Strona 782 z 1130 PierwszyPierwszy ... 282682732772780781782783784792832882 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,716 do 11,730 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #11716
    Burmester
    Konto usunięte
    A pamięta ktoś ile śmieci tego typu (screen poniżej) kosztowały wyjściowo na evencie w 2013? Bo wyleciało mi z głowy czy 5, 10 czy 15MF ?

    Załącznik 8793

  2. #11717
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2019
    Postów
    18
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    jak pod pvp to rozdzka gothar albo laska kapłana głowa czepek garudy na woja kaptur kapłana na maga zbroja szata kapłana albo pancerz orka buty gotharki 9 buty gothar) dodatek zalezy albo pas orka albo bransa garudy albo medalion kapłana pierscien gothar
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    ja grałem magiem rózgę gothar, czapka i zbrojka garudy, kapcie i dodatek orka albo kappana, w zależności od przeciwnika. wojkiem kapcie gothar są jeszcze warte uwagi, a poza tym bransoletka garudy jest fajna. z broni wojka lubię łapki garudy, miecz kappana i włóczkę gothar. moja opinia, ale z tego co wim to sporo osób tak gra



    secik na 50 lvl tylko pod PVE, chciałbym dobre 2 sety pod magiczne i fizyczne bossy a że kupuje +5 minimum to nie chce marmować kasy na coś beznajdziejnego

  3. #11718
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał NatsuDragneel Zobacz post
    secik na 50 lvl tylko pod PVE, chciałbym dobre 2 sety pod magiczne i fizyczne bossy a że kupuje +5 minimum to nie chce marmować kasy na coś beznajdziejnego
    Nie ma czegoś "beznadziejnego". +5 na bossy? Rozumiem, że chcesz bić na niskim lvlu zmorę i lewiatana? Czy innego bossa?
    Jeśli chodzi o bicie bossów na niskim levlu, to na każdego jest dobrego co innego. Jeśli szukasz konkretnie eq pod obrony, to na maga na pewno kaptur kappana, a na woja zbroja orka.

  4. #11719
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2019
    Postów
    18
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Nie ma czegoś "beznadziejnego". +5 na bossy? Rozumiem, że chcesz bić na niskim lvlu zmorę i lewiatana? Czy innego bossa?
    Jeśli chodzi o bicie bossów na niskim levlu, to na każdego jest dobrego co innego. Jeśli szukasz konkretnie eq pod obrony, to na maga na pewno kaptur kappana, a na woja zbroja orka.
    DObre obrony mają ale zabierają też szybkość

  5. #11720
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał NatsuDragneel Zobacz post
    DObre obrony mają ale zabierają też szybkość
    Tak. Tak działa ta gra. Wszystko jest wzajemnie balansowane. Albo będziesz miał duże defy, ale małą szybkość, albo na odwrót. Pisałeś wcześniej, że "sety są biedne w obrony", to ci podałem eq dodające najwięcej obron na ten level. Zdecyduj się, czy chcesz duże defy, czy szybkość.

  6. #11721
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2019
    Postów
    18
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Tak. Tak działa ta gra. Wszystko jest wzajemnie balansowane. Albo będziesz miał duże defy, ale małą szybkość, albo na odwrót. Pisałeś wcześniej, że "sety są biedne w obrony", to ci podałem eq dodające najwięcej obron na ten level. Zdecyduj się, czy chcesz duże defy, czy szybkość.
    Tak ale tez nie chce zeby bylo 1 runda ja i 3 bossa

  7. #11722
    Cytat Napisał NatsuDragneel Zobacz post
    Tak ale tez nie chce zeby bylo 1 runda ja i 3 bossa
    to właduj duzo w speda i eq defowe i gemy defowe.

    - - - - - - - - - -

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...highlight=Vaan

    czy będzie jeszcze coś kiedykolwiek wrzucane na kanał głowny mfo3 na you tube?

    filmiki z gry były głównie prowadzone przez bicka w 2012-13

    Ostatni film to film promujący gre i powstał w 2015 19 listopada czyli za 5 miesięcy i 8 dni minią dokładnie 4 lata bez żadnego nowego filmiku.

  8. #11723
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    to właduj duzo w speda i eq defowe i gemy defowe.

    - - - - - - - - - -

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...highlight=Vaan

    czy będzie jeszcze coś kiedykolwiek wrzucane na kanał głowny mfo3 na you tube?

    filmiki z gry były głównie prowadzone przez bicka w 2012-13

    Ostatni film to film promujący gre i powstał w 2015 19 listopada czyli za 5 miesięcy i 8 dni minią dokładnie 4 lata bez żadnego nowego filmiku.
    Tak, coś tam jeszcze kiedyś powstanie.

    @DOWN
    No przecież się wypowiedziałem : )
    Ostatnio edytowane przez Falafel ; 11-06-2019 o 23:14

  9. #11724
    Cytat Napisał Falafel Zobacz post
    Tak, coś tam jeszcze kiedyś powstanie.
    Prosiłbym raczej o wypowiedz kogoś z góry ^^

  10. #11725
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Prosiłbym raczej o wypowiedz kogoś z góry ^^
    no jak trailer bedzie to tak

  11. #11726
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Prosiłbym raczej o wypowiedz kogoś z góry ^^
    Raczej góra nie będzie się fatygować, żeby odpowiedzieć.
    A trailera raczej nie będzie.

  12. #11727
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    no jak trailer bedzie to tak
    a będzie trailer? Bo miało nie być i było mi smutno z tego powodu.

  13. #11728
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    a będzie trailer? Bo miało nie być i było mi smutno z tego powodu.


    jak bedzie wystarczająco materialu do pokazania + bedzie pozwolenie + bedzie miał kto zrobić to pewnie będzie

  14. #11729
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Czy z zamówienia specjalnego w eliar, może wyjść eq z +? (chodzi o to gotharowe)

  15. #11730
    Cytat Napisał Dziedzicuwkai Zobacz post
    Czy z zamówienia specjalnego w eliar, może wyjść eq z +? (chodzi o to gotharowe)
    od +0 do +3

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •