Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Outfity z questów

  1. #1
    Inkazuki
    Konto usunięte

    Outfity z questów

    Witam,
    mam nowy pomysł, mianowicie dostawanie nowego wyglądu, z questa, a żeby było wam łatwiej się z tym oswoić, wymyśliłem nawet owe zadanie:

    Szło by się do npc, który sprzedawał by wyglądy po bajonalnie wysokie kwoty i za jakieś itemy, lecz gdy dał by nam misję, np. odnalezienie jakiegoś kota(etc.) a my ją wykonamy, a potem z wdzięczności, zaoferował by nam nowy, unikatowy wygląd za tańszą cenę i mniejszą ilość przedmiotów, np. skóra z dzika x10, 100.000G oraz zbroja z dzika dawała by nam jakiś outfit. Ważne, by były to outfity z klimatem.

    To tylko moja wizja. Mam nadzieję, że się przyjmie.
    Pozdrawiam,
    Sco.

  2. #2
    Salcia
    Konto usunięte
    ja jestem na nie :> dlaczego? za "unikatowy" wygląd płacimy w MF'ach czyli je kupujemy. Outfity są to tylko sprawy wizualne, więc kupuje ten kto chce Było by za łatwo

  3. #3

  4. #4
    Inkazuki
    Konto usunięte
    Ja nie mówię że tak by się robiło na wszystkie outfity, tylko na kilka, dało by się również kupić, a quest byłby nieobowiązkowy.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Naprawdę żal wam tych kilku mf na wygląd?

  6. #6
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Pomyśl jak biznesmen wyleciał Ci unikat z mini bossa którego mało kto ma to go sprzedaj za mf i tak po jakimś czasie bedzie nadmiar tych przedmiotów a MF zawsze będą w cenie czyli Minek dobrze to ują

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •