o cenie niższej o x procent od średniej
-Wybór plusów uzbrojenia
-Wykluczenie z listy (tj. np. szukamy eq na przedział 50-60lvl, ale nie interesuje nas set Kalvadora, albo przedmiotów kategorii "inne", ale żadne z Langeburga)
Poza tym naprawienie średnich cen, bo albo żyjemy w rzeczywistości z dziwnym prawdopodobieństwem i niektóre średnie nie istnieją, albo się kasują po czasie. I chyba słyszałem, że tak jest. Po co!?

2. Raporty
Ach, już tak miałem. Biłem se gałkowce i widzę, że w eq mam kartę, ale nie wiem, skąd konkretnie. A że moja była propozycja na powiadomienia o zdobyciu karty nawet nie została zaakceptowana, to być może nie ma co na nią liczyć (minęło już trochę czasu) i trzeba wymyśleć coś nowego.
-Sortowanie konkretnym dropem (typu właśnie karta, wtedy masz gotowy raport a nie szukanie wśród 40 gdzie 39 to oko gałkowca w moim przypadku)
-Sortowanie walk poddanych
-Sortowanie wg. konkretnych kryteriów typu tylko potwory z Eliar albo wszystkie unikaty oprócz Magicznego Dzbana.