Zobacz wyniki ankiety: Jesteście Za?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 30.00%
  • Nie

    12 60.00%
  • Nie mam zdania

    2 10.00%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Minibossy

  1. #1

    Minibossy

    Proponuje aby mini bossy którę odnawiają sie co 24h nie miały animacji przy pojawianiu sie.
    Mimo że zajmuje to kilka sekund to jest czasami denerwujące. ( zwałszcza przy gomezie)

  2. #2
    ???
    Ma się rozumieć to jest żart, co nie?

  3. #3

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Patrząc na tamte ostatnie argumenty muszę się zgodzić ze Spotlight. Sam kiedyś biłem gomeza. Na kompie da się wytzrymać ale ja biłem na telefonie było cieżko tam zrestartować stronę po drugie restart by trwał dłużej niż scenka ,a sama scenka się tnie na obu urządzeniach więc nawet gdybym chciał ją obejrzeć to bym musiał się namęczyć
    Co do reszty mini ( garuda żółw) to jak to scenka? Poprostu ruszają się po mapie jak wiele mini bossów tyle ze my nie możemy latać i pływać czyli tak jakby boss musi nas samemu złapać. W przypadku żółwia on musi podpłynąć pod pomost a my chaps go. Do garudzie nic nie wspomnę wystarczy stać i się nie ruszać jak w przypadku wywerny ( to może wykasujemy animacje wywerny)
    Co do reszty mini to jeszcze jest wkurzający trój głowy wąż.

  5. #5
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Nie prościej dodać wyłączanie animacji mini bossów w dodatkowych animacjach? Animacje mini bossów podczas odrodzenia dodają lepszy efekt, lepsza propozycja to dodanie opcji wyłączania animacji odrodzenia mini bossów. Na nie

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    Nie prościej dodać wyłączanie animacji mini bossów w dodatkowych animacjach? Animacje mini bossów podczas odrodzenia dodają lepszy efekt, lepsza propozycja to dodanie opcji wyłączania animacji odrodzenia mini bossów. Na nie
    Można było by to dodać do okienka ''dodatkowe animacje''

  7. #7
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Można było by to dodać do okienka ''dodatkowe animacje''
    właśnie to mam na myśli :P

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •